Запитання Віктору Януковичу від Тараса Бульби
Сьогодні Прем’єр Микола Азаров заявив, що останньою краплею для рішення призупинити підписання угоди з ЄС були вимоги, які МВФ наважився висунути Україні для надання кредиту. У виступі Азарова не вистачало лише слова «абарзєлі».
Сьогодні Прем’єр Микола Азаров заявив, що останньою краплею для рішення призупинити підписання угоди з ЄС були вимоги, які МВФ наважився висунути Україні для надання кредиту. У виступі Азарова не вистачало лише слова «абарзєлі».
Я не зрозумів яким чином кредити від МВФ стосуються угоди з ЄС, до того ж вчора віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко розповів, що Україна призупинила процес євроінтеграції через неотримання від Євросоюзу чіткого сигналу щодо компенсації втрат через ускладнення в якомусь там СНД. Я так само не збагнув чому Євросоюз має нам щось компенсувати і як має виглядати "чіткий сигнал". Урядовці також пояснили, що останнім часом в Україні істотно впали обсяги виробництва і зменшилася кількість робочих місць, а Бойко додав, що євроінтеграція призупинена до моменту, коли "падіння промислового виробництва і наших відносин із країнами СНД буде компенсовано за рахунок європейського ринку".
Послідовність, простий і зрозумілий підхід завжди були притаманні Партії регіонів. Ось і цього разу там чітко і гордо озвучили: поки не дадуть грошей – в Європу не підемо і будемо знову повзати на колінах перед Росією. Бойко навіть чітко розписав, що співпраця з Росією дасть поштовх нашій економіці, у першу чергу авіації і космосу, і це, нібито створить близько 40 тис. робочих місць додатково.
Насправді, не дасть і не створить. Ми вже бачили на прикладі літака Ан-70 чого варта співпраця з Росією в області авіації. Ми це також бачили на прикладі Харківських угод. Ми це постійно відчуваємо на прикладі газового питання. Вся багатовікова історія України нагадує чого варті угоди з Росією, яка завжди буде відстоювати лише свої інтереси. Як не парадоксально, чим тісніші угоди і чим більшою є наша "дружба" з Росією – тим більше вона утискує Україну. Втім, не хочеться в черговий раз обговорювати цю тему, як і новий лозунг Партії регіонів "Космос або Європа".
Робочі місця ми втрачаємо не через Європу або Росію. Цей безупинний процес почався в 2010 році і є наслідком абсолютної нездатності теперішньої влади управляти країною. Ця влада спроможна лише жити в борг, проїдати золотовалютний запас, обирати середній і малий бізнес, дерибанити держбюджет. Тому, коли хтось з регіоналів починає казати про кредити, космос і збереження робочих місць, це сприймається з великою підозрою – мабуть, знову щось хочуть вкрасти.
Цього разу вирішили вкрасти європейський вибір України. Заради своїх особистих інтересів вирішили відкрито зрадити європейським прагненням більшості українців. Не знаю, на що сподівається Янукович, адже він заганяє себе в пастку пустою обіцянкою створення десятків тисяч "додаткових" робочих місць за рахунок відновлення відносин із Росією. Росія нам ніколи не буде створювати "додаткові" робочі місця, а уряд Азарова взагалі не здатний їх створити.
Хіба що Янукович отримав з Росії "чіткий сигнал" про кредит, який на короткий час допоможе подовжити агонію його режиму. Але, поза сумнівом, українському народу майже по Гоголю все-одно доведеться задати Януковичу питання:
-Ну що, Вікторе, помогли тобі твої москалі?
- Нехтування сигналу "Повітряна тривога" суддями і прокурорами - під час ракетних атак Лариса Криворучко 00:21
- Що зміниться із скасуванням Господарського кодексу України? Олеся Романенко вчора о 21:03
- Справа на мільярд Євген Магда 07.02.2025 09:57
- Коли спадщина стає відумерлою: юридичні тонкощі та судова практика Дмитро Зенкін 07.02.2025 09:00
- Військовослужбовець при виписці має право отримати комплект форми Дана Ярова 07.02.2025 07:49
- Не так страшен Трамп... Володимир Стус 06.02.2025 20:37
- "Великий", який хоче здаватися "малим", або як ресторанний бізнес мінімізує податки Юлія Мороз 06.02.2025 15:10
- Інвестиції – це нормально: чому потрібно відмовитися від негативних установок про гроші? Ірина Селезньова 06.02.2025 14:43
- Топ-5 ключових трендів українського бізнесу у 2024 році, які необхідно виправити Соломія Марчук 06.02.2025 14:19
- До 33-ї річниці встановлення україно-азербайджанських дипломатичних відносин Юрій Гусєв 06.02.2025 14:19
- Гроші, люди, хаос. Що стримує розвиток бізнесу в Україні? Тетяна Андріанова 05.02.2025 11:01
- Коли держава бере чуже: як працює примусове відчуження майна у воєнний час? Світлана Приймак 04.02.2025 22:07
- Корпоративний стиль уніформи в медицині та б’юті-індустрії: тренд чи необхідність? Павло Астахов 04.02.2025 09:46
- Чи зможе Україна забезпечити швидкі темпи повоєнного економічного зростання? Любов Шпак 03.02.2025 21:14
- Прототип уніфікованого бронежилету розробляється Дана Ярова 03.02.2025 18:32
- "Великий", який хоче здаватися "малим", або як ресторанний бізнес мінімізує податки 267
- Гроші, люди, хаос. Що стримує розвиток бізнесу в Україні? 95
- Справа на мільярд 95
- Чи зможе Україна забезпечити швидкі темпи повоєнного економічного зростання? 75
- Урок Трампа: три висновки після заморожування американської допомоги 72
-
Меланія Трамп: десятка найдорожчих образів першої леді — весільна сукня Dior за $2 млн і не тільки
Життя 3357
-
Українці не є нацією вбивць, пане президенте Дудо!
Думка 3112
-
Пастка для Придністров'я. Як Росія хоче конвертувати поразку в Україні у перемогу в Молдові
2284
-
Верховний суд відмовився скасувати приватизацію Укртелекому
Бізнес 1842
-
У Балтійському морі пошкоджено підводний російський кабель
Бізнес 1476