Проблеми індіанців шерифа не хвилюють
Українець - це звучить гордо!? Який розділовий знак в кінці цього речення слід поставити кожному українцю, відповідаючи на це запитання: знак оклику, чи знак питання?
Українець - це звучить гордо!? Який розділовий знак в кінці цього речення слід поставити кожному українцю, відповідаючи на це запитання: знак оклику,чи знак питання? Багато з нас, на жаль, дадуть різні відповіді.
Днями у Львові закінчив свою роботу черговий, десятий «Світовий Конґрес Українців», який раз на п'ять років збирає представників нашої нації з усіх куточків світу. Форум викликав небувалу апатію у всіх верств населення, починаючи від Президента України і закінчуючи її рядовими громадянами.
Через два дні після початку роботи конгресу, кількість переглядів відео з доповідями лідерів опозиції на цьому форумі, в Ютюб, коливалося від нуля до декількох сотень. Говорити про те, що Конгрес мав би транслюватися на одному з центральних ТВ-каналів взагалі не доводиться. Сумні висновки, прямо чи опосередковано, могли зробити глядачі, що дивилися виступи доповідачів цього поважного зібрання: відсутність національної ідеї, розмиті цілі, роз'єднаність нації, забагата кількість гетьманів на душу населення. Ось далеко не повний перелік хвороб, притаманних українському суспільству. Крім того, є ще жорстке протистояння влади і опозиції. Єдине, що їх якось об'єднує, так це прагнення до підписання договору про асоціацію з ЄС.
Сумні слова Лесі Українки «Без надії сподіваюсь» озвучені на форумі Олегом Тягнибоком, на жаль, вже більше ста років діють на українців, як пророцтво. І навіть зараз, на 22-му році незалежності України, не втратили своєї актуальності. Нація вмирає в прямому і переносному сенсах цього слова.
Хто з усіх відомих особистостей, що мають українське коріння, і проживають за межами України, з гордістю несе звання - українець? Останнім, наскільки я знаю, був видатний балетмейстер та хореограф Серж Лифар, який більшу частину життя прожив у Франції, але завжди і всюди вважав себе українцем.
Юрій Шевчук, Міла Куніс, Дастін Гоффман, Міла Йовович, Стів Возняк, Сільвестер Сталлоне і багато - багато інших особистостей, що мають українське коріння ніколи не згадували про своє українське походження в країні свого проживання. Чи зверталася до цих чи інших відомих людей керівництво України або «Всесвітнього конгресу укаінцев» за допомогою в промо-кампанії «Увімкни для світу Україну»? Питання - з категорії риторичних. У світі нас швидше вважають ізгоями ніж самодостатньою нацією, у чому, звичайно, чимала заслуга всіх наших правителів.
Прикладів неповаги до української нації чимало і серед людей, що зростали і відбулися як особистості на нашій землі. З останніх: несподіваний переїзд до Москви співачки Анастасії Приходько, а також наміри зробити те ж саме Тіни Кароль. Поки український народ буде вважати, що його не обходить неповажне ставлення до себе зовнішніх опонентів, вищевказаних зірок естради чи будь-яких інших сил, він на врядче буде заслуговувати на повагу у світової спільноти. Говорячи український народ, я маю на увазі представників всіх національностей, що проживають на українській землі.
Повертаючись до згаданих поп – зірок. Можливо не найкращою, але адекватною відповіддю на їх бажання переселитися до Москви могла б бути позиція Міністерства закордонних справ України про визнання цих жінок персонами нон грата на території України принаймні на декілька років. Хай собі косять капусту у Росії.
P.S. Не беручи до уваги деякі геополітичні та економічні чинники, нам слід пом’ятати, що проблеми України – нікого іншого не турбують і не будуть турбувати окрім самих українців. Зі святом Незалежності України!
- З чого починати описувати бізнес-процеси? Жанна Кудрицька вчора о 23:46
- Неустойка за неповернення майна з оренди: між штрафом та пенею Дмитро Шаповал вчора о 13:56
- Стягнення шкоди з закладу освіти та батьків внаслідок пошкодження ока дитині Артур Кір’яков вчора о 13:11
- СЗЧ – вихід з ситуації є Сергій Пєтков вчора о 10:18
- Декілька ФОП: оптимізація податків чи дроблення бізнесу? Сергій Пагер вчора о 09:07
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі Галина Скіпальська 23.04.2025 17:02
- ПРРО як шлях до детенізації бізнесу та збільшення надхожень у бюджет Андрій Сухов 23.04.2025 11:59
- Cпеціальні військові операції – міжнародна політика кремля Сергій Пєтков 23.04.2025 10:18
- 100 днів, які не повернули мир в Україну Дмитро Пульмановський 23.04.2025 10:15
- За фасадом новобудови: як виявити ризики перед купівлею Юрій Бабенко 22.04.2025 15:32
- Як енергетичні компанії оптимізують КІК: досвід ЄС та українські реалії Ростислав Никітенко 22.04.2025 11:46
- 4 помилки, які заважають власнику бізнесу побудувати сильну компанію Олександр Висоцький 22.04.2025 10:27
- Где покупать жилую недвижимость и какую? Володимир Стус 21.04.2025 23:53
- ТЦК – треш, хайп, фейк або соціальна допомога військовим та їх сім’ям Сергій Пєтков 21.04.2025 19:52
- Китай закручує "рідкоземельну гайку". Як Україні скористатися своїм шансом? Ксенія Оринчак 21.04.2025 16:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? 150
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи 139
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище 111
- ТЦК – треш, хайп, фейк або соціальна допомога військовим та їх сім’ям 96
- Китай закручує "рідкоземельну гайку". Як Україні скористатися своїм шансом? 92
-
Казахстан заявив, що видобуватиме стільки нафти, скільки потрібно йому, а не ОПЕК
Бізнес 27374
-
"Останній інгредієнт отруйного коктейлю". У Швейцарії стривожені різким зростанням франка
Фінанси 20113
-
"Я приніс вам мир". Чому зірвались мирні переговори у Лондоні і що далі – сценарії
15676
-
У юристки Панаіотіді пройшов обшук. ЇЇ чоловік Коболєв каже, що вилучили телефони й компʼютер
Бізнес 7821
-
Виробництво шоколаду та ковбас під загрозою через блокування імпорту ароматизаторів
Бізнес 6221