Зміни в харчуванні армії: нові норми та вимоги
Перевірка закупівель виявила недоліки у харчуванні армії, які були виправлені для покращення якості постачання.
Завдяки комплексній перевірці, організованої Департаментом політики закупівель, КСЛ та ГУКОЗ, ми виявили та виправили наступне:
1. Встановлені мінімальний розмір калорійності на продукти харчування. Бо раніше постачальник, розцінюючи каталог, встановлював їх самостійно. Тому співвідношення білків, жирів, вуглеводів плавало. І ми просто не докормлювали бійця.
2. Перероблені описи продуктів харчування, де норми води при заморозці, в основному мʼяса та риби, взяті з ДСТУ і вони мінімальні. Бо ми своїми очами бачили, як на 1 тонну курятини ми оплачували 180 кг води (18% води були зазначені на етикетці).
3. Переглянуті норми сезонності. Це повʼязано з тим, що південні області, зараз частково в окупації. І те, що було нормально до повномасштабної війни, зараз нереально.
4. В договір з постачання харчування додані вимоги щодо перевірки кожної партії консервованої продукції.
Ми маємо від просто забезпечення армії перейти до якісного забезпечення армії. Нові закупівлі ДОТ будуть за новими правилами.
- НеБезМежне право Сергій Чаплян вчора о 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова вчора о 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко вчора о 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка вчора о 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок вчора о 09:50
- Проведення перевірок в частині вчинення мобінгу: внесено зміни до законодавства Анна Даніель вчора о 01:16
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини Юрій Бабенко 30.06.2025 17:15
- Як повернутись до програмування після довгої IT-перерви Сергій Немчинський 30.06.2025 16:39
- Моральна шкода за невиконання рішення суду Артур Кір’яков 30.06.2025 14:21
- Путінський режим знову показує своє справжнє обличчя: цього разу – проти азербайджанців Юрій Гусєв 30.06.2025 10:51
- Зелений прорив 2025: як відновлювана енергетика відкриває шлях для України Ростислав Никітенко 30.06.2025 10:22
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним Максим Гусляков 28.06.2025 20:49
- Мир начал избавляться от иллюзий, связанных с ИИ Володимир Стус 27.06.2025 23:54
- Триваюче правопорушення – погляд судової практики Леся Дубчак 27.06.2025 16:19
- Дике поле чи легальна сила: навіщо Україні закон про приватні військові компанії (ПВК)? Галина Янченко 27.06.2025 16:03
- Президент поза строком: криза визначеності й мовчання Конституційного суду України 745
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 460
- Реформа "турботи" 251
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 126
- Краще пізно, ніж бідно: чому після 40 саме час інвестувати в фондовий ринок 116
-
Найдорожчі весілля в історії: 5500 дронів, верблюди й нескінченна розкіш Безоса, Амбані та Чарльза
Життя 29669
-
"Кремль втрачає контроль". Що означає конфлікт Росії з Азербайджаном
16539
-
"Гарантії безпеки" Кадирової представлять Україну на 61-й Венеційській бієнале: деталі
Життя 12804
-
На Черкащині викрили незаконний видобуток каолінів: за майже три роки – 14 000 тонн
Бізнес 8402
-
Bloomberg: Росія хоче продати частку у першій турецькій АЕС "Аккую" за $25 млрд
Бізнес 5841