Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
26.08.2020 13:16

Хто не зможе вийти на пенсію в 60

Експерт з питань соціальної політики

Наслідки пенсійної "реформи".

Багато українців не зможуть вчасно в 60 років вийти на пенсію і отримувати заслужені виплати від пенсійного фонду…

Якщо зараз мінімально необхідний страховий стаж для виходу на пенсію становить 27-28 років, то через декілька він підвищитися до 35 років.

Це фактично і є приховане підвищення пенсійного віку. Зрозуміло, що покоління 70-х, 80-х років вже в 60 років при такому мінімально необхідному страховому стажі на пенсію не вийде, а буде виходити в 63 - 65 років…

Проте, Уряд милостиво дозволяє тим кому не вистачає років до страхового стажу необхідного для виходу,  його докупити!

За один рік страхового стажу українцям доведеться доплатити 25 тисяч гривень

...Фактично 35 років страхового стажу буде відповідати пенсійному віку - 63-65 років, у кого не вистачає років  треба буде доопрацьовувати. Тобто, виходити на заслужений відпочинок, більшість українців зможуть тільки в 63-65 років. Влада боялася безпосередньо про це говорити, тому що це викликало б невдоволення і обурення людей. У питанні підвищення  пенсійного віку можновладці зробили це завуальовано, приховано через значне збільшення (в 2,5 рази) тривалості страхового стажу!

Через те, що зараз до виходу на пенсію підходить покоління, у яких працездатний вік припав на 90-ті роки, багато хто може не вийти на заслужений відпочинок.

...Багато людей в лихі 90-ті нелегально працювали, в тіньовому секторі, по базарах, без трудової книжки, без сплати ЄСВ.  А у нас згідно "пенсійної реформи" все просто - не платив єдиний страховий внесок-відповідно, пенсія тобі нуль. Ці роки у людей повністю випадають. Вони не зможуть вчасно в 60 років вийти на пенсію, тому що не буде необхідного страхового стажу. До того ж пенсія рахується від страхового стажу і від розміру зарплати, тому пенсія у більшості людей буде  мінімальна… 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]