Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
13.11.2013 10:32

На численні прохання трудящих

Народний депутат України VII, VIII скликань

Ну, ось і все. Підписання угоди з ЄС тепер вже точно не буде, адже надійшли "численні прохання трудящих".

     Ну, ось і все. Підписання угоди з ЄС тепер вже точно не буде, адже надійшли "численні прохання трудящих".

Виявляється, 11 листопада голова ФПУ Юрій Кулик звернувся до Президента з листом, в якому зазначив, що «до Федерації профспілок України надходять численні звернення від профспілкових організацій, членів профспілок, у яких висловлюється глибока стурбованість погіршенням протягом останніх місяців економічного стану підприємств через ускладнення виробничих зв'язків з партнерами, зокрема в Російській Федерації та інших країнах СНД».

Вже наступного дня Янукович встиг прочитати лист, провести його обговорення - і вже ввечері на його сайті з'явилося повідомлення що Президент України провів зустріч з представниками Українського союзу промисловців та підприємців і Федерації профспілок України і обговорив з ними проблеми розвитку економіки держави. 

На зібранні трудящі "товаровиробники"  дружно розповіли президенту що  вони "стурбовані ситуацією, що склалася у відносинах зі стратегічними партнерами з країн Митного союзу, зокрема з Російської Федерації" і про проблеми з експортом продукції до країн-членів Митного союзу. Вони зауважили  що українська продукція може стати неконкурентоспроможною після підписання угоди з ЄС про асоціацію, оскільки в такому випадку обсяги експорту українських товарів до країн Митного союзу будуть обмежені.  Вони повідомили Януковичу що в Європі їх ніхто не чекає, і просили  "відкласти підписання на рік" щоб отримати "можливість підготуватися і  закупити обладнання".

Не хочеться обговорювати аргументи і вузькі інтереси "товаровиробників", адже всім зрозуміло для чого їх зібрали і чого від них хотіли почути. Янукович навіть не проголосив традиційну тираду про "євроінтеграційний виб і р " . Ми й без того знаємо,  що його вибір ніколи не міняється, просто інколи міняється вектор.

Фраза "на численні прохання трудящих"  прийшла до нас із совкової епохи, вона призначалася для позбавлення керівництва партії і уряду від необхідності пояснювати людям  причини непопулярних заходів і коливань генеральної лінії партії. Цією фразою виправдовували будь-які дії – будь-то підвищення цін на горілку, заборона кінофільмів або висилання дисидентів із країни. Інколи – саме так як зараз – прохали окремі групи населення – члени профспілок, ветерани війни, товаровиробники, військовослужбовці: "До ЦК КПРС надходять численні звернення від профспілкових організацій, у яких висловлюється глибока стурбованість … "

Вікторе Федоровичу, дарма ви просили трудящих писати вам листи, нам і так все зрозуміло – ми ж бо народилися в СРСР.

До речі, повністю та фраза звучала так: «На численні прохання трудящих для подальшого покращення життя людей ...»

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]