Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
08.01.2014 11:49

У Генпрокуратурі не можуть виконувати Закон про декриміналізацію

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Як повідомлялося, п’ять нардепів: я, А. Павловський, О. Кужель, І. Сабій, І. Швайка пішли до Генерального прокурора В. Пшонки з’ясувати, як іде розслідування незаконних дій міліції

Як повідомлялося,п’ять нардепів: я, А. Павловський, О. Кужель, І. Сабій, І. Швайка пішли доГенерального прокурора В. Пшонки з’ясувати, як іде розслідування незаконних дійміліції 30 листопада, 1 і 12 грудня та інших справ, які саботує Генпрокуратура.У тому числі щодо виконання Закону про декриміналізацію справ учасниківманіфестацій – А.Дзиндзі та інших. Але В. Пшонки немає на роботі.

 

У Генпрокуратурі пояснюють,що вони не можуть виконувати Закон про декриміналізацію, який не лишепідтриманий конституційною більшістю ВРУ, але й Президентом. Вони вимагають щеякось додаткового рішення Верховного суду.

 

ЗаступникГенпрокурора Ударцов заявив, що є важливіші закони, ніж Закон продекриміналізацію громадян, які брали участь у подіях на Майдані.

 

ПсихологіяГенпрокуратури: є закони важливі й неважливі. Так можуть мислити тількизлочинці, які вважають, що деякі закони можна не виконувати. Таким чиномПрокуратура визнала, що є закони не важливі і є закони, які вони можуть невиконувати.

Як стверджують у Генпрокуратурі,В. Пшонка теоретично може з’явитися на роботу о 13.30. Місце, де він перебуваєзараз співробітники не видають. Розуміють, що коли всі дізнаються чим займаєтьсяГенпрокурор, буде скандал в Україні. Вони цитують Генпрокурора, який сказав, щовін «на виїзді».

 

ОскількиГенпрокурора немає на робочому місці всупереч трудовому законодавству, то  ми пішли уточнювати ситуацію до заступникаУдарцова, де вимагали викликати для керівника відділу кадрів Генпрокуратури,який би пояснив, за яким рішення і законом Генпрокурор не виходить на роботу. Начальникуправління звернень категорично відмовився викликати на зустріч з депутатамикерівника відділу кадрів. 


Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи