UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
23.10.2019 12:42

Гумор - це зброя

Политический эксперт, эксперт аналитической группы "Левиафан"

Хочеш знищити опонента - висміюй.

Коли у 2006 році британські вчені довели, що російський шпигун-перебіжчик Литвиненко був отруєний полонієм агентами ФСБ, Кремль відреагував доволі спокійно, але профінансував такий собі флешмоб "Британські вчені встановили". Не поспішаючи, але протягам декількох років російські ресурси публікували всяку єресь, яка починалась із фрази "британські вчені встановили" і встановлювали вони все, що завгодно... Свинячий оргазм, хвороба венеричними захворювань всіх коників Лондона, "люди брешуть с шестимісячного віку"...британські вчені перетворились на інтернет-мем. 

Тож коли британські вчені розповіли, що Скрипалів отруїли отрутою "Новічьок", за порєбріком роздався гомеричний хохот. Сьома Слєпаков, ще заспівав про "шпілі" і Пізу", народ пореготав, і ментально не помітив того, що їх держава мочканула в центрі Європи їх же громадянина. 

Гумор - це зброя. Для підвищення бойового духу своїх солдат Пентагон у 40-х вклав не один мільйон доларів в комедії про фашистів і японців. 

"95-й квартал" - це майже ідеальна зброя, яка б'є по всіх ворогах Коломойського. Чи то Янукович, чи то Ляшко або Порошенко з Яценюком, але вигрєбалі всі і завжди. Тепер настав час Гонтаревої і мені її не шкода. Вона знала куди лізла. 

Але коли регочуть над спаленою хатою - це трохи більше аніж "вітання" опоненту. Це толерування фізичній розправі над опонентом. Окремо зазначу, що я не вірю в те, що Гонтарєву збила машина, як і доволі скептично відношусь до того, що машина її сина була підпалена політичними опонентами. Але хата - це питання окреме. 

Тож жарт доволі рідко буває просто жартом. Політичні сатирики США мочать за бабло своїх опонентів, так що аж гай шумить, то чого ми маємо вірити, що українські сатирики на гроші Коломойського запустили "лише жарт"? Це принаймні не логічно. Те що вони цей жарт, змогли потім ще і глядачам продати, ось це мистецтво маркетингу, яке заслуговує на повагу.

І все моє неприйняття пісні у виконанні Кошового полягає не в тому, що я сноб. Або в мене проблеми із почуттям гумору, а в тому, що я не хочу, щоб коли наступному опоненту Коломойського спалять хату суспільство відреагувало на це лише піснею "горіла хата..."

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]