#Je
13 січня 2014 року відбувся теракт під Волновахою, який забрав життя 13 українців. Від того часу ми віддати ворогу ДАП та Дебальцево, але страшить не це, а те, що ми не розуміємо, що в Україні війна, від наслідків якої залежить наше майбутнє. Текст був нап
Горе, кров, смерть…Вжебільше року є найбільш згадуваними словами в українському інформаційномупросторі. Можливо, тому українці і стали такими товстошкірими до своїхстраждань та страждань свого народу. Ми абсолютно спокійно сприймаємо новини,на кшталт «сьогодні в зоні АТО день пройшов відносно спокійно, загинув один іпоранено п’ять військових». Вдумайтесь в цю фразу. Загинув українець, щедекілька залишились без руки чи ноги, а в Україні все спокійно. Скоріш за все,ми виробили механізм емоційного самозахисту, щоб не в пасти в остаточнуістерію, тоді, коли маємо бути згуртовані.
Ідучи вчора Києвом я не міг зрозуміти, що відбувається. Під Волновахоюзагинуло десять українців, серед яких жінки і дитина. Ви бачили ті фото? ВИбачили як люди, що загинули, замерли прикриваючи своїми тілами тих хто сидівпоряд? Зайдіть в ФБ і подивіться. Подивіться, а потім поясніть, чому вчора Київбув переповнений жлобами та гламурними істотами, які бухають горілку зглінтвейном і кричать «З СтраимНовимГодом! СлаваУкраїнє!» Чому максимум на щонас вистачило, це виколупуючи м’ясо із зубів набрати хештег ?#?JeSuisUkraine?#?JeSuisDonbas?#?JeSuisCharlie або якмаксимальний вияв патріотизму #?jesuisvolnovakha? Все. Клас. Молодці. Не втомились? Пальці не заклякли?
Скільки потрібно ще загинути людей, щоб ми зрозуміли, що іде війна?Чому ми цінуємо власну кров менше ніж кров французьких журналістів? Можу тому,що ми за 23 роки так і не позбавлені комплексу меншовартості і продовжуєморозглядати себе як папуасів, які мають дивитися в рот своїм чи східним чизахідним господарям? Хай на Донбасі та Луганщині гинуть наші діти, ще жнаражаємо. Так? Але не дай Боже, щось подібне в США або Європі, ми як один зіскорботними обличчями постимо співчуття і несемо квіти до посольств.
Чому єдиний мітинг під консульством чи посольством Росії, був мітинг вОдесі? Коли в нас вже прокинеться лють до ворога? Та лють, коли те не можеш неїсти, не пити від думки про те що на твоїй землі ворог. Та лють, від якої втебе скули зводить тільки від думки, що зараз, от саме зараз ворог кривдить,ґвалтує, вбиває наших співгромадян. Та лють, коли бажання знищити ворогасильніше за бажання залишитись живим.
Ми занадто заспокоїлись після втечі Януковича і досі не можемо вийти ізякогось летаргічного сну. Пора прокидатись. Інакше ми, як нація, не маємо праважити у цьому світі. Адже виживає сильніший. Так?
Слава Україні!!!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87037
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11223
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9236
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5706
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5379