Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Загалом, головною ціллю петиції є безпосереднє звернення народу до президента, в якій йдеться про проблеми, що виникають у суспільстві. В свою чергу голова держави має аргументувати своє рішення (задоволено чи відхилено) у відповідь на петицію. Така система вже давно працює в майже 70 країнах. У нас, за словами заступника голови АП Д. Шокіна роль петиції зовсім інша.
" Петиція - це початок демократичного обговорення для пошуку рішення, а не інструкція до виконання", - Дмитро Шокін. То виходить, що створення робочої групи із залученням представників відповідних органів, (куди б варто було потрапити й громадським організаціям, якщо механізм дозволяє) "вестиме діалог" для вирішення поставлених та підтриманих суспільством питань.
Скликання засідання робочої групи та Конституційної комісії з прав, свобод та обов'язків людини і громадянина П. Порошенко доручив спікеру Верховної Ради Володимиру Гройсману. Також він повідомив, що до роботи цієї групи будуть долучені автор електронної петиції, представники різних політичних сил, державні органи та інститути громадянського суспільства.
Метою створення цієї робочої групи та комісії є ґрунтовний та всебічний розгляд петиції із залученням різних сторін суспільства. Членів Української військової організації цікавить, яким чином можна долучатися громадським організаціям до робочої комісії та участі у її розгляді. Маючи багаторічний досвід у сфері громадських організацій, хочу сказати, що вони завжди відстоюють інтереси народу. І їх наближення до розробки петиції лише допоможе вберегти основне - право громадян.
Як було вказано в попередній статті європейський досвід відверто говорить про те, що належне регулювання легальної зброї запобігає небажаній злочинності. І захищатися лише одним аргументом, що у зв'язку з цим може виникнути неконтрольована агресія, є безглуздим. Саме для контролю громадян, які матимуть право на володіння зброєю й створюється робоча група. Перед якою стоїть завдання ґрунтовного розгляду доповнення статті 27 Конституції України та внесення потрібних правок. УВО має бажання взяти участь у роботі спеціальної комісії з опрацювання порушених у зверненні питань та захистити інтереси народу.
01.10.2015 14:03
То що ж таке петиція?
Загалом, головною ціллю петиції є безпосереднє звернення народу до президента, в якій йдеться про проблеми, що виникають у суспільстві.
Як ми вже писали раніше Українська військова організація створена для миттєвого реагування на виклики, які потребує нація. Ми слідкуємо за всіма подіями, які пов'язані із загрозою національної безпеки, обороною країни, захистом прав та інтересів нації. Актуальним, але й досі не вирішеним питанням, є розгляд Президентом України першої електронної петиції про вільне володіння зброєю, подане "Українською асоціацією власників зброї". Відмова Петра Порошенка у праві кожного громадянина України на вільне володіння зброєю для захисту свого життя, викликала обурення народу, громадських організацій і мене особисто. Заповнення інформаційного простору негативними відгуками такого рішення, змусило Адміністрацію Президента України переглянути петицію. В результаті це призвело до повторного, але вже більш конструктивного розгляду звернення громадськості.Загалом, головною ціллю петиції є безпосереднє звернення народу до президента, в якій йдеться про проблеми, що виникають у суспільстві. В свою чергу голова держави має аргументувати своє рішення (задоволено чи відхилено) у відповідь на петицію. Така система вже давно працює в майже 70 країнах. У нас, за словами заступника голови АП Д. Шокіна роль петиції зовсім інша.
" Петиція - це початок демократичного обговорення для пошуку рішення, а не інструкція до виконання", - Дмитро Шокін. То виходить, що створення робочої групи із залученням представників відповідних органів, (куди б варто було потрапити й громадським організаціям, якщо механізм дозволяє) "вестиме діалог" для вирішення поставлених та підтриманих суспільством питань.
Скликання засідання робочої групи та Конституційної комісії з прав, свобод та обов'язків людини і громадянина П. Порошенко доручив спікеру Верховної Ради Володимиру Гройсману. Також він повідомив, що до роботи цієї групи будуть долучені автор електронної петиції, представники різних політичних сил, державні органи та інститути громадянського суспільства.
Метою створення цієї робочої групи та комісії є ґрунтовний та всебічний розгляд петиції із залученням різних сторін суспільства. Членів Української військової організації цікавить, яким чином можна долучатися громадським організаціям до робочої комісії та участі у її розгляді. Маючи багаторічний досвід у сфері громадських організацій, хочу сказати, що вони завжди відстоюють інтереси народу. І їх наближення до розробки петиції лише допоможе вберегти основне - право громадян.
Як було вказано в попередній статті європейський досвід відверто говорить про те, що належне регулювання легальної зброї запобігає небажаній злочинності. І захищатися лише одним аргументом, що у зв'язку з цим може виникнути неконтрольована агресія, є безглуздим. Саме для контролю громадян, які матимуть право на володіння зброєю й створюється робоча група. Перед якою стоїть завдання ґрунтовного розгляду доповнення статті 27 Конституції України та внесення потрібних правок. УВО має бажання взяти участь у роботі спеціальної комісії з опрацювання порушених у зверненні питань та захистити інтереси народу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386
Контакти
E-mail: [email protected]