Майбутнє українського гелікоптера
На тлі останніх політичних подій в Україні ЗМІ несправедливо обійшли увагою новину економічно-технологічну: конопський «Авіакон» і запорізьке «Мотор Січ» готуються до серійного виробництва українських гелікоптерів.
На тлі останніх політичних подій в Україні ЗМІ несправедливо обійшли увагою новину економічно-технологічну: конопський «Авіакон» і запорізьке «Мотор Січ» готуються до серійного виробництва українських гелікоптерів.
Перші спроби створити власні повітряні машини в Україні почалися ще у 1999 році на Полтавщині. Невелика приватна компанія випустила на базі автомобільного двигуна «Subaru» компактний 650-кілограмовий гелікоптер «Санька».
Втім, ера справжнього повноцінного гелікоптеробудування в Україні, схоже, розпочинається лише з 2011 року. Нещодавно Юрій Чмирь, голова Сумської ОДА, В'ячеслав Богуслаєв, голова ради директорів запорізького АТ «Мотор Січ» і Олексій Єнін, директор конотопського ДП «Авіакон» підписали Меморандум про запуск виробництва гелікоптерів на базі «Авіакона».
Насправді, цей документ є першим кроком реального втілення в життя Державної програми гелікоптеробудування. Причому, втілення саме на території Сумщини, її виробничими потужностями, її науковими розробками і сучасними технічними рішеннями. Про те, скільки в реальному життєвому «еквіваленті» така програма принесе нових робочих місць, податкових надходжень до бюджету, технологічних розробок і патентів можна судити хоча б за одним показником: «МОТОР СІЧ» - це не просто черговий інвестор. Це наш, вітчизняний бізнес-партнер для Сумщини. І це - стратегічний партнер.
Завдяки запорізьким агрегатам зібрані на «Авіаконі», на Сумщині, гелікоптери матимуть низьку питомою витратою палива, високою надійністю і ресурсом, високою ремонтопридатністю.
Звісно, питання – наскільки реальним є сценарій запуску виробництва власне українських гелікоптерів? У Конотопі Юрій Чмирь та В’ячеслав Богуслаєв заявили, що перший вертоліт на «Авіаконі» буде випущений вже у 2012 році, а щорічно очікується випуск 40 машин. Для порівняння: в 2010 році весь «модельний ряд» випущених в Россі гелікоптрів склав 214 одиниць.
Крім того, конотопський «Авіакон» отримує не тільки профільного і високотехнологічного, а й фінансово-потужного партнера. Виручка «Мотор Січ» в минулому році перевищила 4,2 мільярда гривень, прибуток - 870 мільйонів. Більш того, завдяки новому Податковому кодексу, компанії авіабудівної промисловості, у тому числі і «Мотор Січ», звільнені від податку на прибуток строком на 10 років. Це збільшить прибуток компанії протягом найближчих 8 років на 2 мільярди. «Авіакон», до речі, теж підпадає під дію цієї норми.
І, насамкінець, довідка. За даними компанії «NRG Capital», «Мотор Січ» - це найбільший виробник авіадвигунів у СНД. 90 відсотків середніх і важких вертольотів на пострадянському просторі і більше 60% літаків обладнані запорізькими двигунами. Сумський «Авіакон» стає партнером компанії, яка активно співпрацює з такими гігантами, як АК «Ільюшин» (Москва), АНТК «Антонов» (Київ), ВАТ «Казанський вертолітний завод» (Казань), ВАТ «Камов» (виробник знаменитих вертольотів КА-50, Москва), КиДАЗ «Авіант» (Київ), ВАТ «КБ ім. А. С. Яковлєва »(Москва), ВАТ« Московський вертолітний завод ім. М. Л. Міля», ВАТ «Туполєв».
Ці легендарні підприємства ставлять на свої вертольоти і літаки двигуни «Мотор Січ». Pratt & Whitney - відпочиває.
Сьогодні і опитані працівники «Авіакону», і прості конотопчани сподіваються, що і в адміністрації, і в обох підприємств все вийде. Для Юрія Чмиря це дуже вдала можливість ще раз продемонструвати в дії «Єдине інвестиційне вікно» і «Нову Сумщину-2015». Для «Авіакону» - це шанс на друге (і дуже достойне) життя. А для людей - це не просто зарплати та робочі місця, це - привід пишатися своїм регіоном.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386