Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
25.01.2017 11:14

Україна дорівнялася до Непалу й Ірану?

Член Національної ради з питань антикорупційної політики при Президенті України, уповноважений Міжнародного комітету захисту прав людини

Минулого тижня ЗМІ повідомили, що з коаліційної фракції вийшов народний депутат. Як він сам інформував, причиною такого рішення стала корупція. А сьогодні оприлюднено світовий індекс сприйняття корупції за 2016 рік.

Минулого тижня ЗМІ повідомили, що з коаліційної фракції вийшов народний депутат.Як він сам інформував,причиною такого рішення стала корупція. А сьогодніоприлюднено світовий  індекс сприйняттякорупції за 2016 рік.

Україна отримала 29балів зі 100 можливих, що на 2 бали більше за показник минулого року. Про цеповідомляє "TransparencyInternational – Україна".

Деякому покращенню сприяло просування антикорупційноїреформи, але відсутність дієвої судової системи та фактична безкарністькорупціонерів не дає Україні зробити потужний ривок і подолати 30-бальнийбар’єр, що зветься "ганьбою нації", зазначають експерти організації.

Тим не менш, загалом у рейтингу, Україна погіршилавласні результати. У минулому році ми були на 130 позиції, цьогоріч – на 131-ій.Цю сходинку ми розділили з Казахстаном, Росією, Непалом та Іраном.

Політична корупція та корупція в державних органах, зневіранароду у сподіваннях на фінансову доброчесність політиків, непрозорий бюджетнийменеджмент, корумпованість системи державних закупівель та хабарництво уподатковій інспекції вважаються проблемами, що знаходяться у критичному стані.

Попри початок роботи системи антикорупційних органів(НАБУ, НАЗК, САП), це, нажаль, поки не стало точкою відліку стрімкогополіпшення ситуації. Як результат, Україна й надалі сприймається світом як одназ найбільш корумпованих із усіма можливими негативними наслідками (недовіра, проблемиз правами людини, неконкурентоздатність, відсутність інвестицій тощо). 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи