Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
02.02.2011 15:41

За що київська влада карає пенсіонерів?

Голова Національного форуму профспілок України

Починаючи з 1 лютого, українці отримуватимуть платіжки з новими тарифами за житлово-комунальні послуги. Міська влада називає їх підвищеними, але є всі підстави стверджувати, що вони є завищеними. А підвищення є необґрунтованим і незаконним. І це, фактично

Адже згідно з розпорядженням КМДА, до 20 числа кожного місяця люди мусятьплатити за комунальні послуги одну суму, а після 20 – за ті ж самі послуги – на10% вищу.

Отже, цяплутанина доводить, що ціна на комунальні послуги є завищеною.

            І це дуже дивно. Адже кияни – і цевизнають самі урядовці, - дуже дисципліновані у питанні сплати за комунальніпослуги. Особливо це стосується пенсіонерів: бабуся краще не купить собі хліба,але з державою розрахується у повному обсязі.

А влада змушує і цих бабусь, і інші соціально вразливі верстви населення платитибільше. Адже не секрет, що працівникам бюджетної сфери та деяким категоріямпенсіонерів зарплатня та пенсія нараховується після 20 числа. Отже, вонизмушені щомісяця розплачуватися за забаганки міської влади.

Дуже хотілося б дізнатися, куди КМДА витратить цю різницю 10%, і хто цікошти контролюватиме. Ми спробуємо з’ясувати це питання, і вже звернулися доКиївської міськадміністрації з відповідним запитом. Якщо не отримаємовідповіді, змушені будемо звернутися до суду. Ми домагатимемося, аби київськавлада дала вичерпні пояснення щодо розрахунків ціни на комунальні тарифи, атакож перенесла кінцеві терміни сплати за комунальні послуги до 25 або30 числа.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи