Ми оновили сайт "Прихисток" – що змінилося для користувачів
Це ініціатива, яка допомагає українським біженцям шукати безкоштовне житло. За час широкомасштабної війни сайт відвідали понад 4 млн людей
Чи пам'ятаєте ви перший день широкомасштабного вторгнення русні? Я дуже добре пам'ятаю цей день. Перше питання, яке крутилося тоді в голові: чим я можу допомогти? Я розуміла, що через війну буде велика хвиля ВПО, які будуть рятуватися від обстрілів, але масштаби хвилі біженців цього разу будуть набагато більші, ніж у 2014-му році. Так виникла ідея створити майданчик, де люди зможуть допомагати один одному. І, силами волонтерів та моєї команди, з'явився сайт «Прихисток».
Це ініціатива, яка допомагає українським переселенцям шукати безкоштовне житло. За час широкомасштабного вторгнення росії сайт «Прихисток» відвідали понад 4 мільйони людей. В перші пікові місяці війни кількість оголошень на сайті про вільне житло сягала 40 тисяч одночасно. І більше 1 мільйона людей змогли знайти на сайті тимчасове житло. Тобто, уявіть масштаби цієї взаємної підтримки, масштаби людяності, яку проявили всі українці. Це просто неймовірно!
За весь цей час ми бачили дуже багато історій людей, які рятувалися від війни, вивозили з окупації свої родини, тікали від обстрілів, ризикували життям та виїжджали, бо на іншому кінці країни їх чекали інші, абсолютно незнайомі раніше українці. Вони відкривали двері своїх домів для того, щоб допомогти тим, хто в біді.
У підсумку сайт став першим та найбільшим в Україні сервісом з пошуку безкоштовного житла для українських біженців. Він і досі виконує цю функцію, і я дуже рада, що наші люди продовжують щодня відгукуватись на прохання про допомогу.
Сьогодні ми продовжуємо розвивати сайт “Прихисток”, робимо його ще більш захищеним, додаємо нові функції для користувачів. Впродовж останніх кількох місяців відбувалося оновлення сайту, і сьогодні я хочу розповісти більше про те, що саме зміниться для користувачів.
Новий кабінет користувача сайту «Прихисток». Тепер в кабінеті користувача можна писати повідомлення і розпочинати чат безпосередньо під оголошенням, не обмінюючись номерами мобільного. Також в кабінеті можна буде створювати підбірка із улюблених варіантів житла, а сам особистий кабінет тепер нагадує звичайний месенджер. В старій версії сайту користувачі мали можливість розмістити тільки текстове оголошення.
Нова більш точна система пошуку на сайті. Тепер працює система автозаповнення при пошуку житла, користувач зможе виставляти радіус в кілька км, для пошуку житла в конкретній громаді чи районі. В старій версії сайту назву населеного пункту треба був писати вручну, пошук був чутливим до граматичних помилок.
Можливість створити підписку на пошук житла у певній локації. Тепер користувачі зможуть створити підписку в кабінеті користувача та налаштувати сповіщення собі на емейл на появу оголошень про житло за обраною локацією.
Також запроваджена більш безпечна двофакторна система аутентифікації для користувачів сайту. Ще одна зміна - на сайті з'явився спеціальний режим, який дозволить використовувати його людям із вадами зору.
Висловлюю подяку за підтримку сайту "Прихисток" та допомогу у запровадженні цих змін акселераційній програмі Act to Support проєкту "Фенікс", що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ЄС.
Сьогодні на сайті “Прихисток” більше 7000 актуальних оголошень про безкоштовне житло для біженців. Дякую кожному українцю, який і через 2,5 роки війни продовжує допомагати нашим біженцям і ділиться житлом. Наш народ - неймовірний, я ним пишаюсь. Тільки так, допомагаючи один одному і переможемо.
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін вчора о 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз вчора о 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов вчора о 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
- Що робити під час обшуку? Сергій Моргун 19.11.2024 19:14
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 21184
-
Що вигідно банку – невигідно клієнту. Які наслідки відмови Monobank від Mastercard
Фінанси 10544
-
Як тренування в спортзалі можуть нашкодити: помилки початківців
Життя 7657
-
Найбільший роботодавець і платник податків Херсонської області збанкрутував через війну
Бізнес 6389
-
Серіал "Король Талси" за участю Сильвестра Сталлоне продовжили на два сезони: деталі
Життя 5297