Конституцію треба не змінювати, а виконувати!
Громадські активісти мають повне право і все частіше задумуються про судовий позов проти Президента Петра Порошенка у зв'язку із внесенням ним до парламенту законопроекту про зміни до Конституції в частині децентралізації.
Чи не кожного громадянина нашої держави цікавитьпитання змін до Конституції України. Усі спроби громадськості достукатися довлади так і не підштовхнули її до врахування народної думки у питанняхзаконотворення. На жаль, влада продовжує ігнорувати громадську думку, зверненнядо державних структур, всі бойкоти та мітинги. Та ще й у відповідь на масштабнізгуртування подібного роду висуває звинувачення проти активістів.
На сьогодні, більшість людей навіть не уявляють, хтоі як намагається змінити Конституцію України. 16 жовтня в інформаційному агентстві УКРІНФОРМ відбуласяпрес-конференція на тему: “Зміни до Конституції України, перспективи танаслідки для кожного громадянина України”. В ході прес-конференції було піднято багато питань (історія створення Конституції,основні положення, звіт про вже скоєну діяльність, відмінність статтей), алеусі учасники дійшли одного висновку, що Конституції треба не змінювати, авиконувати.
Усім відомо, що зміни до Конституції подаються підгаслом "децентралізація", тобто влада за власним бажаннямвідмовляється від частини своїх функцій на користь органів місцевогосамоврядування та громад. Громада - це зорганізована спільнота громадян(жителіселищ та міст). І замість цього доречного і гідного слова громаду замінюють на адміністративно-територіальнуодиницю. Разом з цим з Конституції вилучаються поняття "село","селище, "місто", "область" з усіма її 24 існуючиминазвами. Аналізуючи це, можна сказати, що у державі немає ні сіл, ні міст, ніобластей, ні людей. Як жити? Де жити? Кому жити?
Та й спостерігаючи за станом України на сьогодні,можна чітко побачити, що землю то нашу вже вкрали, але повністю завершити цюпроцедуру ще не змогли. В ході змін до Конституції, всі ці"приватизатори" шукають спосібофіційного переоформлення на себе земельних ділянок(ділянок, які за закономналежать народові).
Найвищою соціальною цінністю є людина, її життя,безпека, гідність. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність і їїобов'язком є утвердження й забезпечення прав людини. Зі змінами президентУкраїни лише отримує додаткові важелі політичного впливу і зможе офіційнодиктувати свої правила. Ідея децентралізації, ніяк не втілюється змінами, щозапропоновані на сьогодні. Все це вистава одного актора. Нічого хорошого длягромад і органів місцевого самоврядування немає, вони ще більше потрапляють підвладу Порошенка. Можна сказати, що під "децентралізацією" в Україні демократичнадержава змінюється на президентську республіку. Чи потрібні нам такі зміни, якіне спрямовані на найвищу соціальну цінність, а на власні інтереси?
Громадські активісти мають повне право і все частішезадумуються про судовий позов проти Президента Петра Порошенка у зв'язку ізвнесенням ним до парламенту законопроекту про зміни до Конституції в частині децентралізації.Народ обурений, що змінюючи основний документ держави, їхньої думки ніхто непитає. А якщо і питає( для піару), то не слухає. Очевидно, що всім: владі,бізнесменам, президенту вигідні зміни до Конституції України, окрім народуУкраїни, котрий згідно самого ж Основного Закону є «носієм суверенітету ієдиним джерелом влади».
- Що зміниться із скасуванням Господарського кодексу України? Олеся Романенко 21:03
- Справа на мільярд Євген Магда вчора о 09:57
- Коли спадщина стає відумерлою: юридичні тонкощі та судова практика Дмитро Зенкін вчора о 09:00
- Військовослужбовець при виписці має право отримати комплект форми Дана Ярова вчора о 07:49
- Не так страшен Трамп... Володимир Стус 06.02.2025 20:37
- "Великий", який хоче здаватися "малим", або як ресторанний бізнес мінімізує податки Юлія Мороз 06.02.2025 15:10
- Інвестиції – це нормально: чому потрібно відмовитися від негативних установок про гроші? Ірина Селезньова 06.02.2025 14:43
- Топ-5 ключових трендів українського бізнесу у 2024 році, які необхідно виправити Соломія Марчук 06.02.2025 14:19
- До 33-ї річниці встановлення україно-азербайджанських дипломатичних відносин Юрій Гусєв 06.02.2025 14:19
- Гроші, люди, хаос. Що стримує розвиток бізнесу в Україні? Тетяна Андріанова 05.02.2025 11:01
- Коли держава бере чуже: як працює примусове відчуження майна у воєнний час? Світлана Приймак 04.02.2025 22:07
- Корпоративний стиль уніформи в медицині та б’юті-індустрії: тренд чи необхідність? Павло Астахов 04.02.2025 09:46
- Чи зможе Україна забезпечити швидкі темпи повоєнного економічного зростання? Любов Шпак 03.02.2025 21:14
- Прототип уніфікованого бронежилету розробляється Дана Ярова 03.02.2025 18:32
- Урок Трампа: три висновки після заморожування американської допомоги Сергій Миткалик 03.02.2025 14:41
- "Великий", який хоче здаватися "малим", або як ресторанний бізнес мінімізує податки 266
- Гроші, люди, хаос. Що стримує розвиток бізнесу в Україні? 95
- Справа на мільярд 95
- Чи зможе Україна забезпечити швидкі темпи повоєнного економічного зростання? 74
- Урок Трампа: три висновки після заморожування американської допомоги 72
-
Українці не є нацією вбивць, пане президенте Дудо!
Думка 3059
-
Меланія Трамп: десятка найдорожчих образів першої леді — весільна сукня Dior за $2 млн і не тільки
Життя 3036
-
Пастка для Придністров'я. Як Росія хоче конвертувати поразку в Україні у перемогу в Молдові
2266
-
Верховний суд відмовився скасувати приватизацію Укртелекому
Бізнес 1833
-
Перший у світі вуглецевий танкер прибув до Норвегії. Він транспортуватиме CO2 на дно моря
Бізнес 1354