Проблеми індіанців шерифа не хвилюють
Українець - це звучить гордо!? Який розділовий знак в кінці цього речення слід поставити кожному українцю, відповідаючи на це запитання: знак оклику, чи знак питання?
Українець - це звучить гордо!? Який розділовий знак в кінці цього речення слід поставити кожному українцю, відповідаючи на це запитання: знак оклику,чи знак питання? Багато з нас, на жаль, дадуть різні відповіді.
Днями у Львові закінчив свою роботу черговий, десятий «Світовий Конґрес Українців», який раз на п'ять років збирає представників нашої нації з усіх куточків світу. Форум викликав небувалу апатію у всіх верств населення, починаючи від Президента України і закінчуючи її рядовими громадянами.
Через два дні після початку роботи конгресу, кількість переглядів відео з доповідями лідерів опозиції на цьому форумі, в Ютюб, коливалося від нуля до декількох сотень. Говорити про те, що Конгрес мав би транслюватися на одному з центральних ТВ-каналів взагалі не доводиться. Сумні висновки, прямо чи опосередковано, могли зробити глядачі, що дивилися виступи доповідачів цього поважного зібрання: відсутність національної ідеї, розмиті цілі, роз'єднаність нації, забагата кількість гетьманів на душу населення. Ось далеко не повний перелік хвороб, притаманних українському суспільству. Крім того, є ще жорстке протистояння влади і опозиції. Єдине, що їх якось об'єднує, так це прагнення до підписання договору про асоціацію з ЄС.
Сумні слова Лесі Українки «Без надії сподіваюсь» озвучені на форумі Олегом Тягнибоком, на жаль, вже більше ста років діють на українців, як пророцтво. І навіть зараз, на 22-му році незалежності України, не втратили своєї актуальності. Нація вмирає в прямому і переносному сенсах цього слова.
Хто з усіх відомих особистостей, що мають українське коріння, і проживають за межами України, з гордістю несе звання - українець? Останнім, наскільки я знаю, був видатний балетмейстер та хореограф Серж Лифар, який більшу частину життя прожив у Франції, але завжди і всюди вважав себе українцем.
Юрій Шевчук, Міла Куніс, Дастін Гоффман, Міла Йовович, Стів Возняк, Сільвестер Сталлоне і багато - багато інших особистостей, що мають українське коріння ніколи не згадували про своє українське походження в країні свого проживання. Чи зверталася до цих чи інших відомих людей керівництво України або «Всесвітнього конгресу укаінцев» за допомогою в промо-кампанії «Увімкни для світу Україну»? Питання - з категорії риторичних. У світі нас швидше вважають ізгоями ніж самодостатньою нацією, у чому, звичайно, чимала заслуга всіх наших правителів.
Прикладів неповаги до української нації чимало і серед людей, що зростали і відбулися як особистості на нашій землі. З останніх: несподіваний переїзд до Москви співачки Анастасії Приходько, а також наміри зробити те ж саме Тіни Кароль. Поки український народ буде вважати, що його не обходить неповажне ставлення до себе зовнішніх опонентів, вищевказаних зірок естради чи будь-яких інших сил, він на врядче буде заслуговувати на повагу у світової спільноти. Говорячи український народ, я маю на увазі представників всіх національностей, що проживають на українській землі.
Повертаючись до згаданих поп – зірок. Можливо не найкращою, але адекватною відповіддю на їх бажання переселитися до Москви могла б бути позиція Міністерства закордонних справ України про визнання цих жінок персонами нон грата на території України принаймні на декілька років. Хай собі косять капусту у Росії.
P.S. Не беручи до уваги деякі геополітичні та економічні чинники, нам слід пом’ятати, що проблеми України – нікого іншого не турбують і не будуть турбувати окрім самих українців. Зі святом Незалежності України!
- Що означає історичне рішення ЄСПЛ у справі «Україна та Нідерланди проти росії» Юлія Овчинникова вчора о 20:59
- Пенсійна рулетка Андрій Павловський 11.07.2025 19:35
- Чому у відпустках приймають рішення про звільнення? Ольга Малахова 11.07.2025 17:10
- Made in Vietnam, approved in Kyiv: схема по-новому Дана Ярова 11.07.2025 17:02
- Час розблокувати будівництво нових об'єктів та залучення інвестицій в громадах Лариса Білозір 10.07.2025 20:41
- Заповіт у Дубаї: нові можливості для українців у DIFC Courts Олена Широкова 10.07.2025 15:45
- Конфлікти у бізнесі: як перетворити загрозу на джерело зростання Олександр Скнар 10.07.2025 14:36
- У кожному дроні – сертифікат світової байдужості Дана Ярова 10.07.2025 12:05
- Бізнес з країнами Близького Сходу: що потрібно знати про гроші, темп і традиції Любомир Паладійчук 09.07.2025 21:38
- Фінансова свобода: що ми насправді вкладаємо у це поняття? Олександр Скнар 09.07.2025 14:34
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак 08.07.2025 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова 08.07.2025 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова 08.07.2025 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска 08.07.2025 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар 08.07.2025 14:27
-
Лідер картелю ОПЕК несподівано перевищив квоту з видобутку нафти
Бізнес 14138
-
Україна пропонує Азербайджану зберігати газ у підземних сховищах без податків і зборів
Бізнес 14044
-
Україна за допомогою ЄБРР запустить нову фондову біржу: меморандум
Фінанси 5259
-
Як навчити дитину самостійності та впевненості – прості поради
Життя 4611
-
Як не потрапити в "лапи" газлайтера на етапі знайомства: три фрази, які вони використовують
Життя 4302