Проблеми індіанців шерифа не хвилюють
Українець - це звучить гордо!? Який розділовий знак в кінці цього речення слід поставити кожному українцю, відповідаючи на це запитання: знак оклику, чи знак питання?
Українець - це звучить гордо!? Який розділовий знак в кінці цього речення слід поставити кожному українцю, відповідаючи на це запитання: знак оклику,чи знак питання? Багато з нас, на жаль, дадуть різні відповіді.
Днями у Львові закінчив свою роботу черговий, десятий «Світовий Конґрес Українців», який раз на п'ять років збирає представників нашої нації з усіх куточків світу. Форум викликав небувалу апатію у всіх верств населення, починаючи від Президента України і закінчуючи її рядовими громадянами.
Через два дні після початку роботи конгресу, кількість переглядів відео з доповідями лідерів опозиції на цьому форумі, в Ютюб, коливалося від нуля до декількох сотень. Говорити про те, що Конгрес мав би транслюватися на одному з центральних ТВ-каналів взагалі не доводиться. Сумні висновки, прямо чи опосередковано, могли зробити глядачі, що дивилися виступи доповідачів цього поважного зібрання: відсутність національної ідеї, розмиті цілі, роз'єднаність нації, забагата кількість гетьманів на душу населення. Ось далеко не повний перелік хвороб, притаманних українському суспільству. Крім того, є ще жорстке протистояння влади і опозиції. Єдине, що їх якось об'єднує, так це прагнення до підписання договору про асоціацію з ЄС.
Сумні слова Лесі Українки «Без надії сподіваюсь» озвучені на форумі Олегом Тягнибоком, на жаль, вже більше ста років діють на українців, як пророцтво. І навіть зараз, на 22-му році незалежності України, не втратили своєї актуальності. Нація вмирає в прямому і переносному сенсах цього слова.
Хто з усіх відомих особистостей, що мають українське коріння, і проживають за межами України, з гордістю несе звання - українець? Останнім, наскільки я знаю, був видатний балетмейстер та хореограф Серж Лифар, який більшу частину життя прожив у Франції, але завжди і всюди вважав себе українцем.
Юрій Шевчук, Міла Куніс, Дастін Гоффман, Міла Йовович, Стів Возняк, Сільвестер Сталлоне і багато - багато інших особистостей, що мають українське коріння ніколи не згадували про своє українське походження в країні свого проживання. Чи зверталася до цих чи інших відомих людей керівництво України або «Всесвітнього конгресу укаінцев» за допомогою в промо-кампанії «Увімкни для світу Україну»? Питання - з категорії риторичних. У світі нас швидше вважають ізгоями ніж самодостатньою нацією, у чому, звичайно, чимала заслуга всіх наших правителів.
Прикладів неповаги до української нації чимало і серед людей, що зростали і відбулися як особистості на нашій землі. З останніх: несподіваний переїзд до Москви співачки Анастасії Приходько, а також наміри зробити те ж саме Тіни Кароль. Поки український народ буде вважати, що його не обходить неповажне ставлення до себе зовнішніх опонентів, вищевказаних зірок естради чи будь-яких інших сил, він на врядче буде заслуговувати на повагу у світової спільноти. Говорячи український народ, я маю на увазі представників всіх національностей, що проживають на українській землі.
Повертаючись до згаданих поп – зірок. Можливо не найкращою, але адекватною відповіддю на їх бажання переселитися до Москви могла б бути позиція Міністерства закордонних справ України про визнання цих жінок персонами нон грата на території України принаймні на декілька років. Хай собі косять капусту у Росії.
P.S. Не беручи до уваги деякі геополітичні та економічні чинники, нам слід пом’ятати, що проблеми України – нікого іншого не турбують і не будуть турбувати окрім самих українців. Зі святом Незалежності України!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87037
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11223
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9236
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5706
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5379