Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
19.12.2011 18:20
Як міліція "йолку" захищала
Активістів ВГО "КУПР" цілий день протримали в одному зі столичних РУ ГУ МВС, щоб ті не завадили президентові урочисто запалити ялинку.
Сьогодні вранці активісти ВГО "Коаліція учасників Помаранчевої революції" намагалися пройти до Адміністрації Президента, щоб провести акцію, присвячену саміту ЄС. http://kupr.org.ua/index.php?id=200
На розі вул. Банкової колону мітингувальників зустрів міліцейський кордон та бійці спецпідрозділу "Беркут". 15 активістів, зокрема голову правління ВГО "КУПР" Сергія Мельниченка та його заступника Петра Михайленка, затримали та відвезли до Печерського РУ ГУ МВС України в місті Києві. Там затримані пробули до вечора.
Декількох активістів побили за спробу самовільно залишити місце незаконного затримання. Один із правоохоронців вдарив по голові голову правління ВГО "КУПР" Сергія Мельниченка, який нещодавно переніс декілька операцій на мозку.
Урешті-решт, купрівців таки відпустили. Днями на них чекає суд. Кожному "навісили" як мінімум по 2 статті Адміністративного Кодексу.Однією з можливих причин безпідставного тримання під вартою може бути акція ВГО "КУПР", заявлена на 17.00. Активісти Коаліції планували прийти на урочисте запалення "йолки" на майдані Незалежності, щоб висловити усе, що вони думають про владу та її політику.
Не вдалося. Шедевр новітнього новорічного дизайну мирно засяяв вогнями, оточений щільним кільцем із правоохоронців.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Роботодавцю відмовлено в стягненні шкоди з працівника Артур Кір’яков 13:18
- Один рік як межа: чому строк дії договору може зруйнувати правові відносини Світлана Приймак вчора о 20:06
- Закон – один для всіх! Але, це не точно Георгій Тука вчора о 17:17
- Поширеність ментальних розладів в Україні: що це означає для ринку праці? Ольга Малахова вчора о 13:48
- Актуальність застосування штучного інтелекту (ШІ) у сучасній юридичній практиці в Україні Олександр Крайз вчора о 10:12
- Халепа нізвідки? Сергій Пагер 10.04.2025 16:09
- Роботодавець не виплачує заробітну плату. Які строки звернення до суду працівником Альона Прасол 10.04.2025 10:42
- Рекодифікація КУпАП – крок від тоталітарного до демократичного суспільства Сергій Пєтков 10.04.2025 10:35
- Вікторія Спартц – президент України? Валерій Карпунцов 09.04.2025 14:16
- Повестка в ТЦК: когда обязаны явиться, а когда – нет Віра Тарасенко 08.04.2025 23:00
- Трошки про законопроєкт №12089 про захист прав добросовісного набувача Антон Діденко 08.04.2025 21:37
- Як зберегти стосунки на відстані в умовах війни Людмила Євсєєнко 08.04.2025 19:22
- БЕБ, I did it again Євген Магда 08.04.2025 18:30
- Wesola Pani та Pan Smaczek: Чи можна запобігти кризі між франчайзером та франчайзі? Маркіян Варивода 08.04.2025 16:54
- Чому підписаний законопроєкт №12089 – це добре і корисно для суспільства? Віктор Сизоненко 08.04.2025 15:45
Топ за тиждень
Популярне
-
Свердловина на кожній фермі. Чому Україна обігнала Польщу із біометаном
Бізнес 38457
-
Reuters: Росіяни почали отримувати виплати за замороженими активами через Citibank
Фінанси 19729
-
Міненерго США різко знизило прогноз щодо ціни Brent на 2025 рік
Бізнес 13220
-
У вакансіях для пенсіонерів медіанна зарплата сягає 20 000 грн: дані OLX
Бізнес 11307
-
CNBC: Американські мита проти Китаю насправді становлять не 125%, а 145%
Бізнес 9256
Контакти
E-mail: blog@liga.net