Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
25.04.2016 14:58

Боротьба за право бути опозицією

Народний депутат України 8-го скликання

Враховуючи неабияку популярність опозиційної риторики в суспільстві, надалі ми будемо свідками не тільки зростаючого протистояння між опозицією і владою, але, передусім, між самими опозиціонерами в їх війні за використання популярних гасел і тем.

Юлія Тимошенко заявила, що їїполітична сила ініціюватиме розслідування за фактом корупційних дій в урядіекс-прем’єра Арсенія Яценюка. На перший погляд, подібні наміри виглядають якзайва трата часу і зусиль, адже рейтинг Яценюка і так близький до нуля, до тогож Арсеній Петрович вже не глава уряду і навіть не народний депутат. Однак лідер«Батьківщини» дивиться у майбутнє – на дострокові парламентські вибори.

Не встиг Яценюк полишити кріслопрем’єра, як зробив кілька публічних заяв, якими дав зрозуміти, що нікуди зполітики не подінеться. Більше того, проблеми, вирішення яких входить у  подальші плани українського камікадзе,сьогодні є топ-темами для парламентської опозиції, що утворилася після розпадукоаліції. Але одні й ті ж самі проблеми не можуть підвищувати рейтинги відразувсіх бажаючих, тому за експлуатацію гарячих тем треба боротися. Опозиція негумова, всіх не помістить.

Тому заяву Юлії Володимирівниможна оцінювати як застереження Яценюку, щоб той не намагався відірвати й собішматок опозиційного пирога. Адже й без нього, тільки в парламенті сьогодніналічується більше пів десятка опозицій.

Загалом же, враховуючи неабиякупопулярність опозиційної риторики в суспільстві, надалі ми будемо свідками нетільки зростаючого протистояння між опозицією і владою, але, передусім, міжсамими опозиціонерами в їх війні за використання популярних гасел і тем. Цеозначає, що для збереження нервів і здорового глузду українцям краще не вмикатителевізори у найближчі місяці, а, можливо, й роки. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net