Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
08.05.2024 14:34

Бізнес вимагає чітких правил щодо субсидій США на чисту енергію

Засновник, Старший партнер, Керівник судової практики АО "Овчаров та Партнери"

Відсутність визначеності в державній політиці може затримати необхідні масштабні інвестиції для боротьби зі зміною клімату

В аналізі сучасних енергетичних перетворень з'являється все більше доказів того, що бізнес відіграє ключову роль у формуванні майбутнього сталого енергозабезпечення.

Американські нафтові компанії, зокрема Exxon Mobil та Chevron Corp, висловлюють позицію щодо необхідності чітких державних директив, які б стимулювали інвестиції в новітні технології, такі як уловлювання вуглецю та зелений водень. Ці компанії підкреслюють, що відсутність чіткості в державних субсидіях може затримати необхідні масштабні інвестиції для боротьби зі зміною клімату.

Президент Джо Байден, через Закон про скорочення інфляції 2022 року, підтримує розвиток цих технологій, надаючи значні субсидії та стимули для відновлюваних джерел енергії та електромобілів. Це свідчить про зростаючу увагу до необхідності залучення бізнесу до розробки та впровадження нових енергетичних рішень.

Така проактивна позиція компаній вказує на їхнє глибоке розуміння та візію необхідності прогресу в енергетиці, що може слугувати прикладом для інших галузей та країн. Це підтверджує значення бізнесу як важливого стейкхолдера в формуванні нормативно-регуляторної рамки, що сприятиме сталому енергетичному розвитку та зменшенню впливу на клімат.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи