UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
07.12.2016 12:50

За листопад волонтери допомогли бійцям АТО на 1 088 449 грн

Основатель волонтерского движения "Вернись живым"

Часом і самі військові, і просто знайомі запитують, як на третьому році війни вдається збирати в людей гроші на допомогу армії, коли у всіх крани можливостей поприкручувалися?

Часом і самі військові, і просто знайомі запитують, як на третьому році війни вдається збирати в людей гроші на допомогу армії, коли у всіх крани можливостей поприкручувалися?

Можливо, стало складніше, але від цього проблем і потреб менше не стає. Тому, є люди, завдяки яким протягом листопада нам вдалося передати на фронт допомоги на загальну суму 1 088 449 гривень.
162 977 гривень з загальної суми – це закупка нової оптики та інших потрібних речей, а на суму 925 472 гривень оптика від одного підрозділу була передана іншому.

Тепловізори і тепловізійні приціли в листопаді отримали: 128 ОГПБр (два тепловізора з зовнішніми батареями, один приціл разом з кріпленнями і батареєю);
137 окремий батальйон (три тепловізора з зовнішніми батареями);
24 ОМБр (1 тепловізійний приціл, разом з кріпленнями і батареєю);
45 ОДШБР (один приціл з батареєю і кріпленнями і один тепловізор з батареєю);
54 ОМБр (один тепловізор з батареєю та один тепловізійний приціл з батареєю та кріпленнями);
спецпідрозділ НГУ (один тепловізійний приціл, з батареєю і кріпленнями).
Ноутбуки і планшети тепер мають: 128 ОГПБр (три ноутбуки Panasonic CF 30 (проект ГІС АРТА));
1-а танкова Бригада: проект ГІС АРТА - Ноутбук TERRA MOBILE INDUSTRY 1431 i5-3230M, Ноутбук HP 250 G4 з картою Пам'яті та SSD накопичувачем, Ноутбук Panasonic CF 30; 54 ОМБр ( два планшета);
17 батальйон 57 ОМБр (п’ять планшетів з картами пам‘яті і підсумками).

А ще, деякі підрозділи пройшли навчання і отримали комплекси для прослуховування сєпарськи рацій.

Хлопці кажуть, що хочуть «дивувати» противника – працювати і відловлювати їх вночі, завдяки нічній оптиці, знати про їхні плани і пересування, відстрілювати скоріше, ніж вони завдаватимуть удару по нашим позиціям.

Вони воюють і наближають нашу перемогу. Як бачите, без роботи тилу справлятися було б значно складніше, а подекуди неможливо. Тому, хоч з можливостями і стало складніше, справу потрібно доводити до кінця.

На передовій деяким підрозділам досі необхідні приціли і тепловізори.
Один тепловізор коштує 2800 EUR, а тепловізійний приціл $3100. Окрім цього є потреба у маневрених машинах і запчастинах для ремонту техніки. Кожен ваш внесок важливий. Бо це спільна справа для спільної перемоги.

Долучитися до нас і підтримати свою армію можна за цим посиланням:https://goo.gl/YNi6cl.

Дякуємо всім, кому досі не байдуже!

Daria Bura

Проект "Повернись живим"


Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]