З нами правда
Кожного дня я зустрічаюсь з інвесторами, які в наслідок багатьох причин не можуть отримати свої законні квартири. Зазвичай на таких зустрічах громадяни не тільки розказують про свої проблеми в отриманні житла, також частина цих історій складається з розпов
Кожного дня я зустрічаюсь з інвесторами, які в наслідок багатьох причин не можуть отримати свої законні квартири. Зазвичай на таких зустрічах громадяни не тільки розказують про свої проблеми в отриманні житла, також частина цих історій складається з розповідей про втрачені надії про прекрасне майбутнє.
«Ми з дружиною вклали свої гроші в майже готовий будинок. Нам показували проект майбутнього об ’ єкту, розказували про інфраструктуру та переваги. Ціна була не сама низька на ринку, це ще більше вселяло надію на добросовісність забудовника. Нам показували нашу майбутню квартиру, ми з дружиною вже бачили де ми будемо снідати, де будуть гратися наші діти. Та не так сталося, як гадалося. Нашому сину вже 12 років, а квартири своєї ми так і не побачили.»
Після таких історій я знаю, що ми займаємось правим ділом. На нашому шляху трапляється багато перешкод, але ми робимо все можливе, щоб українці отримали свої квадратні метри, а аферисти отримали те, на що вони заслуговують по закону. Більш як 200 проблемних забудов тільки в Києві, тисячі інвесторів, які залишились сам на сам зі своєю проблемою чекають на допомогу. Ці факти свідчать про те, що законодавство треба удосконалювати, держава має стати на бік інвесторів, та захистити їх гроші, захистити їх майбутнє. Держава вже звернула увагу на проблему тисяч людей, та ще не розробила чіткого механізму контролю за ходом будівництва. Забудовникам призначають покарання, їх затримують, вони виходять під заставу, тікають та не повертаються. А інвестори, які вклали гроші у своє майбутнє так і залишаються без уваги та без надій повернути своє власне житло. Подібна ситуація абсолютно не збігається з моїми поглядами на розвиток столиці європейської держави.
Асоціація інвесторів житла почала свою діяльність з 2016 року, та вже активно співпрацює з більшістю проблемних забудов у Києві. Звертаючись до нашої організації, інвестори отримують необхідні консультації в питаннях, які можуть вирішити їх проблеми з житлом. Для багатьох вкладників Асоціація стала кращим другом та помічником, адже маючи заслужений авторитет, необхідні важелі впливу та стратегічний підхід до вирішення проблем – ми допомагаємо всім постраждалим інвесторам, використовуючи індивідуальний підхід. Маючи повну картину ситуації та конкретний план дій, можу точно сказати, що наша організація вже в найближчому майбутньому зможе об ’ єднати всіх постраждалих інвесторів та разом вирішити проблему довгобудів у всій країні.
На сьогоднішній день немає жодної подібної організації, яка так само, як Асоціація інвесторів житла займалася б комплексним захистом прав інвесторів. Але я бачу позитивну динаміку, бачу, як інші громадські об ’ єднання формуються заради подібної мети. Це і не дивно, бо тисячі людей стали жертвами аферистів, та втратили будь-яку можливість побудувати прекрасне майбутнє у власному домі.
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни Дмитро Мирошниченко 10:22
- Культ "хастлу" розсипається – і це добре Валерій Козлов 10:15
- Як поводити себе на допиті підприємцям і їхнім працівникам Сергій Пагер 08:42
- Стамбул 2.0 Василь Мокан вчора о 17:37
- Як NIS2 змінить правила гри для енерготрейдерів: кібербезпека як нова реальність Ростислав Никітенко вчора о 14:03
- Післявоєнна відбудова: вікна можливостей і як ними скористатися Дмитро Соболєв вчора о 12:54
- Реальні потреби та гранти: Як краще адаптувати допомогу до змін Юлія Конотопцева вчора о 12:13
- Розлучення без згоди іншого з подружжя: коли це можливо? Альона Пагер вчора о 08:50
-
Стамбульські перемовини не принесуть результату. Ось чому
Думка 32411
-
Змагання за Трампа. Чому Зеленський вирішив летіти в Туреччину, а Путін – відмовився
12092
-
Найбільше замовлення в історії Boeing: Qatar Airways купить 210 літаків
оновлено Бізнес 8259
-
Склад делегації РФ показує справжнє ставлення до переговорів. Що робити нам
Думка 7237
-
Колишній керівник кондитерської корпорації Roshen очолив племзавод
Бізнес 6155