Хто врятує Україну? Відповідь на питання "хто винен?" не пропонувати
Коротка інструкція з виживання в умовах, коли раптом виграв у карти квиток на "Титанік". Тим, хто в принципі не тоне через низку особистістних рис, можна не читати.
Корабельнаштовхнувся на риф. У корпусі величезна пробоїна, до трюма ллється вода… щетрохи і корабель, розламаний вщенти, піде на дно разом з усіма пасажирами такомандою. В цей час у капітанській рубці бьються за місце біля штурвалу. Пасажиридругого класу настирливо лізуть на вехню палубу, витісняючи ВІПів. Найспритніші,скориставшись ситуацією сутолоки та хаосу, крадуть цінні речі у каютах. Найрозумнішівже заняли місця у рятівних шлюпках і швиденько відгрібають подалі від місцякатастрофи. Найдурніших і найслабших грабують і гвалтують. "Нові обличчя"– молодші офіцери – пройдисвіти й покидьки, кілька років тому вигнані зМорскьої Академії за неуспішність та бездарність, підбурюють команду до бунту, заграючи зневдоволенними пасажирами…Божевільні ідеалісти настирливо подають сигнали СОС і очікують допомоги від якоїсь ескадри, яка кружляє коло корабля немов стая акул навколо потопельника... Десь у кутку корабельної бібліотеки, де сперечаються високочоліінтелектуали, які пливли, на всесвітній конгрес демагогів, бо їм пообіцялибезкоштовні coffee-break, плаче згвалтованатанцівниця кардібалету.
Увагапитання: що робити?
Варіантіввідповідей безліч.
Алелише дві можуть виявитися потенційно правильними, якщо за критерій правильностівзяти вірогідність порятунку. Перша – шукати вільне місце у шлюці та швиденьковеслувати чим подалі. Попередньо можно спробувати захопити щось цінне зверхньої палуби, але тоді можна не встигнути на шлюпку…
Другавідповідь – швиденько бігти у трюм та намагатися залатати пробоїну. В процесіремонту ті, хто таки побіжить рятувати корабель, випрацюють власну ієрархію,створять горизонтальні та вертикальні зв‘язки, пройдуть природній відбір татест на власну ефективність та профпридатність. Внаслідок чого сформують нову згуртовануСПІЛЬНОТУ, з альтернативним цінностями і моделями поведінки. І якщо зусиллямитих, хто подекуди власними тілами закриє пробоїну, корабель буде врятовано, цяСПІЛЬНОТА неминуче підніметься на палубу і впевнено, ногою відкриє двері докапітанської рубки…
Атепер без алегорій. Якщо ВИ ще в Україні, не шукаєте місця у шлюпці ітоваришуєте з головою – біжить в трюм, питання вашого виживання вирішуєтьсятам, а не у капітанській рубці. Не чекайте команд і порад, знайдіть самі чимможете бути корисними і сприяти порятунку корабля.
Змерзотою, яка мародерствує в той час як корабель йде на дно, розбиратимемосяпотім, коли зупинемо потік води в наші трюми. Битися за місце біля штурвалу,грабувати каюти чи переселятися на верхню палубу – це самогубство.
Немарнуйте час! Вперед! Або до шлюпки, або до трюму.
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський вчора о 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус вчора о 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський вчора о 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик вчора о 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський вчора о 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін вчора о 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський вчора о 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун 16.04.2025 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз 16.04.2025 17:10
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13318
-
Потужність Rheinmetall в Україні значно перевищить заплановані 150 000 снарядів на рік
Бізнес 12041
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5146
-
"Червоні двері, жовті двері": небезпечна гра серед підлітків чи черговий тренд із TikTok
Життя 4386
-
Сто днів на відповідь: став остаточно зрозумілим дедлайн Трампа для Путіна
Думка 4038