Уряд України став на бік олігархів! – Міжнародна Конфедерація Профспілок
Генеральний секретар Міжнародної Конфедерації Профспілок Шаран Барроу засудила урядовий проект закону про працю, як такий що позбавляє працівників на правовий захист.
27 грудня 2019 року Кабінет міністрів вніс до парламенту антисоціальний проект закону про працю, який позбавить працівників правового захисту, а профспілок – спроможності їх захищати.
Результатом прийняття миловановського проекту закону стане:
1. Спрощене звільнення працівників у будь-який момент за бажанням роботодавця.
2. Короткострокові індивідуальні трудові договори; договори з нефіксованим робочим часом.
3. Понаднормова робота стане нормою і оплачуватиметься в 5 разів нижче, ніж раніше.
4. Скасування соціальних гарантій працівникам; відсутність захисту матерів з малими дітьми, інших вразливих груп, дозвіл на дитячу працю.
5. Переведення працівника на інше робоче місце без його згоди.
6 Фактичну ліквідацію профспілок.
Законопроект був прийнятий без консультацій з профспілками, та складається всього з 99 статей, щоб розглянути його в парламенті у прискореному турборежимі…
При цьому Уряд Зеленського відмовився звертатися за погодженням до Міжнародної організації праці (МОП), безсумнівно, тому, що проект закону порушує кілька конвенцій МОП.
Пан’європейська регіональна рада Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) в середині грудня прийняла резолюцію, в якій засуджує пропозиції, закликаючи уряд України відкликати проект та звернутися за технічною допомогою до МОП.
Через кілька днів Європейська конфедерація профспілок пообіцяла порушити це питання з Європейською Комісією та Європарламентом на підставі того, що урядовий проект закону про працю суперечить Угоді про асоціацію Україна-ЄС.
Генеральний секретар МКП Шаран Барроу зазначила: «Уряд України стоїть на боці олігархів та багатонаціональних корпорацій та виступає проти працівників, громадськості та профспілок!
Глобальні профспілки стоять пліч-о-пліч зі своїми сестрами та братами в Україні. Вони заслуговують на гідну працю, достойний прожитковий мінімум та контроль за балансом між особистим життям та роботою.
Ми засуджуємо український уряд за нерозсудливі порушення своїх міжнародних зобов’язань, через які країна ризикує втратити важливу підтримку в Європі та світовій спільноті».
- Чи зможе Україна забезпечити швидкі темпи повоєнного економічного зростання? Любов Шпак вчора о 21:14
- Прототип уніфікованого бронежилету розробляється Дана Ярова вчора о 18:32
- Урок Трампа: три висновки після заморожування американської допомоги Сергій Миткалик вчора о 14:41
- Світ обирає силу або чому питання ОПК потрапили у фокус цьогорічного Давосу Галина Янченко вчора о 14:16
- Військовий закупівельник у ЗСУ: нова посада для ефективного забезпечення армії Євгеній Сільверстов вчора о 11:40
- Влада під час війни: кому вигідна загроза демократії? Дмитро Зенкін вчора о 09:51
- Як блокчейн змінює ринок електроенергії: можливості, виклики та перспективи Ростислав Никітенко вчора о 09:12
- Как уволиться из армии при наличии родственников с инвалидностью: советы Віра Тарасенко 02.02.2025 20:04
- Інноваційна стійкість – запорука розвитку під час кризи Єгор Осадчук 31.01.2025 20:39
- Як штучний інтелект і дата-центри стимулюють глобальний попит на мідь Ксенія Оринчак 31.01.2025 10:37
- Спільна власність та спадкування: мрії та реальність у лабіринті правових зв'язків Світлана Приймак 31.01.2025 10:09
- Інтернет-реклама, що уникає бана. Але так буде не завжди Богдан Кашаник 30.01.2025 15:24
- Тренди українського фінтеху 2025: адаптація до викликів і нові можливості Сергій Сінченко 30.01.2025 15:08
- Як обрати правильного партнера для співпраці в рамках моделі Build-Operate-Transfer (BOT) Ніна Гузей 30.01.2025 14:21
- Освіта майбутнього: які революційні зміни потрібні Україні? Любов Шпак 30.01.2025 13:21
- Точний прогноз, що змінює все 106
- Скасування Господарського кодексу України: необхідність чи передчасність? 98
- Українська міграція до Польщі: виклики, можливості та наслідки 89
- "Нові" гарантії для бізнесу: чи зупинять вони безпідставні кримінальні провадження? 78
- Встановлення опіки над майном зниклої безвісти особи: що змінилося? 76
-
Канада відповідає США: у магазинах вилучають алкоголь, Онтаріо відмовляється від Starlink
Бізнес 3870
-
НАБУ завершило розслідування справи проти Пашинського і бізнесмена Тищенка
Бізнес 2104
-
Як виглядає графік американського мирного плану згідно з витоками інформації
Думка 1797
-
Україна приєдналася до міжнародної системи фітосанітарних сертифікатів ePhyto
Бізнес 1715
-
"Часниковий бізнес – це дуже дорого. Але двократний заробіток за сезон – це реально"
Бізнес 1692