Автор
Chairman of the Public Chamber of Ukraine
Популярные теги
Iryna Berezhna IT pr Prozorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада верховная рада вибори війна влада Власть война выборы газ Газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты держава децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь жкг жкх закон законодательство законопроект зарплата земля импорт инвестиции инвестиции в экономику интернет ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна кабмин кадры карьера киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация Майдан маркетинг маркетинг юридических услуг МВФ медицина менеджмент налоги налоги украина налоговые споры Налоговый кодекс народ НАТО наука нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование Общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко Парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит Путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг Реформа реформи реформы росія Россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее Україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко янукович Яценюк
Кнопки

Змінити обличчя влади - головне завдання громадскості!

06.12.2017 11:40
Повна заміна дискредитовавших посадовців, звільнення їх через компенсацію нанесеної шкоди державі чи примусові роботи. Вводимо на п'ять років мораторій на зайняття ними державних посад, формуємо нові команди державних посадовців на відкритих громадських конкурсах, обираємо за відкритими списками депутатів усіх рівнів, формуємо прогресивну законодавчу базу, в центрі якої є вирішення проблем людей!

Чи відбудеться Відродження УС ПГС «Україна - ЄС»?

24.11.2017 21:34
Чому Українська сторона Платформи громадянського суспільства «Україна - ЄС» так і не стала центром розбудови громадянського суспільства в Україні. Аби зрозуміти це, трохи історії з досвіду існуючого, так званого, соціального діалогу.

Гранти ЄС,як бізнес-проекти чи для розвитку громадянського суспільства

21.11.2017 12:23
Непрозорість щодо виділення грантів, вибірковість щодо визначення грантоотримувачів, закритість їх бюджетів і породжує домисли та зневіру до такої реалізації політики ЄС по розбудові громадянського суспільства в Україні.

Громадянське суспільство і соціальний діалог

14.11.2017 04:41
Сьогодні існує потреба реформування та оновлення соціального діалогу в Україні, ухвалення нової редакції Закону України «Про соціальний діалог», де комплексно прописати участь інститутів громадянського суспільства у соціальному діалозі, визнання громадських об’єднань стороною соціального діалогу, здійснення його на багатосторонній основі, а не лише тристоронній чи двосторонній.

"Громадська синергія"-осередок корупції чи громадянського суспільства?

06.04.2017 12:30
Непрозорість дій Експертної ради, закритість її роботи, відсутність публічності проведення конкурсу, кидає "корупційну тінь" на «Громадську синергію».

"Громадська синергія" без енергії?!

04.04.2017 15:02
Які цілі переслідує проект «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах», що фінансується ЄС?

Щодо визначення неприбутковості профспілок та профоб'єднань

11.11.2016 17:16
Профспілки мають усі законні підстави діяти в межах тих положень, які передбачені законом про профспілки і, в зв’язку з тим, що зміни, стосовно нових критеріїв визначених Податковим кодексом неприбутковості громадських організацій не внесені в закон про профспілки, вони не можуть розповсюджуватися на діяльність профспілок.

Громадська Рада при Мінсоцполітики перетворються в громадське стадо?

21.10.2016 07:45
Установчі збори по формуванню Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України, які відбулися 20 жовтня 2016 року більше нагадували мітинг за права "знедолених" профспілкових організацій з Федерації профспілок України.

Влада примусила профспілки підписати Генеральну угоду

28.08.2016 15:12
Спікулюючи на збереженні майнових прав за Федерацією профспілок України, влада вимушила Спільний представницький орган всеукраїнських профспілок та профоб’єднань підписати Генеральну угоду з Урядом та роботодавцями.

Чи дочекаємося змін в галузі зайнятості, соціальної політики?!

15.07.2016 11:13
Жалюгідний стан виробництва, низький розмір заробітної плати, велика частка тінього сектору економіки, все це значно погіршує соціальну ситуацію в країні. А не виконання законів щодо встановлення споживчого кошику, мінімальних соціальних стандартів, щодо індексації грошових доходів населення, взагалі ставить під сумнів дію Конституції України.

Трудовий кодекс не для трудової людини

26.06.2016 13:27
Багато різного роду критиканства почуто з різних боків щодо нового проекту Трудового кодексу. Одне єднає усіх, так це те, що він так і не став дійсно трудовим.

Чому деякі громадські рад не користуються повагою владних органів?

21.06.2016 13:48
Дані думки, навіяні «хотелками», окремих голів громадських рад, створити надструктуру над громадськими радами, так звану Раду Рад, аби думати, що влада все ж почне поважати громадські ради загалом.

Громради досі не стали центром розбудови громадянського суспільства

14.06.2016 22:11
Влада все ж бачить в громадських організаціях партнера, експерта та сподівається на конструктивні пропозиції від них.

Нідерланди сказали «Ні» українській євроінтеграції. Що далі?

07.04.2016 09:27
Знаючи попередні результати проведеного референдуму в Нідерладах, який є не втішним для України, виникає потреба поспілкуватися з громадянським суспільством України, поговорити про те, а чи є в Україні воно, яка роль і значимість його в суспільних процесах країни, що ще треба зробити, аби наше громадянське суспільство стало більш дієвішим, впливовішим, як, скажімо, в Нідерландах, думку якого б поважала влада, прислуховувалася до неї і вона б носила народний характер.

Примарні перспективи євроінтеграції при ігноруванні громадскості

24.03.2016 16:58
Чи можна досягти належної євроінтеграції при ігноруванні представників громадянського суспільства в Україні!?!

Звернення до українців щодо референдуму в Нідерландах

21.03.2016 10:00
Як член УС ПГС "Україна-ЄС" закликаю передову українську громадскість долучитися до мітингу 3 квітня 2016 року в Амстердамі на підтримку референдуму в Нідерландах щодо України!

Украинская общественность едет в Нидерланды поддержать Украину!

19.03.2016 17:23
Представители "Общественной Палаты Украины" намерены присоединиться 03.04.2016 г. к акции в Амстердаме по агитации "за" ассоциацию с Украиной.

До влади мають прийти громадські активісти

17.03.2016 09:16
До влади мають прийти теперішні громадські активісти – з різних сфер. Ті, які зараз викривають корупційні схеми, працюють із міжнародними організаціями над зміною українського законодавства. Вони стануть ядром нових політичних еліт.

Народ України говорить: «Досить! Дістали!»

16.03.2016 16:26
«Громадська Палата України» ініціює всеукраїнський громадсько-патріотичний рух: «Досить! Дістали!»

Громадскість України апелює до громадскості Нідерландів

15.03.2016 09:21
На сьогодні українці дуже стурбовані тим, що більшість нидерландців, а це вже 57%, не підтримують Угоду про асоціацію "Україна-ЄС".

Здолати корупцію можна лише за активності громадянського суспільства!

24.12.2015 15:01
Багато критичного з'явилося в пресі та соціальних мережах, щодо проведеного Антикорупційного Форуму 23 грудня 2015 в Києві. З чимось можна погодитися, а з чимось і ні. Але головне - процес боротьби з корупцією розпочато!! І цей процес вже не зупинити!

Розбудова УС ПГС "Україна-ЄС" відбулася!

21.12.2015 12:56
Роботодавці, профспілки і громадскість України визначилися зі своїми представниками в Платформі громадянського суспільства "Україна-ЄС".

Звернення до широкої громадскості України

14.12.2015 15:09
З нагоди проведення Асамблеї УС ПГС 18 грудня 2015 року.

Євроінтеграційний шлях - це шанс для створення нових робочих місць

12.12.2015 18:42
Двигуном і основою економічного зростання України мають стати реальні інвестиції, створення робочих місць, розвиток виробництва, експорт!

Громадянське суспільство і угода про Асоціацію Україна-ЄС

11.12.2015 12:03
Виходячи з основних вимог положень Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, першочерговими завданнями мають стати покращення соціального стану людей, їх добробут та гідне життя.
 [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  >>      (9)