UA

об авторе

Петро Кричун Консультант з питань організації облікових, фінансових та податкових операцій, схем, систем та процесів, к.е.н

Професійна діяльніть. Консультант з питань організації облікових, фінансових та податкових операцій, схем, систем та процесів, к.е.н, МВА, tax and business advisor. Президент ФПБАУ, судовий економічний експерт.

2002-2011 - консультант та головний редактор газети "Все про бухгалтерський облік", 2012-2016 - головний редактор журналу "Вісник. Офіційно про податки" (офіційне видання ДФСУ), співавтор та співрозробник проектів "OSBB-Inform" (проект реалізовано за замовленням IFC), "Інтерактивна Бухгалтерія" (партнерство, проект продано), "Справжня Бухгалтерська Газета", член громадської ради при ДФСУ з 2008 до 2018 року. 

Президент ФПБАУ, фінансовий директор групи компаній (рітейл), директор ТОВ "Ті Сі Джи Консалтинг", голова громадської ради при Державній казначейській службі України, зовнішній викладач в Міжнародному інституті менеджменту "МІМ-Київ" за курсом "Оподаткування бізнесу", засновник Спільноти Експертів та Професіоналів Бізнесу (соціальне та професійне об"єднання фахівців) - https://www.facebook.com/Community-of-Experts-and-Business-Professionals-280175452878679/, практикуючий податковий та бізнес консультант з 2002 року, автор більше 500 статей в професійних бухгалтерських ЗМІ, адміністратор та ведучий професійних інформаційних проектів в ФБ: 

"Податки. Облік. Право"https://www.facebook.com/groups/978419822172737/

OpenBusinessSkillsPlatformhttps://www.facebook.com/OpenBusinessSkillsPlatform/

Освіта. Кандидат економічних наук, вища економічна, вища юридична, вища бізнес-адміністрування + диплом МВА, психотерапія (в процесі).

Контакты
E-mail: [email protected]