Антирейдерський закон: зміни. Частина третя: Цивільний кодекс
Сьогодні розповім, які статті Цивільного кодексу були скориговані положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності».
Раніше презентував нововведення, які вніс Антирейдерський закон до Кримінального кодексу та Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Сьогодні розповім, які статті Цивільного кодексу були скориговані положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності».
Новий Антирейдерський закон вносить зм іни у дві статті, що стосуються виходу учасника з повного товариства (стаття 126) та виходу учасника із товариства з обмеженою відповідальністю (стаття 148).
Відтепер здійснити цю дію можливо лиш е в тому випадку, коли на заяві учасника буде стояти його підпис, засвідчений в нотаріальному порядку.
Це унеможливить шахрайські дії щодо товариства та його учасників.
Переконаний, зазначене нововведення допоможе у боротьбі з рейдерством, адже відсутність нотаріального посвідчення підпису створювала додаткові можливості для реалізації злочинних намірів.
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда вчора о 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик вчора о 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов вчора о 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч вчора о 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова вчора о 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко вчора о 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук вчора о 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни Дмитро Мирошниченко вчора о 10:22
- Культ "хастлу" розсипається – і це добре Валерій Козлов вчора о 10:15
- Як поводити себе на допиті підприємцям і їхнім працівникам Сергій Пагер вчора о 08:42
- Стамбул 2.0 Василь Мокан 14.05.2025 17:37
- Як NIS2 змінить правила гри для енерготрейдерів: кібербезпека як нова реальність Ростислав Никітенко 14.05.2025 14:03
- Післявоєнна відбудова: вікна можливостей і як ними скористатися Дмитро Соболєв 14.05.2025 12:54
- Реальні потреби та гранти: Як краще адаптувати допомогу до змін Юлія Конотопцева 14.05.2025 12:13
- Розлучення без згоди іншого з подружжя: коли це можливо? Альона Пагер 14.05.2025 08:50
-
Стамбульські перемовини не принесуть результату. Ось чому
Думка 32971
-
Змагання за Трампа. Чому Зеленський вирішив летіти в Туреччину, а Путін – відмовився
12472
-
Найбільше замовлення в історії Boeing: Qatar Airways купить 210 літаків
оновлено Бізнес 8487
-
Склад делегації РФ показує справжнє ставлення до переговорів. Що робити нам
Думка 7466
-
Колишній керівник кондитерської корпорації Roshen очолив племзавод
Бізнес 6388