Три гектари для родини секретаря сільради
Поки сільська рада Нових Петрівців відбирає у звичайних людей ділянки, сім’я секретаря сільради обзавелась трьома гектарами.
Поки сільська рада Нових Петрівців, що на Київщині, усіма правдами й неправдами намагається відібрати у людей законно отримані земельні ділянки для ведення садівництва та особистого селянського господарства, родина секретаря сільської ради не цурається володіти трьома гектарами землі сільськогосподарського призначення.
Нагадаю, що сільська рада Нових Петрівців всупереч чинному законодавству та здоровому глузду намагається відібрати у людей земельні ділянки, які були передані у власність для ведення особистого селянського садівництва та садівництва рішеннями Головного управління Державного земельного агентства у Київській області (оскільки саме територіальні відділення Держземагентства наділені повноваженнями розпоряджатися землями державної власності) 12-14 серпня 2013 року. Підкреслю, що на момент відведення земельних ділянок вони знаходились поза межами села Нові Петрівці. І ця територія є землями сільськогосподарського призначення.
Однак після того, як люди отримали державні акти на ці ділянки, територію села Нові Петрівці було збільшено на 1166,4591 га до 2105,5447 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, які раніше належали до державної власності.
Розширивши межі села, сільська рада вирішила відбирати у людей землі, які вони отримали від Держземагентства ще до того, як ця територія стала Новими Петрівцями. Для цього навіть було прийнято рішення сільської ради «Про оформлення права комунальної власності на земельні ділянки, що увійшли в межі села Нові Петрівці» № 800-34-VI від 4.08.2014 р. та подано низку судових позовів.
Найбільше вражає аргументація Новопетрівської сільської ради – керівництво села вважає, що управління Держземагентства не мало права відводити вказані ділянки для ведення особистого селянського господарства, оскільки згідно з новим Генпланом Нових Петрівців це є територія житлової та громадської забудови. А той факт, що на момент відведення це була земля державної власності і належала до категорії земель сільськогосподарського призначення – владу Нових Петрівців не обходить. Деталі цієї історії можна почитати: http://blog.liga.net/user/kzaychenko/article/22219.aspx
Та найцікавіше, що двома земельними ділянками, розташованими на цьому ж масиві, що й оскаржувані сільрадою, володіє чоловік секретаря Новопетрівської сільської ради Костюк Сергій Миколайович. Йому належать дві земельних ділянки по 1,4842 га кожна. Ділянки чоловіка секретаря сільради – сусідні з тими, які сільрада намагається відібрати у звичайних людей. Це одна й та сама територія, яка була у державній власності як земля сільськогосподарського призначення. Ця земля з ’явилась у чоловіка секретаря сільради у січні та липні 2014 року.
До речі, у випадку з ділянками пана Костюка сільська рада чомусь не прагне їх відібрати і не заявляє, що нібито відповідно до нового Генпплану села це є територія житлової і громадської забудови, а не земля сільськогосподарського призначення.
З чим пов ’ язані такі подвійні стандарти?
І ще один цікавий факт. Попередній секретар сільської ради Нових Петрівців була незаконно звільнена. І навіть виграла судовий процес щодо незаконного звільнення. Через невиконання сільським головою Родіоном Стареньким судового рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого секретаря сільради, бюджет села зазнав збитків майже на 300 000 тисяч гривень, які вже заарештовані на рахунках сільради та мають бути виплачені незаконно звільненій особі.
Ось такі два різні секретарі сільради у Нових Петрівцях – одну незаконно звільняють і навіть не вважають за потрібне поновити на роботі на виконання рішення суду, а родина іншої отримує гектари землі.
- Як стати відомим адвокатом за 1 рік? Тетяна Лежух вчора о 16:26
- Як українським трейдерам успішно працювати на біржі EPEX Spot Ростислав Никітенко вчора о 12:29
- Синьо-жовтий прапор у Гаазі: як Україна змінює правила глобального правосуддя Дмитро Зенкін вчора о 12:05
- Юридичні послуги у 2025 році: виклики, перспективи та етика професії Світлана Приймак вчора о 10:00
- Стягнення на один і той самий предмет іпотеки в різні способи Євген Морозов вчора о 09:48
- ПЗУ "Про ринок деревини" – найкраща робоча модель захисту вітчизняних деревообробників Юрій Дюг вчора о 09:08
- Статистика 2024: Як форензик допомагає виявити фінансові злочини Артем Ковбель вчора о 02:12
- О распаде (разделе, национализации) крупнейших мировых ТНК Володимир Стус 01.01.2025 22:56
- 5 причин, навіщо складати CELPIP у 2025 році? Олександра Смілянець 01.01.2025 12:25
- Забезпечення позову шляхом арешту майна банку в ліквідаційній процедурі Євген Морозов 31.12.2024 21:57
- Механізм оформлення посвідок на проживання для іноземців, які захищають Україну, від КМУ Дмитро Зенкін 31.12.2024 15:39
- Секрети роботи з експертизами: як адвокат може змінити хід справи Світлана Приймак 31.12.2024 12:14
- Хто стоїть за податковою пільгою розміром у 19 млрд грн? Артур Парушевскі 31.12.2024 11:55
- Підсумки року: як правильно закрити минулий етап і підготуватися до нового Катерина Мілютенко 30.12.2024 23:36
- Способи зміни предмету або підстав позову Євген Морозов 30.12.2024 21:29
-
Кінець епохи. Що буде з мережею АЗС "Авіас"
Бізнес 33978
-
Вартість електрики в Німеччині впала нижче нуля. Цей феномен трапляється все частіше
Бізнес 28613
-
"Недешевий проєкт". Перший в Україні міст через Дунай хочуть побудувати до кінця 2030 року
Бізнес 13758
-
У Вознесенську відновив роботу залізничний вокзал – фото
Бізнес 9287
-
"Пропускна здатність русла була майже нульова". Біля Києва розчистили річку за 11 млн
Бізнес 6117