Раціональне господарювання: важлива складова переможного проекту
Філософія турботи про оточуючий світ, підкріплена раціональними розрахунками, згодом відкриє додаткові можливості взаємовигідної кооперації в рамках нової суспільно-економічної моделі для України.
У своїй діяльностідискусійний клуб «НЕП» керується розумінням того, що «краще зігріватиприміщення, ніж повітря». Тобто усвідомлення важливості вирішення глобальнихпитань не заважає нам вже сьогодні самотужки робити практичні кроки назустрічкращому майбутньому.
Чергова наша зустрічбула присвячена розвитку «Концепції раціонального господарювання» – програмидій, заснованій на трьох базових принципах.
Першим принципом є оптимізаціякількості природних ресурсів, котріспоживає національна економіка. Потреба зменшення наших «апетитів», на першийпогляд, входить у відоме протиріччя з логікою життєдіяльності ринковоїекономіки. Проте, саме втілення першого принципу вимагає максимальноабстрагуватися від звичних бізнесових інтересів і керуватися вищимипріоритетами збереження хиткого екологічного балансу в інтересах майбутніхпоколінь.
Допомогти уподоланні діалектичних протиріч, пов’язаних із нашим першим принципом має принципдругий, який вимагає того, щоб сировина, котра вже потрапила у виробництво (щонайменше40% кінцевого продукту буде потім викинуто на сміття), знову повернулася напереробку. Цим самим ми зможемо принаймні призупинити темпи недалекоглядної,виснажливої експлуатації природних ресурсів.
Третій принцип говоритьпро необхідність поступового створення відповідної суспільної ідеології відповідальногоставлення домогосподарств до вторинної сировини. Існуючі сьогодні психологічнібар'єри та звичайне недбальство краще всього долати ефективною мотивацією. Процесповернення відходів споживання у виробництво має стати не обтяжливимобов’язком, а легким та матеріально вигідним кроком для кожної української сім”ї.
З детальноюпрезентацією «Концепції раціонального господарювання» можна ознайомитися за цимпосиланням: https://www.facebook.com/TreeCycle.ua/.Запрошуємо усіх бажаючих поділитися своїми міркуваннями та пропозиціями!
Віримо, щофілософія турботи про оточуючий світ, підкріплена раціональними розрахунками,згодом відкриє додаткові можливості взаємовигідної кооперації в рамках новоїсуспільно-економічної моделі для України.
Наступної середибудемо говорити про не менш важливі речі. Спробуємо спільно сформулюватиконцепцію успішного національного проекту, визначити головні передумовипереможного шляху нашої держави у боротьбі за гідне місце в сучасному світі.Цей шлях буде складний, але цілком можливий до подолання, за умови поєднаннянаших зусиль!
- Стейкхолдери – основний локомотив сучасної якісної освіти Сергій Пєтков вчора о 10:49
- "Спорт внє палітікі?". Як би ж то! Країна-агресор хоче повернутися у міжнародний спорт Володимир Горковенко вчора о 10:10
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв 08.05.2025 22:23
- Пам'яті жертв Другої Світової війни або чому ми не святкуємо! Дмитро Пульмановський 08.05.2025 16:11
- Що робити, коли дії співробітника призвели до фінансових втрат? Олександр Висоцький 08.05.2025 11:13
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України Любов Шпак 08.05.2025 11:09
- Изменения в оформлении отсрочки от мобилизации с 06.05.2025 Віра Тарасенко 07.05.2025 23:36
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів Ігор Ткаченко 07.05.2025 15:10
- Де отримати криптоліцензію у 2025 році? Юлія Барабаш 07.05.2025 12:25
- Як сплачує податки та подає звітність контрольована іноземна компанія (КІК) Сергій Пагер 07.05.2025 09:19
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я Христина Кухарук 06.05.2025 19:13
- Як роботодавцю повернути кошти, сплачені працівнику за скасованим рішенням суду Альона Прасол 06.05.2025 14:30
- Чому підприємці бояться виходити на новий рівень і як подолати цей бар’єр? Олександр Висоцький 06.05.2025 14:12
- "Ситник проти України" – чи може справедливість бути упередженою? Дмитро Зенкін 06.05.2025 12:57
- Нові правила подачі заявок на торговельні марки Сергій Барбашин 06.05.2025 11:45
- Літо, тераси та куріння: чи є заборона для літніх майданчиків? 184
- Регіональні тренди запитів "Відео ШІ" в Україні: піки, спад і соціальні фактори 178
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів 134
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я 109
- Чому ми приймаємо нелогічні фінансові рішення? 104
-
Чому Путін святкує 9 травня. Справжня історія Другої світової, яку не вчать у Кремлі
10779
-
Угода Україна–США: три ключові вигоди для нашої держави
Думка 6100
-
Нове житло на межі зникнення. Що говорить статистика про кризу на ринку нерухомості
Бізнес 5909
-
8 травня. Чи можлива українська історія Другої світової
Думка 3571
-
Три хвилі приморозків. Хто збанкрутує, а хто – заробить
Бізнес 3548