Житомирянам потрібен доступний спорт і спортивна інфраструктура!
Збудувавши близько 10 нових спортивних майданчиків чи компактних стадіонів в кожному мікрорайоні Житомира ми зможемо організувати для активного покоління дійсно гідне дозвілля.
Спорт, здорове харчування та тайм-менеджмент – це безумовні тренди, які набувають все більшої популярності протягом останніх 5 років. Зараз житомиряни частіше збираються поблизу стадіонів чи галявин для того, щоб зробити кілька фізичних підходів на турніках, або ж подолати десяток кілометрів місцевістю. Тримати себе в формі та бути здоровими - ось чого прагне перспективна та амбітна молодь, яка здатна змінювати державу й розвивати її. Проте замість того, щоб поганяти м'яча чи віджатись на брусах містяни також часто обирають пасивний відпочинок, проводячи час в парку на лавочці або й гірше - в гаджеті. Звичайно, що це вибір кожного як організовувати своє життя, проте те, що в мікрорайоні немає функціонального спортивного майданчика - це вагомий чинник, який обмежує можливості житомирян. Виходить, що аби пограти 30 хвилин у футбол чи змалечку привчати свого сина до фізичних навантажень по 10-15 хвилин щодня, більшості житомирян змушені їхати в центральні мікрорайони й там шукати спортмайданчики, витрачаючи при цьому ще більше часу, ніж планували на самі зняття.
Популяризувати й розвивати спортивний Житомир важливо не лише складаючи масштабні проєкти й виділяючи з міського бюджету по 100 мільйонів гривень на будівництво, наприклад, стадіону ”Полісся”. Стадіон з шеститисячними трибунами, на реалізацію якого доводиться чекати роками й неодноразово витягувати з кишень житомирян мільйони гривень аби завершити будівництво - це “найвищий” рівень, якого ми можемо досягнути?!...
Очевидно, що збудувавши близько 10 нових спортивних майданчиків чи компактних стадіонів в кожному мікрорайоні Житомира ми зможемо організувати для активного покоління дійсно гідне дозвілля.
Забезпечивши кожний мікрорайон сучасним міні стадіоном, ми витратимо близько 50 мільйонів гривень, зате отримаємо не один стадіон, який будується вже 10 років, а десятки стадіонів, на яких будуть займатись в сотні разів більше людей!
Тільки у 2017-18 роках на реконструкцію стадіону ”Спартак Арена” з бюджету було виділено більше 45 млн грн, а по факту, займатись там можуть лише спеціалізовані дитячі групи або ж дорослі команди. Що й говорити про будівництво Палацу спорту на Старому бульварі поблизу парку - ще 28 липня 2019 управління капітального будівництва оголосило тендер на будівництво за 283 млн грн. Кінцева дата реалізації проєкту 31 грудня 2021 року, проте будівництво Палацу на 3000 місць й досі не розпочато. Лишається сподіватись, що трохи більше як через рік на місці недобудованого гастрольного театру красуватиметься Палац спорту, а з бюджету Житомира й держави не зливатимуться кошти в не ті кишені.
У Європейському місті, яке піклується про своїх жителів, спорт повинен бути доступним для кожного, а не лише для обраних.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422