Космічні зарплати для слідчих МВС від Яценюка
Де гаранатія того, що серед 63-ьох новоявлених опричників однієї політичної сили не виявляться ті, хто перешкоджав проведенню слідства з встановленням убивць Героїв Майдану. Адже посланці Ради Європи чітко встановили: були "системні перешкоди встановленю і
На напрямку антикорупційноїборотьби нині в державі сталося дві, як на мене, надзвичайно важливих події.Перша, на особисте прохання керівника МВС, генеральна прокуратура Українипередала справу проти затриманого в прямому ефірі телеканалів на засіданніКабміну С. Бочковського з своєї підслідності на розгляд, якщо точніше сказати –на розтерзання підозрюваних міліцією.Про це заявив генеральний прокурор В. Шокін – деталі знайдете тут.І друге: глава уряду А. Яценюк похвалився: він знайшов по тридцять тисячгривень заробітної плати для 63-ох слідчих МВС, які начебто будуть займатисярозглядом надзвичайно важливих, резонансних корупційних справ.
Що це все означає?
Коли публічна циркова вистава з будинкууряду, приголомшивши насамперед весь юридичний світ своєю брудною, нахрапистою піарністю,бо в ході затримання нібито підозрюваних у корупції не дотримано жодної (!) нормативноїправової процедури (яка процедура відповідно до чинного законодавства, коли насампередпотрібна була картинка!), міліцейський міністр поспішив пояснити. Все, мовляв, придумалиі провели дві людини – А. Аваков та А. Яценюк. Більше начебто ніхто не знав, нездогадувався про «операцію» для телешоу.
Чого тут більше, страху за те, щохтось перехопить славу, чи боязнь зради з провалом піар акції? Вирішуйте самі, надтаким і роздумувати не хочеться… Однак зрозуміло, що після цієї заяви обидва високоранговігерої стали відповідальними за успіх справи викорінення корупції в Держслужбі знадзвичайних ситуацій.
І те, що пан Аваков вирішиввисмикнути з генпрокуратури справу С. Бочковського, віддати її на розслідуваннясвоїм «орлам», які тепер вмотивовані фантастично високою платнею, свідчить лишепро одне: немає віри на верхніх поверхах влади, що корупційні справи будутьвипікатися плавленим металом. Іншими словами, якщо додатково не заплатитислідчим (нехай хоч би з державного бюджету), не стати високим начальникам надїхніми головами, навіть тих, хто не особливо криючись збирав гроші з підлеглих,відкривав, як розповідають, фірми в офшорах, куди спрямовувалися «відкати», недовести цього злочину. А тут іще й на кону честь прем’єр-міністра, глави МВС,які особисто встряли в піар акцію, а тепер навіть через порушення процедурирозгляду кримінальних справ намагаються будь-що засадити на нари С.Бочковського та його заступника В. Стоєцького.
Знаю точно одне. Якщо справадійде до Європейського суду з прав людини, у затриманих є козирі виграти справуякраз через порушення процедури затримання. Ось чому метушиться пан Аваков, а зним і юрист А. Яценюк. Ускочили вони зі своєю дешевою славою в скандальнусправу…
Ну, а тепер друге, чим подивуваввівторок, 31 березня 2015-го.
Глава уряду, вийнявши з кишені потридцять тисяч платні для привілейованих 63-ьох слідчих МВС, відібравши,мабуть, ці кошти у пенсіонерів, або чорнобильців, тим самим створив касту своїхгренадерів в міліцейському відомстві.Готових будь-що дослідити, будь-кого пов’язати чи виправдати. Справжні опричникиоднієї політичної сили…
Твердоголове, зрозуміло, питання,але воно, даруйте за відвертість, напрошується саме собою: а чим гірші слідчіСБУ, генпрокуратури, якщо вони нині не менш затребувані? Може главі держави створити свою спец зграю?На всяк випадок. Бо ж прем’єр-міністр уже має таку. Та й глави облдержадміністраційможуть проявити свої організаторські здібності. Дурна справа, як кажуть, нехитра, коли гроші є і влади вистачає…
Тільки чим усе це закінчиться? Напевне,поділом України на окремі партійні Султанати
Дивно, що все більше безбереге влазячив міліцейське відомство, пан Яценюк не задумується над тим, що саме люди зцього підпорядкування рік тому вбивали його побратимів на Майдані. А покрили злочинціву своїх рядах, можливо, саме ті люди, яким він встановив персональні неймовірновисокі стипендії. Про що опосередковано заявила на весь світ навіть група фахівців з Ради Європи. (Читайте тут)
Невже прем’єразраджує елементарне почуття самозбереження?
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов вчора о 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко вчора о 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька вчора о 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський вчора о 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян вчора о 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер вчора о 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун 16.04.2025 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз 16.04.2025 17:10
- Соціально відповідальний бізнес: Як допомагати суспільству та зміцнювати бренд одночасно? Юлія Спориш 16.04.2025 15:49
- Професії зникають, навички – у тренді Юрій Баланюк 16.04.2025 14:45
- Можливості нашого студентства: як ЛНУ створює простір для розвитку, а не лише для навчання Віталій Кухарський 16.04.2025 13:25
- Згода другого з подружжя при відчуженні автомобіля: юридичні наслідки та ризики Арсен Маринушкін 16.04.2025 12:29
- Тиша, ручка і результат: секрет сильних керівників Катерина Мілютенко 15.04.2025 22:33
- Нація вбивць 372
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 217
- Професії зникають, навички – у тренді 142
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 121
- У ДРРП відсутні дані щодо майже кожного другого житлового об’єкта: Що це означає? 116
-
Україна з 1 липня перейде на номінальну напругу 230/400 вольт
Бізнес 14550
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13001
-
В яких європейських країнах найбільше люблять котів. До добірки потрапили країни-сусідки України
Життя 11558
-
Потужність Rheinmetall в Україні значно перевищить заплановані 150 000 снарядів на рік
Бізнес 9947
-
Наймасштабніший спортивний івент літа: ВДНГ анонсує "Активну країну"
Життя 9287