UA

об авторе

Євген Білик Координатор проекту розвитку системи ProZorro.Продажі від Transparency International Україна

Координатор проекту розвитку системи ProZorro.Продажі від Transparency International Україна.

Здобув ступінь бакалавра з соціології в Києво-Могилянській академії та два магістерські ступені: європейських студій з суспільства, науки і технологій (Маастрихт/Осло) і технологій та сервісів електронного управління (Таллінн).

Під час навчання в кожному з університетів займав активну соціальну позицію та долучався до різноманітних ініціатив. Отримав низку нагород, серед яких перше місце в конкурсі імені Ігоря Ткаченка під час навчання у Могилянці та спеціальна нагорода конкурсу IT-дипломів у Таллінні. Стипендіат Open Society Foundations.

Поєднує дві посади у Transparency International Україна: координатор проекту розвитку системи ProZorro.Продажі та аналітик проекту моніторингу системи ProZorro. До появи в TI Україна, пройшов стажування в Академії електронного управління Естонії, де виконував аналітичну роботу для проектів з Україною. Брав участь у розробці бачення розвитку України за напрямком інновації та людський капітал на платформі Нова Країна. Був координатором проекту розвитку електронних петицій від Центру розвитку інновацій Києво-Могилянської академії.

Хобі: нові технології, іноземні мови та подорожі, біг на свіжому повітрі.

Контакты
E-mail: [email protected]