Проблеми індіанців шерифа не хвилюють
Українець - це звучить гордо!? Який розділовий знак в кінці цього речення слід поставити кожному українцю, відповідаючи на це запитання: знак оклику, чи знак питання?
Українець - це звучить гордо!? Який розділовий знак в кінці цього речення слід поставити кожному українцю, відповідаючи на це запитання: знак оклику,чи знак питання? Багато з нас, на жаль, дадуть різні відповіді.
Днями у Львові закінчив свою роботу черговий, десятий «Світовий Конґрес Українців», який раз на п'ять років збирає представників нашої нації з усіх куточків світу. Форум викликав небувалу апатію у всіх верств населення, починаючи від Президента України і закінчуючи її рядовими громадянами.
Через два дні після початку роботи конгресу, кількість переглядів відео з доповідями лідерів опозиції на цьому форумі, в Ютюб, коливалося від нуля до декількох сотень. Говорити про те, що Конгрес мав би транслюватися на одному з центральних ТВ-каналів взагалі не доводиться. Сумні висновки, прямо чи опосередковано, могли зробити глядачі, що дивилися виступи доповідачів цього поважного зібрання: відсутність національної ідеї, розмиті цілі, роз'єднаність нації, забагата кількість гетьманів на душу населення. Ось далеко не повний перелік хвороб, притаманних українському суспільству. Крім того, є ще жорстке протистояння влади і опозиції. Єдине, що їх якось об'єднує, так це прагнення до підписання договору про асоціацію з ЄС.
Сумні слова Лесі Українки «Без надії сподіваюсь» озвучені на форумі Олегом Тягнибоком, на жаль, вже більше ста років діють на українців, як пророцтво. І навіть зараз, на 22-му році незалежності України, не втратили своєї актуальності. Нація вмирає в прямому і переносному сенсах цього слова.
Хто з усіх відомих особистостей, що мають українське коріння, і проживають за межами України, з гордістю несе звання - українець? Останнім, наскільки я знаю, був видатний балетмейстер та хореограф Серж Лифар, який більшу частину життя прожив у Франції, але завжди і всюди вважав себе українцем.
Юрій Шевчук, Міла Куніс, Дастін Гоффман, Міла Йовович, Стів Возняк, Сільвестер Сталлоне і багато - багато інших особистостей, що мають українське коріння ніколи не згадували про своє українське походження в країні свого проживання. Чи зверталася до цих чи інших відомих людей керівництво України або «Всесвітнього конгресу укаінцев» за допомогою в промо-кампанії «Увімкни для світу Україну»? Питання - з категорії риторичних. У світі нас швидше вважають ізгоями ніж самодостатньою нацією, у чому, звичайно, чимала заслуга всіх наших правителів.
Прикладів неповаги до української нації чимало і серед людей, що зростали і відбулися як особистості на нашій землі. З останніх: несподіваний переїзд до Москви співачки Анастасії Приходько, а також наміри зробити те ж саме Тіни Кароль. Поки український народ буде вважати, що його не обходить неповажне ставлення до себе зовнішніх опонентів, вищевказаних зірок естради чи будь-яких інших сил, він на врядче буде заслуговувати на повагу у світової спільноти. Говорячи український народ, я маю на увазі представників всіх національностей, що проживають на українській землі.
Повертаючись до згаданих поп – зірок. Можливо не найкращою, але адекватною відповіддю на їх бажання переселитися до Москви могла б бути позиція Міністерства закордонних справ України про визнання цих жінок персонами нон грата на території України принаймні на декілька років. Хай собі косять капусту у Росії.
P.S. Не беручи до уваги деякі геополітичні та економічні чинники, нам слід пом’ятати, що проблеми України – нікого іншого не турбують і не будуть турбувати окрім самих українців. Зі святом Незалежності України!
- Незаконна передача земель лісового фонду під забудову в Дніпрі Павло Васильєв 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв вчора о 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак вчора о 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева вчора о 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська вчора о 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва вчора о 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко вчора о 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність Аліна Москаленко 20.02.2025 15:32
- Практика розгляду справ про хабарництво: ВАКС vs місцеві суди Іван Костюк 20.02.2025 13:30
- Про що Україні говорити з європейськими країнами в плані безпекової компоненти Олександр Калініченко 20.02.2025 11:23
- Гра на виживання України: Трамп за чи проти Путіна?! Дмитро Зенкін 20.02.2025 09:00
- "Закон і порядок" на крайньому заході України Євген Магда 19.02.2025 15:47
- Що чекає на ринок пасажирських автобусних перевезень у 2025 році Альона Векліч 19.02.2025 14:49
- Як соцмережі змінюють бізнес Ірина Кононенко 19.02.2025 14:13
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 206
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 201
- Ініціативи для підтримки дівчат та жінок в Україні 2025 року 74
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність 71
- Що чекає на ринок пасажирських автобусних перевезень у 2025 році 65
-
Латвія закупила в Росії зброю майже на 800 000 євро. Це рекорд
Бізнес 2310
-
З Фонду національного добробуту РФ зникло понад 100 тонн золота
Фінанси 2181
-
"Рахувати кожну копійку". Гетманцев закликав до жорсткої фінансової політики в Україні
Фінанси 1991
-
Розуміє Україну, чує Європу. Що потрібно знати про Келлога та його роль у переговорах
1822
-
Reuters: РФ може погодитися на використання Україною $300 млрд заморожених активів
Бізнес 1444