Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
22.02.2014 20:20

День ейфорії без Києва?

Журналіст, громадський діяч

Під впливом ейфорії, опозиційні сили забули про столицю України –Київ. Політики забули про киян, які разом з тисячами мітингувальників відстоювали свої права на Майдані.Пропоную депутатам Верховної Ради України на пленарному засіданні, яке відбудеться завт

22 лютого 2014 року увійшов вісторію України перемогою над диктаторським режимом Януковича. 

Сьогодні уВерховній Раді був найбільш продуктивний день за усе це скликання парламенту.Серед цілком логічних рішень, яких вимагав український народ, зокрема щодо висловленнянедовіри Генпрокурору Пшонці, як це передбачено ст.122 Конституції України, депутати ще наприймали цілу низку постанов, які підлягаютьсумніву з правової точки зору. Зрозуміло, що ситуація в країні вимагаєприйняття швидких  рішень, проте все має відбуватися в правовому полі,оскільки неправомірні рішення можуть бути відмінені судами. 

Проте, під впливом ейфорії,опозиційні сили забули про столицю України –Київ. Політики забули про киян, якіразом з тисячами мітингувальників відстоювали свої права на Майдані.Ми  пам’ятаємо, що ще минулого року серед депутатів точилася жвавадискусія з приводу проведення виборів мера столиці та депутатів Київради.Відбувалися блокування приміщення Київської міської адміністрації. Однак,сьогодні  жодного рішення щодо відновлення прав киян на обрання міськогоголови і міської ради  поки прийнято не було. 

Парламентарі сьогодні непоновили прав киян і не оголосили вибори київського міського голови ідепутатів Київської міської ради, що належить до виключної компетенціїпарламенту.

Пропоную депутатам Верховної РадиУкраїни на пленарному засіданні, яке відбудеться завтра, 23 лютого, відновити вКиєві легітимну владу і розглянути питання про проведення виборів київськогоміського голови та депутатів Київради.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи