Не все фюреру малина...
Достойна заміна фрау Меркель
Ось уже чотири з половиною роки Україна воює з Московією під недремним наглядом фрау Меркель. Путлєр найперше плачеться їй на те, які, мовляв, прокляті ці хфашисти укри, недобиті бандерівці, і бреше, бреше в кожному новому випадку, бо, либонь, це робить завжди. Можливо, тому, що він спілкується з нею німецькою, вона іноді таки вірить йому. Бо якби, мабуть, було інакше, то й війна б уже давно закінчилася. Особливо в таких кардинальних питаннях, як «є там вони», чи їх таки справді «там немає». В українському ж Донбасі, зрозуміло…
Це ж Ангела Меркель, ще при запуску так званого «нормандського формату» з врегулювання збройного конфлікту, пригадуєте, П. Порошенку назвала прізвище однієї української особи, котра, за її переконанням, конче повинна стати офіційним представником нашої держави, і, насамперед, у справі звільнення українських бранців з московітського полону, у Мінському процесі. Якщо ви скажете, звідкіля вона знала прізвище цієї людини, то я ще 2014 року відповів на це питанння. Ще тоді писав, пояснював - «вона його не знала… Просто бездоганно виконала завдання Путлєра з вербування ним
своєї людину в контактній групі. Так завжди працюють кагебісти…»
Пан Порошенко, отримавши вказівку фрау Меркель, бадьогро взяв під козирок. Відтак, немає ніякого толку ні від Мінського процесу, ні у справі звільнення наших військових з московських тюрем. Дипломатичний і військовий тупик!
Сподіваюся, ви знаєте про кого і про що йдеться. Тому я персонально частіше не вірю, ніж вірю Ангелі Меркель, як начебто посереднику в боротьбі за виведення російських військ з Донбасу, припинення агресором анексії Криму, і вже зовсім не проти того, щоб ця мила фрау пішла на заслужений відпочинок. Краще нехай на пенсії вона з кимось іншим відточує свою російську, а ніж з Путлєром під час офіційних, або ж і таємних перемовин. І ці кроки до впевненого звільнення німецького політичного олімпу відома німкеня вже повільно робить. Учора, 6 грудня ц.р., вона вже здала один свій важливий пост – глави впливової партії ХДС - Християнсько-демократичний союз Німеччини.
Одначе, вельми важливо, хто саме поволеньки займає позиції на чолі найпотужнішої європейської держави, визнаного лідера Європейського Союзу.
Новий лідер Християнських соціал-демократів Німеччини, один із головних претендентів на пост канцлера ФРН Аннегрет Крамп-Каренбауер...
Похвально, що зданий Меркель портфель християнські демократи, як стало відомо, довірили теж жінці – 56-літній фрау Аннегре́т Крамп-Ка́ренбауер. Переконаній сподвижниці своєї попередниці. Але є одна важлива особливість у постаті нового німецького політика на чолі найпотужнішої політичної сили ФРН: фрау Аннегрет значно зубатіше, агресивніше, ніж А. Меркель засуджує дії росіян щодо їхньої спроби впливати на світову політику. Утискати силою і загрожувати своїм сусідам. Фрау Крамп-Ка́рренбауер одразу, без реверансів, без порад із самим Путлєром, як це робила часто А. Меркель, доволі жорстко засудила агресивні дії московітів у Керченській затоці 25 листопада проти українських катерів. Вона висловилася за те, щоб всі світові порти були тут же оголошені закритими для російських суден, котрі розстрілювали моряків ВМС України на переході до Азова.
Як упевнено висловлюється ряд моїх зарубіжних колег, саме ця німкеня, котра має всі шанси незабаром стати канцлером Німеччини, може таки відкусити яйця фраєру-фюреру. Вона, кажуть, бандита бачить наскрізь і бавитись із ним у кішки-мишки точно не буде: одне слово, «Путлєр капут!»…
Дай же ж, Боже!
- Китайські електрокари та регуляторна політика ЄС: чи є шанс у Європи вийти з кризи? Олексій Гнатенко 12:47
- Перший президент США, який вступить на посаду із судимістю Світлана Приймак вчора о 17:36
- Советы по обжалованию штрафов за отсутствие военного документа Віра Тарасенко вчора о 17:16
- Три покарання за одне порушення – це абсурд. Маємо залишити одне адекватне Галина Янченко вчора о 16:03
- Колективний договір як гарант трудових прав: практика, виклики, і закордонний досвід Дмитро Зенкін вчора о 15:18
- Фактична перевірка податковою і місце її проведення Леся Дубчак вчора о 13:57
- Про пенсії і справедливість… Андрій Павловський вчора о 12:44
- 50% піратських сервісів – російські. Яку загрозу це становить для українців? В’ячеслав Мієнко вчора о 10:00
- Нові правила ліцензування у 2025 році: що зміниться для бізнесу? Юлія Мороз вчора о 09:49
- Як ірландський досвід (не)резонує українську драму Ірина Голіздра 09.01.2025 16:38
- Опіка над майном безвісно відсутніх осіб: як законодавчі зміни змінюють реальність? Світлана Приймак 09.01.2025 14:21
- Інновація у збереженні енергії в епоху ВДЕ Олексій Гнатенко 09.01.2025 11:37
- Міжнародна енергетична співпраця: виклики, можливості та юридичні аспекти Ростислав Никітенко 09.01.2025 11:36
- Як змінити систему, що закриває очі на насильство? Механізм захисту дітей у закладах Микола Литвиненко 08.01.2025 16:43
- Арешт майна при закінченому виконавчому провадженні: де баланс прав боржника та кредитора Леся Дубчак 08.01.2025 13:32
-
"Це будуть великі гроші". Шмигаль пояснив, чому не можна зупинити транзит нафти з РФ
Бізнес 19963
-
"Рамштайн місію виконав". Підтримка України зміниться у 2025 році – і не лише через Трампа
10656
-
Від волонтерства до бізнесу: як ветлікар став партнером Нової пошти у прифронтовому місті
Бізнес 4267
-
Після дронів. Яка зброя може переламати ситуацію на фронті цього року
Думка 3838
-
Біля берегів Німеччини втратив управління танкер із 99 000 тонн російської нафти
Бізнес 3366