План бліцкриг у Москві вже двічі підписувався і відмінявся...
Перше вторгнення московітів до України планувалося на 25 квітня, друге на 17 липня ц.р. А третє? Запитаймо астрологів...
Найбільше довіряю одній людині вУкраїні – Дмитрові Тимчуку, керівникові групи «Інформаційний опір». Колишньомувійськовому журналістові, нині – фронтовому аналітику, дані якого завшеопираються на найсвіжіші відомості, отримані з різноманітних не офіційних, як правило,джерел. Але перевірені, об’єктивні і точні.
Врізалися в пам'ять його слова про те,що 17 липня ц.р. Московщина була найближче до агресивного, віроломноговторгнення в Україну. «Колись ми дізнаємось всі деталі цієї авантюри, і чомувона не звершилися, що помішало йьому» - були його слова.
А вчора, 20 серпня, слухав на єдиному опозиційному московськомутелеканалі «Дождь» інтерв’ю Ксенії Собчак з словоблудом і політичним баламутомВолодимиром Жириновським. Що не слово – бреше, як собака на висівки, і ніколине кається.
Але все одно цікаве, знаєте, заняттяспостерігати за цим шизофреником і каламутником. Оскільки при певній фільтраціїтієї словесної полови можна й назбирати певну кількість зерен, бо вертиться вінпри дворі ліліПутіна. Та й мила пані ведуча теж не подарунок – за словом досусідньої кімнати не виходить.
Ось, до прикладу, він, зриваючись нафальцет кричить: «Усіх революціонерів потрібно вішати. Від Стєнькі Разіна іПугачова до Навального. Вмертвляти на Поклонній горі. Щоб висіли і всі бачили…»
-Володимире Вольфовичу, - спокійно кажеведуча. – Ви щойно закликали до того, щоб на Поклонній горі повішати опозиціонераОлексія Навального. Ви підтверджуєте це?
-Я такого не казав, - зривається на крикЖириновський. – Я не закликав вішати Навального. Я мав на увазі, що коли миприйдемо до влади, то ми почнемо судити і вішати тих, хто виступатиме протизаконної влади…
Чекай, коли він прийде до влади, і чиприйде взагалі.
Одне слово, таке ось психокіно на весьвечора. Але в цій каламуті для себе особисто я впіймав одну важливуінформаційну щуку.
-Я щасливий з того, - каже Жириновський,- що до моїх побажань у Кремлі іноді прислухаються. Ось 25 березня, виступаючи наодному з брифінгів, я сказав, що найбільшим подарунком до свого дня народженняпобажав би, аби Росія ввела війська в Україну і розтоптала всю фашистськумразь, хунту, відновила кордони російської імперії, з яких відступили колись більшовики.Вони це вчинили протиправно, і ми маємо право повернути собі ці території. І ось днями дізнаюся, що наступ на цюнедокраїну намічалося здійснити в ніч на 25 квітня. Тобто, в день могонародження. Планувалося ввести танки і десантні війська на весь схід і південьУкраїни, аж по Одесу. В останню мить щось зірвалося. Чому саме – не знаю… Алеподарунок для мене все одно гарний…
Що тут скажеш, шизофреніки забавляються по своєму – по ординськи. І опорнісигнали в цій їхній грі, звичайно ж, драконівські. Вони мислять категоріями –убити, розтоптати, захопити, знищити, загарбати, привласнити. Це і є, власне,головна суть їхнього пришелепуватого «руського міра», який ненависний усьомурешті світу. Для нас же важливо ще й знати, що Московщина вже, як мінімум,двічі нинішнього року (25 квітня і 17 липня) була за півкроку від прямогомасованого вторгнення на територію України. Від загарбання нашої території.Третя спроба може й не зірватися. Для цього й відбуваються ці дивні маневри зсіллю і водою впродовж наших кордонів.
Добре відомо одне: ніколи москаль не полишитьсвоєї забаганки – топтати українську землю, перетворити український народ унаймитів. Тому будьмо готові завжди дати достойну відповідь загарбнику. Так уженеймовірно нам повезло на сусіда…
Отже,
перше вторгнення московітів до України планувалося на 25 квітня, друге на 17 липня ц.р. А третє? Запитаймо астрологів... Вони ж попереджають: надзвичано складними, вирішальними будуть листопад, а особливо грудень цього року. Хоча не виключається, що цієї пори батальйони повернуться з виконання АТО і проведуть розбірки з торгашами і спекулянатми, які осбіли нині всі поверхи влади на Печерську...
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87051
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11261
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9252
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5436