Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
29.09.2017 13:58

Що ховає Гройсман за гаслами "підвищення пенсій"

Експерт з питань соціальної політики

Замовчувані аспекти так званої пенсійної "реформи".

Так звана урядова пенсійна "реформа" - це не підвищення пенсій, а цинічний безжалісний обман українців!


 «Це – пенсійний геноцид», - заявила в ефірі НьюзВан Юлія Тимошенко.


Вона нагадала, що є кілька аспектів цієї реформи, про які замовчує влада!   «По-перше, в Україні є закон про індексацію пенсій. Але він упродовж 4 років не виконується. У разі виконання закону про індексацію мінімальна пенсія мала б дійти до 3000 грн, а середня пенсія – до 4500 грн. Натомість зараз влада тримає пенсії на рівні 1312 грн. Це означає, що мінімальна пенсія нині втричі менша за ту, яка могла би бути при проведенні індексації», – повідомила політик.

Другий аспект - осучаснення пенсій, яке за законом мають проводити 1 березня кожного року. Для того, щоб реально підвищити пенсії, владі треба виконати існуючи закони про осучаснення та індексацію пенсій. Зробити це – обов’язок влади!».


 Тимошенко також наголосила, що якщо люди згуртуються, стануть монолітно та вимагатимуть осучаснення та індексації, то мінімальна пенсія буде до 3 000 грн.


Наступним аспектом політик назвала скасування оподаткування пенсій працюючим пенсіонерам, яке передбачає реформа від влади. У парламенті «Батьківщина»внесла законопроект, який скасовує цей податок. Він є виправленням цинічної, жорсткої системи витягування з пенсіонерів останньої копійки, запровадженої Порошенком та Яценюком.


 Окрім того, влада планує збільшити мінімальний робочий стаж виходу на пенсію з 15 до 25, а максимальний – з 25 до 35 років. А це приховане підвищення віку виходу на пенсію! 


Після ухвалення такої «реформи» фактичний вік для виходу на пенсію буде 65 років!


Не оминула вона увагою й ситуацію з коефіцієнтом нарахування пенсій.

«Коли я була керівником уряду, ми ввели коефіцієнт нарахування пенсій за кожен рік стажу – 1.35. Вони цією реформою з 1.35 знижують коефіцієнт до 1. Це означає, що всі пенсіонери, які виходитимуть на пенсію з 1 січня, отримуватимуть на 30% меншу пенсію, ніж до реформи», – зазначила парламентар.


«Це не реформа, це пенсійний геноцид! Кожен голос за неї – це голос проти вас. Наразі у нас нема реформ. Судова, податкова, пенсійна реформа – це катастрофа. Ця влада – це катастрофа для нас», – сказала Юлія Тимошенко 


ПОЗИЦІЯ Батьківщини:

Насамкінець Тимошенко назвала 5 кроків для реформування пенсійної системи: треба виконати закони про індексацію та осучаснення пенсій і наповнити Пенсійний фонд грошима за рахунок деофшоризації економіки та прикриття контрабанди; скасувати 15%-й податок для працюючих пенсіонерів; перейти від солідарної до персоніфікованої пенсійної системи; провести податкову реформу, за рахунок якої країна отримає додаткові надходження до Пенсійного фонду; поєднати монетарну політику з підвищенням доходів людей, які мають стати інвесторами в нашу економіку.


Зверніть увагу,  що за результатами онлайн-голосування в ефірі телеканалу «NewsOne» 93% глядачів висловилися проти ухвалення пенсійної реформи від Гройсмана!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи