Головне завдання держави – створити умови для гідної праці та життя
Приєднання до клубу багатих країн не робить країну багатою. Європа і світ мають свої економічні інтереси, а Україна свої. Кожна країна бореться за залучення інвестицій, створення робочих місць, ринки збуту своїх товарів. Україна ж поки, через відстутність
Головнимисоціальними викликами для Львівщини сьогодні, так само як і для всієї України,є зростання цін і тарифів, безробіття, низькі зарплати і пенсії. Можна скількизавгодно говорити про демократичні цінності, вступ до Європейського союзу,виконання вимог МВФ, але чи поліпшить це життя Українців?
Приєднаннядо клубу багатих країн не робить країну багатою. Європа і світ мають своїекономічні інтереси, а Україна свої. Кожна країна бореться за залученняінвестицій, створення робочих місць, ринки збуту своїх товарів. Україна ж поки,через відстутність проукраїнської економічної політики, переважно “пливе затечією”. І цей “дрейф”, цілком очевидно, не здатен привести країну доекономічного зростання.
Чогодивуватись, наприклад, що Польщі вигідно імпортувати з України ліс-кругляк іЄвропа всебічно відстоюватимеме цю “вільну торгівлю”. А Україні було б значновигідніше не експортувати необроблену деревину за безцінь, а виробляти з неїготову продукцію – меблі, папір, топливні пелети тощо. Бо це робочі місця,експорт, податки. І прийнятий завдяки зусиллям Радикальної партії законопроект1362 про заборону експорту лісу-кругляка з України має на меті захистити національнийекономічний інтерес і створити робочі місця у деревообробній галузі в Україні.
Чомудивуватись, що Туреччина радо скуповує український металобрухт, щоб перетворитийого на метал та станки і машини? А Україна в цей час випускає переважнозаготовку, а не готову продукцію з високою доданою вартістю. Чи має цетурбувати Європу? Чи боротиметься Європа за робочі місця та ринки збутуЛьвівського “Електрону”? Чи все таки ми самі маємо відстоювати власні інтереси?
Чомудивуватись, що українські фахівці та вчені так затребувані за кордоном і щоінші країни наполегливо лібералізують ринок праці та запускають програми“імпорту” талантів, щоб залучити українців? Чи повинні ми просто спостерігатиза еміграцією наших співвітчизників та депопуляцією України? Ні, ні і ще разні!
Мизобов’язані дослухатись до голосуразуму та міжнародного досвіду та зорієнтувати всі зусилля державної влади наподолання безробіття та створення нових робочих місць, запровадження потужнихстимулів для залучення інвестицій та масштабне стимулювання експортноїекспансії українських виробників. Україні потрібен Новий економічний курс! Тількитак ми врятуємо нашу економіку! Тільки так ми прокладемо шлях України доекономічного відродження та добробуту громадян!
Радикальнапартія ініціювала та домоглася прийняття низки законів, що закладають підвалиниНового курсу. Це є зниження єдиного соціального внеску більш ніж вдвічі з понад36% до 16%; це і зниження податку на доходи всіх фізичних осіб, хто заробляєменше 17 мінімальних зарплат, до 15%; це запровадження масштабноїенергомодернізації бюджетних установ за рахунок небюджетних інвестицій, якедозволить економити до 1 млрд м3 газу на рік;це і започаткуванняреструктуризації державного боргу України, яке покликане заощадити десяткимільярдів гривень щороку. І це тільки початок, бо однодумців та спільників стаєвсе більше. Бо все більше людей розуміють, що ми маємо самі відстоювати власнінаціональні економічні інтереси і що ніхто за нас це не зробить.
- Пенсійна рулетка Андрій Павловський 19:35
- Чому у відпустках приймають рішення про звільнення? Ольга Малахова 17:10
- Made in Vietnam, approved in Kyiv: схема по-новому Дана Ярова 17:02
- Час розблокувати будівництво нових об'єктів та залучення інвестицій в громадах Лариса Білозір вчора о 20:41
- Заповіт у Дубаї: нові можливості для українців у DIFC Courts Олена Широкова вчора о 15:45
- Конфлікти у бізнесі: як перетворити загрозу на джерело зростання Олександр Скнар вчора о 14:36
- У кожному дроні – сертифікат світової байдужості Дана Ярова вчора о 12:05
- Бізнес з країнами Близького Сходу: що потрібно знати про гроші, темп і традиції Любомир Паладійчук 09.07.2025 21:38
- Фінансова свобода: що ми насправді вкладаємо у це поняття? Олександр Скнар 09.07.2025 14:34
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак 08.07.2025 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова 08.07.2025 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова 08.07.2025 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска 08.07.2025 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар 08.07.2025 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш 08.07.2025 14:03
-
"Цифри шокують". Гетманцев оприлюднив дані про найбільші в Україні пенсії
Фінанси 12956
-
Борги українців продають на аукціонах. Що це значить для боржників?
Фінанси 5819
-
Банк ЄС анонсував 600 млн євро для України: найбільша сума – на відновлення ГЕС
Фінанси 4914
-
"По-справжньому довіряти одне одному": сім фраз, які використовують пари з міцною довірою
Життя 4826
-
Перший випадок зворотної релокації: у Чернігові запустили фабрику, привезену з Польщі
Бізнес 4804