Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
23.09.2016 21:15

З суда за позовом Юлії Тимошенко до Гройсмана

Експерт з питань соціальної політики

Окружний адміністративний суд м. Києва розпочав розгляд по суті справи за позовом Юлії Тимошенко до уряду Гройсмана.

У п’ятницю, 23 вересня, Окружний адміністративний суд м. Києва розпочав розгляд по суті справи за позовом Юлії Тимошенко до уряду Гройсмана.

У цьому позові лідер «Батьківщини» вимагає скасувати постанову уряду № 315, якою було встановлено єдину ціну на газ та скасовано так звані соціальні норми споживання газу.

Аргументи Юлії Тимошенко полягають в тому, що це рішення Кабінету Міністрів Гройсмана є незаконним, оскільки ні Конституцією, ні жодним законом не передбачено, щоб уряд встановлював ціни на газ. Ціни на газ має встановлювати ринок, а не уряд.

За підсумками першого дня розгляду «тарифного» позову проти уряду Юлія Тимошенко зазначила, що уряд навмисне затягує розгляд судової справи, подаючи необґрунтовані клопотання та намагаючись добитися відводу частини суддів з колегії.

Разом з тим, суд ухвалив рішення про об’єднання в одне провадження кількох позовних вимог, які стосуються скасування урядової постанови №315. Це означає, що тепер до боротьби "Батьківщини" проти урядового рішення про підвищення ціни на газ долучиться і громадянське суспільство.

У розгляді справи по суті у п’ятницю було оголошено перерву. Наступне засідання у справі Юлії Тимошенко проти уряду відбудеться 13 жовтня о 9:00.

Після судового засідання Юлія Тимошенко підкреслила, що партія "Батьківщина" буде усіма можливими силами захищати людей від несправедливої ціни на газ, тепло, воду, на всі комунальні послуги.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що цей же Окружний адміністративний суд Києва розглядає ще один її «тарифний» позов: проти Національної комісії регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). В цьому позові Тимошенко вимагає скасувати рішення Комісії щодо підвищення тарифів на гарячу воду та опалення. Наступне засідання у цій справі призначене на 30 вересня.

Юлія Тимошенко: «Сподіваємося, що така очевидна річ, як незаконно встановлена урядом ціна на газ, буде скасована. І рішення суду буде правосудним. Ми дуже на це покладаємося. Усіма можливими силами ми будемо захищати людей від несправедливої ціни на газ, тепло, воду, на всі комунальні послуги».

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи