Янукович – "кілер"
Політична постать, що сьогодні тимчасово обіймає посаду президента України, виявилася справжнім «кілером»... Саме так. Він послідовно, системно вбиває демократію і свободу у великій європейській державі.
Вчорашнім незаконнимрішенням, яке виніс ВАСУ щодо позбавлення депутатського мандату СергіяВласенка, Віктор Янукович остаточно знищив парламентаризм в Україні! Поставленокрапку. В Україні офіційно встановлено диктатуру кримінальної мафії.
Власне, це відбулося значно раніше. В той самий момент, коли лідераукраїнської опозиції Юлію Тимошенко, а також Юрія Луценка та інших опозиційнихполітиків було незаконно запроторено за грати. Але вчорашній ганебний,неправовий вердикт ВАСУ остаточно впровадив владу політичного терору в нашійкраїні. Знищено інститут законотворчості і саме поняття «статус народногодепутата України». Відтепер він існує тільки насиненькому посвідченні.
Це не патетика, не бравада, як комусь може здатися, це реалія сьогодення. Занинішніх обставин в Україні немає ніякого сенсу отримувати депутатський мандат.Він просто не потрібен. І справа тут не у недоторканності, котру, звичайно,необхідно скасувати, а зовсім в іншому.
Головне те, що відтепер будь-який політик,незалежно від партійної приналежності, отримавши довіру ЛЮДЕЙ і увійшовши доВР, за бажанням відомої усім особи може бути позбавлений статусу нардепа. Дляцього потрібно тільки рішення продажного, антинародного «суду», котрим керуєособисто український диктатор.
Тобто, все просто. Мандат довіри дають люди, а відбирає Янукович. Тепер вінодин вирішує, кому бути чи не бути депутатом. А люди? Йому байдуже.Адже він живе окремо від українського суспільства, у своєму власноруч створеному світі.Світі «межигірської розкоші» та «стоматологічних досягнень» успішного синаСашка. Для них «покращення» давно настали і діє один принцип – «все в сім'ю». Цей принцип вони зуспіхом і реалізують. А країна та її мешканці їх не цікавлять.
Отже, ПАРЛАМЕНТАРИЗМУ В УКРАЇНІ БІЛЬШЕ НЕ ІСНУЄ! Це стало аксіомою. В ньомупросто немає необхідності. Усіма процесами в державі «рулить цар». А вищийпредставницький, законодавчий орган країни, Верховна Рада – це тепер простокрасива будівля на вулиці Грушевського.
Насправді, жахливо… Нас, українців, незалежно від національності тавіросповідання, поступово намагаються перетворити на слухняне і залякане«стадо» недолюдей. Від такої перспективи стає моторошно. Але ще не вечір…Переконаний, їм це не вдасться ніколи.
За великим рахунком, в усьому, що робить Банкова, проглядається якесьполітичне збочення. Хронічне, ледь не щоденне, гвалтування Конституції України,за останні роки стало для усього світу особистою «державницькоювізитівкою» Януковича.
Враховуючи це, одного зрозуміти не можу. З 2010-го року вУкраїні присутні всі ознаки диктатури і політичного терору. Чому досі мовчитьцивілізований світ? Говорити-говорять, вже кілька років поспіль. Проголошуютьгнівні заяви, приходять на суди, все бачать своїми очами і сильно обурюються.Але чомусь конкретних і реальних дій нема. Нічого, окрім хоч і різких, але всеж, здебільшого, декларативних попереджувальних петицій. Може, так прийнято усучасній дипломатії? Така собі міжнародна гра у «дип пінг-понг»? Можливо... Але тодіпотрібно ставити питання: з ким будувати «дипломатичні відносини»? Невже з владоюкорупціонерів і узурпаторів можна вести серйозний цивілізований діалог?Напевно, ні. Ну, якщо тільки наших міжнародних партнерів не стримує дещо таке,про що ми не знаємо…
Втім, мені б дуже хотілося у цьому помилятися.
Скільки вже про це сказано-пересказано, але з огляду на нинішню ситуацію, повторю.
Вкрай необхідно ввести жорсткі санкції: заборонити в'їзд у Європу і США тазаблокувати банківські рахунки особисто Януковичу, Сашку-«стоматологу», Пшонці, Кузьміну іще, бодай, кільком десяткамголовних приплічників режиму (прізвища відомі). Все. Тільки це можехоч якось вплинути на нинішню українську владу. Вони дуже жадібні і страшеннобояться втратити награбоване. Тим більш, що левова частка їхніх грошейзнаходиться за кордоном, в офшорах і т.д. Такі санкції могли б стати справжнім«холодним душем» для представників кримінальної олігархії Януковича.
Хочеться вірити, що ситуація з черговим замовним і фальсифікованим судомнад Власенком підштовхне Євросоюз і США до більш жорсткої позиції щодоЯнуковича і його оточення. Хотілося б якомога швидше побачити таку реакцію.
Власне, те, що відбулося вчора з Сергієм, сьогодні стосується кожного з нас. Іне можна закривати на це очі.
І на останок. Я розумію, що українська опозиція комусь до душі, а комусь – ні.Нічого ідеального не буває. Але головне, що опозиція в Україні є. І вона значносильніша і дієвіша, ніж раніше. Подобається комусь чи ні,але тільки «Батьківщина» Юлії Тимошенко, «Свобода» Олега Тягнибока і «УДАл³талія Кличка здатні разом на державному рівні захистити українців. Саме цітри опозиційні сили спільно можуть ефективно протистояти «бульдозеру»Януковича.
На моє ж особисте переконання, зупинити окупаційну хунту на чолі з узурпаторомзможе тільки вулиця. Тільки люди, щирі патріоти, яким не байдужа доля імайбутнє країни, спільно з представниками опозиції припинять це жахливесвавілля.
В Україні Януковича Закони не діють. Поняття честі і сумління відсутні, а жоднідомовленості з «регіоналами» не працюють, цедаремна трата часу. Домовлятися з шулерами немає жодного сенсу.
Звичайно, ефективність боротьби за визволення України залежить від консолідаціїта узгоджених дій усіх опозиційних сил. Потрібно йти в народ, підіймати,закликати, пояснювати. Інших варіантів звалити правлячий режим нема. Покизначні маси людей не об’єднаються проти тиранії, тут буде правити «паханат».
Отже, сподіваємося на підтримку українців і їхню співучасть у боротьбі заУкраїну. Без цього нічого змінити не вдасться. Зрештою, я не сумніваюся в тому,що раніше чи пізніше, але Янукович і вся його «братва» будуть відповідатиза свої злодіяння перед Богом і перед людьми.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87044
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11237
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5407