Хто перший "на вихід"?
Звична риторика провладних політиків і звинувачення у всіх бідах Путіна і сепаратистів - перестає бути «лакмусовим папірцем» фактичної бездіяльності українських високопосадовців.
Останнім часом, критика Уряду з боку експертів, політиків, іноземнихпартнерів і суспільства, щодо «гальмування»проведення реформ в Украйні звучить все частіше.
Звична риторика провладних політиків ізвинувачення у всіх бідах Путіна і сепаратистів - перестає бути «лакмусовимпапірцем» фактичної бездіяльності українських високопосадовців. «Інформаційнийтуман» розсіюється і все більше людей розуміють, що Україна має проблеми нелише на сході, але й всередині країни де процвітає тіньова економіка, зростає корупція,відбувається безкарне обкрадання самих незахищених верств населення черезтарифну політику уряду. Інколи складається враження, що війна на сході найбільшвигідна владі, бо це - не лише можливість приховати своє «бездарне» управління,але й підзаробити.
На противагу намаганням об’єднати суспільство довкола зміни системивлади, можновладці вкинули в суспільство ідеюадміністративної реформи, яка належно не підготовлена, не обговорена громадамиі яка поновила конфлікти на місцях.
Поряд з тим, урядові кабінети почали залишати іноземні фахівці, які ще півроку тому, були панацеєю порятунку України. Їх «викидає» радянська системавлади, яка і досі панує в найвищих органах влади. Усі заявлені реформи «буксують».Не виконуються Президентська стратегія - 2020, Програма дій Уряду, Коаліційнаугода.
Замість посиленняобороноздатності країни, ми все частіше спостерігаємо за звинуваченнями добровольчихбатальйонів та волонтерських груп з боку влади. Так виглядає, що єднання нації ,яка з’явилося внаслідок агресії Путіна, починаєзникати. На перший план виходить безвідповідальний і безкарний український чиновник,який не дивлячись на зовнішню агресію продовжує грабувати. І політик, якийбудує абсолютну владу «під себе». Просвітління в головах суспільства змушує «урядовихкамікадзе» шукати винних у провалі зміни системи влади яка мала відбутися після«вигнання» Януковича.
Боячись відповідальності, АрсенійЯценюк шукає «козлов отпущения». Ними можуть стати депутати коаліції, які засловами прем’єра, мають «піти на вихід»,якщо вони не хочуть працювати в «європейській коаліції», про що прем’єрзаявив сьогодні на презентації плану законодавчого забезпечення реформ.Очевидно, що в подальшому, ті політики, які не підтримуватимуть урядовихініціатив, або далі наполягатимуть на «процвітанні» корупції в Уряді, будуть визначені прем’єром – «ворогами України»і на них буде спроба почепити усю відповідальність за реформаторський провал.
Скажіть, правда ж непоганий хід навипередження?
Тримаю парі, що з такими темпами,за декілька місяців ми дочекаємося відставки Уряду, або ж матимемо позачергові виборидо ВР.
- Неконкретність вимог податкового органу для розблокування податкових накладних Євген Морозов 19:05
- МВФ і пенсії Андрій Павловський 11:49
- Різниця податкового боргу від безнадійного податкового боргу Євген Морозов вчора о 15:33
- Маастрихтський договір: початок нової ери в історії Європи Юрій Гусєв вчора о 14:03
- Воєнний час і майно: чи можна захистити власність від вилучення? Світлана Приймак вчора о 12:56
- Вчимося та вчимо дітей: постановка цілей та планування Інна Бєлянська вчора о 11:33
- Інноваційний дизайн для медичних закладів: комфорт та екологічність Алеся Карнаухова вчора о 11:02
- Використання фотографій для навчання штучного інтелекту: німецький судовий прецедент Олександр Мисенко вчора о 10:29
- Відсутність штатного закупівельника в ЗСУ: втрачені можливості для забезпечення армії Євгеній Сільверстов вчора о 10:24
- Як встановити факт позбавлення особистої свободи внаслідок війни Дмитро Зенкін 31.10.2024 18:17
- Одеський гамбіт Вербицького – Ткачука Євген Магда 31.10.2024 16:45
- Цифрові інновації у соціальному захисті: досвід України Костянтин Кошеленко 31.10.2024 16:41
- Результат камеральної перевірки при розбіжностях між даними ЄРПН і у декларації Євген Морозов 31.10.2024 15:30
- Як Єдина інформаційна система змінить соціальну сферу України Світлана Приймак 31.10.2024 14:24
- Чому варто інвестувати в житло в Україні Раміль Мехтієв 31.10.2024 08:57
-
Німеччина визнала провал програми працевлаштування українців: допомогли з роботою менш як 1%
Бізнес 62081
-
Німеччина могла б уникнути спаду економіки, якби працівники рідше брали лікарняний – FT
Бізнес 26074
-
У Києві збираються побудувати нову вулицю за 1,56 млрд грн
Бізнес 8557
-
На ринку продажів нових автомобілів в Україні змінився лідер: Toyota втратила позиції
Бізнес 7627
-
Бізнес-тиждень: Держбюджет-2025, впровадження 5G та підвищення рейтингів українських банків
Бізнес 6991