UA

об авторе

Тетяна Токмиленко Контент-менеджер АКЦентра ВО «Украинские Рубежи»

Народилась і виросла в Харкові. В 1985 році закінчила Харківський автомобільно-дорожній інститут (зараз ХНАДУ), де працюю старшим викладачем кафедри транспортних систем і логістики.

Керівник ініціативи ХНАДУ «Безпека Українського Майбутнього», керівник автопробігів ХНАДУ «Молодь за безпеку дорожнього руху». В арсеналі розробка ідей і реалізація кількох десятків освітніх та ЗМІ подій у Харкові, Сімферополі, Полтаві, Запоріжжі, Херсоні, Миколаєві, Черкасах та ін. Кореспондент газети «Автодорожнік», автор статей в газеті «Освіта України».

В 2015 р. Була керівником короткострокового освітнього проекту «Transport Learning» (Short Academic visit to Germany) по гранту DAAD.

В 2014 році ініціювала та координувала проект по залученню, прийому та підготовці випускників шкіл Луганської та Донецької областей для проходження ЗНО в м. Харкові на базі ХНАДУ. Після цього залучилась до роботи з допомоги вимушеним переселенцям.

Волонтер волонтерської ініціативи «Станція-Харків». З 2015 р. член ВО «Українські Рубежі», волонтер, контент-менеджер АКЦентру (Адаптаційно-культурний центр, м. Харків).

Член мережі Форумів Ukraine Lab (міждисциплінарна платформа для ефективного мережування та міжсекторного співробітництва для агентів змін. В UkraineLab: Розвиток громад та локальні ініціативи в(пост)кризових регіонах” працювала в кластері «Розвиток громад через соціальне підприємництво та сприяння самозайнятості».

Восени 2015 р. успішно презентувала роботу АКЦентру на Ярмарку партнерства міжнародного фестівалю MitOst.

В проекті «Розвиток самозанятості серед внутрішньо-переміщених осіб в Україні» (МОМ) виконую обов’язки контент-менеджера, проводила бізнес-тренінг.

В 2016 р. пройшла тренінг IRMI Ukraine із зв’язків з медіа та громадськістю для НДО, що опікуються проблемами переселенців (проект “Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів”), інтенсив з тренерства та фасілітації від «Інша освіта».

Контакты
E-mail: [email protected]