Соціальна справедливість по-королевські
Ось призначили нового міністра соціальної політики пані Королевську і в країні запахло соціальною справедливістю.
Нова мітла по новому мете, таке є відоме прислів’я, яке стало таким популярним за наших часів.
Ось призначили нового міністра соціальної політики пані Королевську і в країні запахло соціальною справедливістю.
Політичний популізм прямим щляхом перейшов в полулізм соціальний і теперь, ми в очікуванні соціального раю, обіцяного пані Королевською і скоро будемо жити в надзвичайно соціально справедливій країні!
А що до цього? Ось і виходить, що до цього у нас не було ніякої соціальної справедливості.За ініціативи Міністерства соціальної політики України було започатковано проведення Тижня соціальної справедливості в Україні.
Час для справедливості настав в Будинку Федерації профспілок України, де нещодавно пройшла МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Соціальна справедливість: гідна праця та соціальний захист» при матеріальній підтримці регіонального Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусії.Коли на все це подивитися з боку, то в цьому не вбачається нічого поганого, адже привчати людей до соціальної справедливості треба з дитинства та запроваджувати все аби людина впродовж життя відчувала себе соціально захищеною та жила в умовах соціальної справедливості.
Але про яку соціальну справедливість можна говорити, коли такий чемний захід, та ще й при підтримці такого поважного фонду проводиться в Будинку ФПУ, де розташована найбільш соціально не справедлива профспілкова організація, яка є місцем корумпованих чиновників, де розкрадают профспілкове майно, яка є оплотом недемократичних профспілкових відносин та методів. Серед запрошених було багато поважних людей, навіть представника з Незалежних профспілок Росії запросили, але там не знайшлося місця для незалежних профспілок України, аби ні в кого не виникло підозри того, що в країні немає соціальної справедливості.
Усі сторони соціального діалогу: і Влада, і ФПУ, і Організації роботодавців разом забажали аби така їх соціальна справедливість видалась для участників Конференції реальною соціальною справедливістю.
Але громадскість знає, саме за активного сприяння ФПУ збиралися прийняти рабський Трудовий кодекс, саме з участі ФПУ прийнято Закон про соціальний діалог, який ущемлює права незалежних профспілок, саме за участі ФПУ схвалені нові умови Генеральної угоди, що дають можливіть владі піднімати тарифи і ціни, снижувати заробітну плату, саме за сприяння ФПУ в країні існує заборгованість з виплат заробтіної плати, саме за її участі представників ФПУ в Правліннях фондів соціального страхування відбувається зловживання та не цільові використання громадських коштів...
Про яку соціальну справедливість організації можна говорити, коли чисельність членства в профспілках ФПУ катастрофічно падає, з колишніх 24 млн. членів, їх на сьогодні ледь нараховується 8 млн. В той же час ігноруються усі демократичні прояви незалежних профспілок, робиться все, аби законсервувати будь-який плюрализм в думках та рішеннях інших профспілок. Таким є реальний соціальний діалог, який, нажаль, підтриманий і новим міністром соціальної політики.
Ось і виходить, приходить новий міністр, як це було колись і з паном Тігіпко, а нічого не змінюється в позитивному напрямку. Гірше те, що такі дії фінансуються таким поважним фондом, яким є Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусії.
Так що міністри приходять і уходять, а соціальне справедливе суспільство будується лише на папері, а реалізується лише в проїданні коштів закордонних фондів чи їх грантів без очікування будь-яких позитивних змін в суспільстві. Вже довгий час суспільство живе саме по собі зі своїми проблемами, а влада та ФПУ - в іншому, представники яких, часто їздять за досвідом за кордон та, виходить, лише заради власної вигоди та власних корпоративних досягнень.
Ось така вона у нас соціально не справедлива соціальна справедливість.
- Права, гарантовані Конституцією України, які неможливо обмежити Світлана Приймак вчора о 18:21
- Процедура видачі Держпрацею дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки Євген Морозов вчора о 10:32
- Сила чи емпатія Наталія Тонкаль 16.11.2024 20:57
- Видалення з реєстру старої щорічної декларації депутата та подання виправленої Євген Морозов 16.11.2024 16:07
- Справедливість по-українськи: забрати в бідних, збагатити чиновників Андрій Павловський 15.11.2024 22:06
- Перевибори у Німеччині. Нові проблеми чи можливості для України? Галина Янченко 15.11.2024 17:33
- Особистий бренд – ваш новий бізнес-актив Наталія Тонкаль 15.11.2024 14:39
- Нові правила управління державним майном та реалізації арештованих активів Дмитро Зенкін 15.11.2024 14:09
- Обміняйте Шевченка Євген Магда 15.11.2024 13:56
- Університети і ринок праці: взаємозалежність Юрій Баланюк 15.11.2024 13:37
- Виїзд дитини за кордон під час війни: порада від сімейного адвоката Світлана Приймак 15.11.2024 12:59
- Право постійного землекористувача надавати земельну ділянку в оренду третій особі Євген Морозов 15.11.2024 11:16
- ІТ в США та в Україні: порівняння зарплат, витрати та перспективи Сергій Хромченко 15.11.2024 10:39
- Воднева галузь США після обрання Трампа: чи зупинить Америка рух зеленого водню? Олексій Гнатенко 15.11.2024 09:15
- Форвардні контракти на ринку електроенергії ЄС: як працювати з вигодою та без ризиків Ростислав Никітенко 14.11.2024 11:55
-
Чи корисно їсти лише раз на день?
Життя 13283
-
Темні емпати: який це тип особистості та що про них кажуть психологи
Життя 10215
-
Комедія з Монікою Белуччі та продовження легендарного "Гладіатора": чотири кіноновинки тижня
Життя 9388
-
Секрет дорогих яєць. Як виробники задерли ціни та збільшили експорт
Бізнес 5422
-
NASA та Microsoft запустили чатбот на основі ШІ, що відповідає на питання про Землю
Бізнес 4563