Встигніть подати звіт КІК до 01 травня 2024, щоб не отримати штраф – 302 800 грн.
Залишився 1 день, щоб подати звітність про іноземну компанію, яку ви контролюєте (КІК) за 2022 та 2023 роки.
Залишився 1 день, щоб подати звітність про іноземну компанію, яку ви контролюєте (КІК) за 2022 та 2023 роки.
Якщо ви ще не переклали звіти та не завірили переклад у нотаріуса — рекомендуємо зробити це негайно, адже штраф складає 302 800 грн.
В Електронному кабінеті платника наявна форма Звіту про контрольовані іноземні компанії з ідентифікатором форми F0108701 для фізичних осіб.
Законодавством передбачено дві форми Звіту для фізичних осіб: повний звіт (ідентифікатор F0108701) та скорочений (ідентифікатор F0108601).
Скорочений звіт подається у випадку, якщо станом на 01 травня 2024 року звіт контрольованої компанії за 2023 ще не подано в країні реєстрації.
У випадку подання Звіту про КІК за 2023 рік за скороченою формою контролююча особа зобов’язана подати повний Звіт про КІК до кінця 2024 календарного року.
Необхідно пам’ятати, що Звіт про КІК подають щодо кожної контрольованої іноземної компанії окремо та винятково в електронній формі.
Також важливо зазначити, що у випадку якщо ви зареєстровані як місцевий індивідуальний підприємець у країні перебування — подання звіту КІК не є для вас необхідним.
Що необхідно зазначити у звіті про КІК?
• Найменування КІК, адреса, організаційно — правова форма, номер державної реєстрації.
• Розмір частки, якою володіє контролююча особа в КІК.
• Структура володіння в разі опосередкованого володіння КІК.
• Інформація про розмір доходу (виручки) від реалізації товарів (послуг) КІК, прибутку від операційної діяльності та прибутку до оподаткування за даними фінансової звітності КІК.
• Розрахунок скоригованого прибутку КІК, розмір прибутку, який включається до загального оподатковуваного доходу контролюючої особи.
• Інформацію про підстави звільнення від оподаткування КІК.
• Суми дивідендів, отриманих КІК прямо або опосередковано через ланцюг підконтрольних юридичних осіб від українських юридичних осіб (за наявності).
• Суми прибутку КІК, фактично сплачені на користь контролюючої особи (у випадку сплати).
• Кількість працюючих у КІК, станом на кінець звітного (податкового) року.
• Інформація про суму прибутку КІК, отриманої від постійного представництва (за наявності).
• Список операцій КІК із пов’язаними нерезидентами, нерезидентами з низькоподаткових юрисдикцій із переліків КМУ № 1045 та № 480 (за наявності).
- Кенселінг як штучний контроль Михайло Зборовський вчора о 13:21
- Промптинг як нова необхідна навичка: чому вона важлива для кожного Станіслав Нянько вчора о 13:13
- Експертне дослідження шахрайських схем: практичні аспекти для адвокатів Юрій Григоренко вчора о 12:55
- Тимчасове вилучення майна у кримінальному провадженні Сергій Пагер вчора о 08:27
- Рівність у регламентах, асиметрія на практиці: дебютні уроки конкурсу в апеляцію Тетяна Огнев'юк 27.05.2025 18:24
- Китай, Індія, Польща, Угорщина: сперечаємося чи торгуємо? Любов Шпак 27.05.2025 16:03
- Вдячність, як ключ до власного життя Алла Заднепровська 27.05.2025 12:59
- Оцінка доказів в аудиті та кримінальному процесі: точки дотику з точки зору ШІ Ольга Рубітель 26.05.2025 22:13
- Cмарт контракти в енергетиці: чи готова Україна до диджиталізації ринку Ростислав Никітенко 26.05.2025 12:54
- Акт догляду: коли держава перетворює турботу на бюрократію Світлана Приймак 25.05.2025 00:57
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) Христина Кухарук 24.05.2025 16:22
- Как оформить наследство в Украине, если вы находитесь за границей: пошаговая инструкция Віра Тарасенко 24.05.2025 14:50
- Централізація закупівель: як Україна та ЄС підвищують ефективність державних витрат Олена Усеінова 23.05.2025 17:38
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? Денис Терещенко 23.05.2025 15:07
- Як уникнути блокування податкових накладних? Сергій Пагер 23.05.2025 08:47
- Рівність у регламентах, асиметрія на практиці: дебютні уроки конкурсу в апеляцію 1006
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? 202
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) 132
- Оцінка доказів в аудиті та кримінальному процесі: точки дотику з точки зору ШІ 123
- Експертне дослідження шахрайських схем: практичні аспекти для адвокатів 80
-
Вітчизняний Patriot. Чи міг ЗРК "Кільчень" захистити українське небо
Технології 90872
-
Український defence-стартап, який розробляє системи deep strike, отримав $5 млн інвестицій
Технології 36760
-
У Раді запропонували знизити нештрафований поріг перевищення швидкості до 10 км/год
Бізнес 9704
-
Бум ШІ-музики: як українці генерують пісні та який із цього прибуток
Технології 8466
-
BLUETTI представляє Apex 300: електростанція для дому, автофургонів та автономного життя
Новини компаній 5802