Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
10.11.2015 11:15

І знову мінус Росії

Громадський діяч, підприємець, еколог. Голова ГО "Українська військова організація СПАС-23"

Совок і в свідомості, і в житті робить нашу країну світовим посміховиськом та світовим смітником.

Вплив Росії в світі до 1917-го року був набагатовище і різноманітніше. З країною не рахувалися - її просто боялися і глибокозневажали. Сьогодні ситуація майже не змінилася, крім одного маленького нюансу:Росію вже не бояться.

Повертаючись до аналізу історії РФ, можна виділитинайвиразніші й кричущі проблеми як тогочасності, так і сьогодення.

Медицина.

Для всіх медицина стала безкоштовна ще в 1885-му роців Німеччині та Скандинавії. Пізніше і ще в багатьох країнах, аж до Уругваю. Нашсовок же просто бреше. Чи треба пояснювати, що "безкоштовності" впринципі бути не може і що на відміну від прозорих західних моделейфінансування., совок просто платив 10% реальної зарплати і з відібраногобудував потворні лікарні з відсталим обладнанням? Що скрізь треба було даватихабарі? "Лікарня ЦК" - була і є мрія радянського ідіота, в той час яку Німеччині будь-яка лікарня була найвищого рівня.

Освіта.

Була муштра і підтягування по всіх "оборонно-релевантнимпредметів". Плюс паразитування на великій антирадянській російськійкультури та літератури. Як можна позбавити дітей читати світову класику,пізнавати ментальності інших народів, вивчати культуру держав світу? Професорининішнього МГУ - це на 90% - колгоспники, настільки дикі, що їх би не взялажодна західна чи російська гімназія навіть учителем. За кількістю Нобелівських,за рейтингом вишів - совок - гірше африканських країн.

Совок і в свідомості і в житті робить нашу країнусвітовим посміховиськом  та світовим смітником.Найважливішим напрямком роботи є лікування нещасних напівлюдей - радянських совків- які й досі намагаються включати в життя українського народу  політику СРСР.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи