Чим Паризькі події дискредитують Мінські угоди?
Чому наш навчитель миротворництва у Донбасі, маленький мсьє Франсуа Олланд не шукає координаторів терористичних нападів на парижан, аби обов’язково сісти з ними за стіл перемовин по типу Мінського безголов’я?
Зверніть увагу, всі діїфранцузької влади по ліквідації начебто гнізд тероризму у Парижі, це – не більше,не менше – повна дискредитація так званих мінських домовленостей. Поважна держава, яка відповідає за життя, здоров’я, спокій своїх громадян, завжди вчиняє рішуче ібезкомпромісно щодо тих, хто бере зброю до рук, влаштовує терористичні акти.
Уже в перші години після групових розстрілів у столиці, середночі, Франсуа Олланд заявив: Франція рішуче змінить Конституцію, внісши до неїправки стосовно того, що всігромадяни республіки, які вчиняють силові дії проти французів будуть позбавленігромадянства, підлягатимуть негайній депортації за межі держави.
Як підкреслив тоді ж глава держави, за межі державивидворятимться й ті, хто має окрім французького інші паспорти і буде поміченийу протиправних діяннях.
У той же час, маленькийфранцузький мсьє, який уже другий рік турботливо повчає українців, як їмбережно, дбайливо належить ставитися до різного роду бойовиків, найманців,убивць на сході Донбасу, тут явно проковтнув жабу. Яка, скажіть, будь ласка, різницяміж нелюдями, котрі розстрілювали французів біля паризького стадіону Stade de France, уконцертному залі Le Batacla і інших місцях мегаполісу над Сеною і тими, хто убивав українців, забажання не допустити плюндрування їхнього національного прапора, хто безжаліснорозстріляв трьох підлітків, які на своїй рідні землі вигукнули святі слова «СлаваУкраїні!»? І там і там, стріляли з російських «Калашникових». Але в Україніпопри те, бандити застосовують важку зброю, знищують усе живе і цивілізаційну інфраструктуруз «Градів», мінометів. Населенні пункти, домівки перетворюють на місячний ландшафт.І по нині ось уже другий рік поспіль на нашій землі щоднини лунають залпи,гинуть військові й цивільні громадяни. За даними ООН, кількість жертвтерористичної атаки росіян на український Донбас складає понад вісім тисяч осіб…
Так ось, після перших же пострілів,перших жертв у Парижі, переляканий мсьє Олланд заявив на весь світ, що «це війна». А в нас, коли роками течуть,на жаль, не висихають буквально рікикрові українців, це зветься до болю сухо і безбарвно – «АТО». Буцімто, там триваєякась локальна, не варта особливої уваги операція. Хоча на цвинтарях наших місті сіл вже тисячі могил воїнів-патріотів.
Усе це дуже схоже на те, як цими днями водному з музеїв Голодомору я побачив до оторопіння промовистий запис: «Причинасмерті: українець…»
Подібне виглядає так. Якщо терористи напалина Францію і на французів, то це світова проблема, їх має захищати весь світ, зчим, звичайно ж, не можна не погодитись. А ось коли на територію України свої терористичніпідрозділи ввела Росія, анексувала Крим, знищує, стирає у попіл ще однутериторію нашої держави, то з цим треба покірно миритися, сідати за стілперемовин з тими, кого московіти виставляють у ролі своїх представників відімені убивць і мародерів. Для зручності терористів, мсьє Олланд та його «миротворча»посестра фрау Меркель «придумали», звичайно ж, з подачі гаспадіна Путіна, перемовний,діалоговий Мінськ, його утаємничені від українського народу підкилимні домовленості,страшніші для України і нашого народу за мінне поле.
Цікаво, чому турботливий мсьє ФрансуаОлланд не шукає нині тих, хто координує терористичні напади у Франції, аби їхнеодмінно посадити за стіл перемовин за українсько-мінським згубним варіантом? Ну,десь у Гваделупі, у Сен-Пер’є чи на Мікелоні? Це ж якось, даруйте, непо-людськи виходить, як собак пристрілювати терористів, не вислухавши претензій,не почаювавши з ними… Як того вимагає президент Франції від України, якуатакували московітські орди терористів…
А амністії французьким убивцям, дозвольте поцікавитись, не буде? Чому ж тоді варварам на українській землі її мсьє Олланд вимагає так наполегливо? Абсолютний, як на мене, перпендикуляр...
(Удужках, курсивом зазначу: я давно і наполегливо стверджую, що Мінськ не можебути місцем врегулювання конфлікту. Хоча б тому, що це не вільна відрашівського впливу територія. Мінськ - насамперед столиця союзної (Росії таБілорусії) держави. Тут все начинено феесбешною гебнею і її спостережною технікою.Тому їхати до Мінська на перемовини, все одно, що посилати своїх посланців підворота дачі в Новоогарьово. В Мінську все налаштовано на створення комфорту, підтримкидій і ганебних учинків терористів та їхніх посланників. Вусатий путінолизЛукашенко видав указ про зняття всіх обмежень, оплати за перевезення черезБілорусь вантажів до так званих ДНР/ЛНР. Хіба не зрозуміло, що це за вантажі?Уже на цій основі потрібно вимагати відмови від базування перемовного процесу вМінську. Але чи почують це на Банковій?)
У 2015 році Україна за рівнем впливу нанеї тероризму досягла найбільшого регресу: відповідно до Глобального рейтингу,який ведуть науковці американського Університету у штаті Меріленд, у цій проблемі наша держава за рік загрозливо підняласяна 39 позицій і займає нині ризиковане дванадцяте місце – поміж Єгиптом іСомалі. Це трішки краще, як в Іраку, Нігерії, Афганістані, Пакистані та Сирії. Покищо….
Але цього всього маленькому французькомулідеру не хочеться бачити й чути. На таке він просто закриває очі. Попід столомлюб’язно тисне руки товаріщу Путіну. А цими днями збирається навіть до нього угості. Путін має захистити Олланда від терористів. І сміх, і гріх…
А коли серйозно, то що швидше київськекерівництво піддасть сумніву цей зашморг на шиї України, так звані Мінськідомовленості, які є кроком до зради Конституції, територіальної цілісності держави,тим швидше припиниться кровопролиття на сході Донбасу. Не забуваймо: Україна непрезидентська, а парламентсько-президентська держава і Верховна Рада має,повинна обов’язково зажадати від пана Порошенка детально прозвітувати за цівельми дивні Мінські угоди. Хто їх там від імені українського народу укладає, відчийого імені? Що там, попиваючи коньяки з путінолизом Лукашенком, роблять Л.Кучма, який давно вже має сидіти на нарах за організацію і запуск масової корупції увладі, за смерть Георгія Гонгадзе, кум В. Путіна – В. Медведчук, а також такийсобі дивний діяч від донецького директорату Януковича – Н. Шуфрич?
Події в Парижі відкрили нам очі назрадливі Мінські угоди.
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін вчора о 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов вчора о 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда вчора о 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак вчора о 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова вчора о 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак вчора о 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов вчора о 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін вчора о 00:50
- Що робити під час обшуку? Сергій Моргун 19.11.2024 19:14
- Як реагувати на вимоги поліції та ТЦК: поради адвоката Павло Васильєв 19.11.2024 17:55
- Як зниження міжнародної підтримки впливає на гуманітарне розмінування в Україні Дмитро Салімонов 19.11.2024 14:12
- Українські діти війни: більше 10 років російської агресії, 1000 днів незламності Юрій Гусєв 19.11.2024 12:16
- Розподіл статутного капіталу при розлученні: судова та міжнародна практика Світлана Приймак 19.11.2024 12:00
-
Головний прапор країни приспустили: яка причина
Життя 62376
-
Віктор Ющенко та партнери відчужили право на видобуток газу на Полтавщині
Бізнес 49636
-
Ми втрачаємо покоління інженерів і програмістів. Як математика впливає на майбутнє України
10604
-
Британія утилізує п'ять військових кораблів, десятки гелікоптерів і дронів задля економії
Бізнес 8960
-
За вітраж Тіффані троє учасників торгів змагалися 6 хвилин – його продали за $12,48 млн: фото
Життя 8644