Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
18.05.2015 17:14

Хто перший "на вихід"?

Журналіст, громадський діяч

Звична риторика провладних політиків і звинувачення у всіх бідах Путіна і сепаратистів - перестає бути «лакмусовим папірцем» фактичної бездіяльності українських високопосадовців.

Останнім часом,  критика Уряду з боку експертів, політиків, іноземнихпартнерів і суспільства,  щодо «гальмування»проведення реформ в Украйні звучить все частіше.

Звична риторика провладних політиків ізвинувачення у всіх бідах Путіна і сепаратистів - перестає бути «лакмусовимпапірцем» фактичної бездіяльності українських високопосадовців. «Інформаційнийтуман» розсіюється і все більше людей розуміють, що Україна має проблеми нелише на сході, але й всередині країни де процвітає тіньова економіка, зростає корупція,відбувається безкарне обкрадання самих незахищених верств населення черезтарифну політику уряду. Інколи складається враження, що війна на сході найбільшвигідна владі, бо це - не лише можливість приховати своє «бездарне» управління,але й підзаробити.

На противагу намаганням  об’єднати суспільство довкола зміни системивлади,   можновладці вкинули в суспільство ідеюадміністративної реформи, яка належно не підготовлена, не обговорена громадамиі яка поновила конфлікти на місцях.

Поряд з тим, урядові кабінети  почали залишати іноземні фахівці, які ще півроку тому, були панацеєю порятунку України. Їх «викидає» радянська системавлади, яка і досі панує в найвищих органах влади. Усі заявлені реформи «буксують».Не виконуються Президентська стратегія - 2020, Програма дій Уряду, Коаліційнаугода.

Замість посиленняобороноздатності країни, ми все частіше спостерігаємо за звинуваченнями добровольчихбатальйонів та волонтерських груп з боку влади. Так виглядає, що єднання нації ,яка з’явилося внаслідок  агресії Путіна, починаєзникати. На перший план виходить безвідповідальний і безкарний український чиновник,який не дивлячись на зовнішню агресію продовжує грабувати. І політик, якийбудує абсолютну владу «під себе». Просвітління в головах суспільства змушує «урядовихкамікадзе» шукати винних у провалі зміни системи влади яка мала відбутися після«вигнання» Януковича.

Боячись відповідальності, АрсенійЯценюк шукає «козлов отпущения». Ними можуть стати депутати коаліції, які засловами прем’єра,  мають «піти на вихід»,якщо вони  не хочуть працювати в «європейській коаліції», про що прем’єрзаявив сьогодні на презентації плану законодавчого забезпечення реформ.Очевидно, що в подальшому, ті політики, які не підтримуватимуть урядовихініціатив, або далі наполягатимуть на «процвітанні» корупції в Уряді,  будуть визначені прем’єром – «ворогами України»і на них буде спроба почепити усю відповідальність за реформаторський провал.

Скажіть, правда ж непоганий хід навипередження?

Тримаю парі, що з такими темпами,за декілька місяців ми дочекаємося відставки Уряду, або ж матимемо позачергові виборидо ВР.   

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи