Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
17.03.2018 22:04
Що псує зовнішній вигляд вулиць і заважає переміщенню у столиці?
Рівень безробіття в Україні в лютому 2018 року зріс порівняно з січнем 2018 року на 1,3% і склав 383,7 тис. © Державна служба статистики. Про те як Київ збільшує / зменшує (вибране підкреслити) кількість робочих місць у місті та про підтримку малого бізн
Київ продовжує підтримувати вітчизняний малий та середній бізнес (але це не точно). Після досить вдалого наступу Киїівблагоустрою на незаконні МАФи, дійшла черга і до законних. Пишуть, що є думка прибрати холодильне обладнання біля кіосків. Ну, це такі шафи у яких влітку охолоджуються безалкогольні напої та зберігається морозиво для дітей та дорослих. Як мотивація, звучить: «причиною заборони є те, що вони псують зовнішній вигляд центральних вулиць столиці, а також заважають вільному переміщенню пішоходів». Мабуть виробники холодильного обладнання зараз дуже образилися. Вони ж дизайнерам кошти платили, вигравали призи на виставках за найкращі зразки, а виробники безалкогольних напоїв та морозива брендували усе це обладнання, а виходить, що усі ці потуги – це псування зовнішнього вигляду вулиць…
Ось скоро прийде літо, у центрі Києва на вихідні та святкові дні обмежать рух транспорту, люди з дітьми вийдуть на прогулянку, будуть сім’ями гуляти під квітучими каштанами та у затінку розкішних дерев парків та скверів, і раптом якась 5-ти річна дівчинка скаже своєму татусю: «Ріднесенький мій татусику, купи мені будь-ласочка морозива смачненького». А батько оглянеться навкруги та не побачить жодного малого підприємця у якого можна купити донці солодощів. Зате власники ресторанів та супермаркетів дуже цьому зрадіють, адже і їхні доходи зростуть, і чергу вони створять до своїх кас. Ви ж розумієте, що одна каса у супермаркеті не замінить 20…30 роздрібних точок продажу на вулиці у різних її місцях. А можливо ви якось захочете випити холодної мінеральної води з газиками, то вам шлях у найближчий ресторан. От тільки зважайте на те, що до «вчорашньої» ціни морозива й води з кіоскової торгівлі тепер ви добавите ціну оренди магазинів та ресторанів, складські витрати, логістичні, податкові продавця (він же тепер ТОВ на загальних умовах оподаткування, а не вчорашній ФОП на спрощеній системі), зарплату бухгалтерам, офіс-менеджерам, охоронцям і т.і.
І ви знаєте, не було б від цього сміху так сумно, якби не згадувати про сьогоднішні доходи пересічних українців, тих, що вихідні проводять не на Мальдівах, а в Маріїнському парку. А щодо зарплати ситуація така: у столиці за час роботи можна отримати 3 дол. США (сайт Держстату) і якщо порівнювати з іншими країнами, то наприклад у Данії за годину роботи можна отримати в середньому 40 євро. Цей показник майже в 13 разів більше, ніж в українській столиці.
От і виходить, що можливо держава спочатку рівень доходів населення підтягне у 13 разів, а вже потім буде дивитися на те красиві на вулицях морозильні камери чи не дуже, завдяки яким люди заробляють собі на життя. Зауважте, не крадуть, не просять ні в кого, а беруть та працюють.
А від себе зазначу, що часто вихідними днями я полюбляю кататися велосипедом по Києву, і кіоски з холодильниками, які зустрічаються на моєму шляху – це чудові місця з де є можливість купити прохолодні напої. Купити пляшку води не відходячи від свого стального коня – це зручно, безпечно і дешевше. А велосипедом я ще не зміг заїхати ні в один ресторан за келихом содової, да і в супермаркет з велосипедом не варіант.
p.s. яка там статистика по кількості заробітчан, що виїхали із України?
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411
Контакти
E-mail: [email protected]