Хто ще сподівається на Президента України?
Адміністрація Президента України не вклалася в терміни розгляду першої електронної петиції,та ще ми зіштовхнулися й з відмовою П. Порошенка у її задоволенні.
Друзі, однодумці,колеги всі ми зараз активно слідкуємо за дискусією, яка розгортається навколопершої електронної петиції, що з'явилася на сайті президента. "Українськаасоціація власників зброї" виступила з ініціативою доповнення статті 27 КонституціїУкраїни частиною четвертою в якій буде йтися про вільне право кожногогромадянина України володіти вогнепальною зброєю для захисту свого життя і т. д. Реалізація права на вільне володіння вогнепальною зброєю буде регулюватисявідповідним законом та може бути обмежена лише за рішенням суду щодо окремоїособи. Організація також вимагає від Петра Порошенка ухвалити Закон "Процивільну зброю і боєприпаси".
Петиція про вільне володіння зброєю зібрала 36тис. голосів, більш ніж необхідних для її розгляду президентом. Це викликаловелику надію у громадян України, але крім того, що Адміністрація ПрезидентаУкраїни не вклалася в терміни розгляду першої електронної петиції, мизіштовхнулися ще й з відмовою П. Порошенка у її задоволенні.""Ретельно"" вивчивши соціологічні дослідження, віннаголосив на відсотках українців, як підтримують вільне володіння зброєю(11%),і тих, які проти(82%). Але ж не справедливо використовувати результатисоціологічних досліджень, коли більшість українців ще не знайома з текстомзаконопроекту. А на свій захист він додав, що підвищити рівень безпекиукраїнців допоможе не доповнення законів неприйнятними ідеями, а підвищенняефективності правоохоронних органів, що мене особисто дуже веселить.
В петиції запропоновано законодавчо врегулювати правагромадян України на захист свого життя і здоров'я, житла та власності, життя іздоров'я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади,посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність Українишляхом внесення відповідних змін та доповнень до статті 27 Конституції України.
Посилаючись на досвід Прибалтики, Грузії таМолдови задоволення потреб громадян на право володіння цивільною вогнепальноюзброєю запобігає вуличні злочинності у половині ,а то й на 70 %. Нехтуванняпотребами громадян на захист, жорсткі правила й обмеження щодо володінняцивільною зброєю у Великій Британії призвели до стрімкого зростання кількостізлочинів. Не можливо передбачити майбутнє, у будь-якому разі трапиться те, щоповинно бути, але вберегти життя народу має кожен президент.
Навіть виходячи з останнього указу президента пронову військову доктрину, де - Цілі та основні завдання воєнної політики, згідноз Доктриною, виходять з того, що «Україна прагне підтримувати дружні відносиниз усіма державами світу на основі міжнародних договорів, укладених на принципахрівноправності, невтручання у внутрішні справи, взаємоповаги до незалежності,суверенітету та територіальної цілісності». - необхідно озброїти кожногопатріота!
Маніпулювання влади народом споконвічне явище,влада завжди шукає власної вигоди у прийнятті нових законодавчих актів.Використовувати формулювання, що громадяни будуть ходити зі зброєю по вулицях,викликає в мене ще більше обурення ніж сам факт відмови Порошенка. Зараз навулицях нашої країни зброя знаходиться у руках злочинців, мета яких різнитьсяіз метою громадян України. Чому ж тобі влада не може впоратися з цією проблемоюі не заборонить їм використовувати зброю не маючи на те права? Та тому, щовладі за фактом начхати на державу, народ, законодавчу базу.
Почувши відмову, ми не маємо зупинятися при першійпалці в колесі. Наше завдання змусити владу чути народ, а не маніпулюватидумкою громадян. З цією метою ми й об'єднуємо зусилля пишучи петиції, листи йзвернення. Наш народ тисячоліттями досягав поставлених народом, не владою,НАРОДОМ цілей. Так має статися і зараз, використовуючи потрібні аргументи мипереконаємо владу згодитися на наші вимоги.
- Права, гарантовані Конституцією України, які неможливо обмежити Світлана Приймак вчора о 18:21
- Процедура видачі Держпрацею дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки Євген Морозов вчора о 10:32
- Сила чи емпатія Наталія Тонкаль 16.11.2024 20:57
- Видалення з реєстру старої щорічної декларації депутата та подання виправленої Євген Морозов 16.11.2024 16:07
- Справедливість по-українськи: забрати в бідних, збагатити чиновників Андрій Павловський 15.11.2024 22:06
- Перевибори у Німеччині. Нові проблеми чи можливості для України? Галина Янченко 15.11.2024 17:33
- Особистий бренд – ваш новий бізнес-актив Наталія Тонкаль 15.11.2024 14:39
- Нові правила управління державним майном та реалізації арештованих активів Дмитро Зенкін 15.11.2024 14:09
- Обміняйте Шевченка Євген Магда 15.11.2024 13:56
- Університети і ринок праці: взаємозалежність Юрій Баланюк 15.11.2024 13:37
- Виїзд дитини за кордон під час війни: порада від сімейного адвоката Світлана Приймак 15.11.2024 12:59
- Право постійного землекористувача надавати земельну ділянку в оренду третій особі Євген Морозов 15.11.2024 11:16
- ІТ в США та в Україні: порівняння зарплат, витрати та перспективи Сергій Хромченко 15.11.2024 10:39
- Воднева галузь США після обрання Трампа: чи зупинить Америка рух зеленого водню? Олексій Гнатенко 15.11.2024 09:15
- Форвардні контракти на ринку електроенергії ЄС: як працювати з вигодою та без ризиків Ростислав Никітенко 14.11.2024 11:55
-
Темні емпати: який це тип особистості та що про них кажуть психологи
Життя 10048
-
Чи корисно їсти лише раз на день?
Життя 8109
-
Комедія з Монікою Белуччі та продовження легендарного "Гладіатора": чотири кіноновинки тижня
Життя 8038
-
Секрет дорогих яєць. Як виробники задерли ціни та збільшили експорт
Бізнес 5240
-
NASA та Microsoft запустили чатбот на основі ШІ, що відповідає на питання про Землю
Бізнес 4275