Велотрек на Б.Хмельницького під загрозою?
Гадаю, що кожен, хоч краєм вуха, чув про так звані махінації щодо власності територіальної громади. Мова йде про те, як під виглядом інвестиційних конкурсів ( а іноді і без) для реконструкції старих споруд, спортивних майданчиків і т.д.
Гадаю, що кожен, хоч краєм вуха, чув про так званімахінації щодо власності територіальної громади. Мова йде про те, як підвиглядом інвестиційних конкурсів ( а іноді і без) для реконструкції старих споруд,спортивних майданчиків і т.д. безоплатно з суттєвими порушеннями закону передаються у власність такзваних інвесторів об’єкти комунальної власності. Як показує досвід, повернутитакий об’єкт фактично не можливо: протести та подання так і лишаються незадоволеними. Ще більш абсурдним є той момент, що кожна нова влада прокручуєтакі махінації по-різному і кінці в воду: то приватизаційні справи викрадені,то вилучені правоохоронними органами як речові докази і, дивним чином, зникають. Іншими словами – прослідкувати їх стає неможливо.
Інвестори, отримуючи у власність майно подібнимчином, як правило, не виконують покладених на них зобов’язань, а використовують об’єкт для особистогозбагачення. Якщо об’єкт був неприбутковий,то скоріше за все, його буде знищено.
Власне, чому я почав про це мову? Є підозри, щоаналогічна ситуація може скластися навколо велотреку на вулиці Б.Хмельницького, 58.
Нещодавно на засіданні Комісії сім’ ї, молоді та спорту постало питання про передачу велотреку з державноївласності в комунальну власність.
Велотрек зовсім занедбаний і майже не придатний длявикористання. Ніхто і не пам’ятає, коли він останній раз ремонтувався. Хіба щомешканці прилеглих будинків власними силами наводили на ньому порядок. Танинішній його стан потребує не просто колективного прибирання, а капітальногоремонту.
На жаль, на ремонт велотреку в міському бюджетінемає коштів. Тож, скоріше за все, розглянуть можливість залучення інвесторадля ремонту. Саме тут і виникає занепокоєння, адже, взявши об’єкт під ремонтніроботи, інвестор буде мати можливість отримати на пільгових або безкоштовнихумовах цю ділянку у власність.
Всі розуміють, що такий об’єкт як велотрек цікавийлише громаді для дозвілля, але ніяк не інвестору як одноосібному власнику черезнеприбутковість спортивного майданчика. Тож, чи буде інвестор витрачатися наутримання велотреку надалі? Навряд чи. Скоріш за все, його буде зруйновано, анатомість зведена якась будова чи налагоджено вигідний бізнес.
Впевнений, що такі питання треба брати під контрользразу, коли справа не стала безповоротною і повернути велотрек у власність громади з приватних рук буде неможливим.
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов вчора о 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко вчора о 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька вчора о 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський вчора о 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян вчора о 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер вчора о 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун 16.04.2025 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз 16.04.2025 17:10
- Соціально відповідальний бізнес: Як допомагати суспільству та зміцнювати бренд одночасно? Юлія Спориш 16.04.2025 15:49
- Професії зникають, навички – у тренді Юрій Баланюк 16.04.2025 14:45
- Можливості нашого студентства: як ЛНУ створює простір для розвитку, а не лише для навчання Віталій Кухарський 16.04.2025 13:25
- Нація вбивць 374
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 220
- Професії зникають, навички – у тренді 143
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 127
- У ДРРП відсутні дані щодо майже кожного другого житлового об’єкта: Що це означає? 116
-
Україна з 1 липня перейде на номінальну напругу 230/400 вольт
Бізнес 14640
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13061
-
Потужність Rheinmetall в Україні значно перевищить заплановані 150 000 снарядів на рік
Бізнес 10283
-
Наймасштабніший спортивний івент літа: ВДНГ анонсує "Активну країну"
Життя 9290
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5087