Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
20.02.2014 14:21

Звернення до народних депутатів України

Журналіст, громадський діяч

З метою припинення кровопролиття, закликаємо народних депутатів України терміново ініціювати проведення позачергового Засідання Верховної Ради України, на якому прийняти постанову про скасування цього рішення СБУ, яке виходить за рамки законодавства

Останніми днями в Україні відбулося різке загострення суспільно-політичної ситуації, над країною нависла реальна загроза розколу, втрати суверенітету та незалежності.В результаті ескалації конфлікту пролилася людська кров. Десятки людей втратили життя, сотні поранених та  потребують невідкладної медичної допомоги. Висловлюємоглибокі співчуття сім'ям загиблих і постраждалих під час подій на Майдані уКиєві та інших регіонах України.

Водночас, у середу,19 лютого 2014 року Службою безпеки України та Антитерористичнимцентром при СБУ було прийнято рішення про початок підготовки до проведення натериторії України антитерористичної операції.

З метою припинення кровопролиття,  закликаємо народних депутатів Українитерміново ініціювати проведення позачергового Засідання Верховної Ради України,на якому прийняти постанову про скасування цього рішення СБУ, яке виходить зарамки законодавства.

А також просимо виконати звернення 2-го ВсеукраїнськогоФоруму Євромайданів,  який пройшов 15-16лютого 2014 року в Одесі, щодо висловленнянедовіри генеральному прокурору України, що, відповідно до ст.122 КонституціїУкраїни, є наслідком його відставки з посади.

Список підписантів відкритий

Роланд Франко

Олег Чорногуз

Віталій Шевченко

Ігор Курус

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net