Постав свій підпис за Угоду про асоціацію з ЄС!
Ці підписи будуть передані представникам ЄС на саміті 28 листопада у Вільнюсі. Починаючи з 6 серпня намети, де кожен зможе висловитись за євроінтеграцію України, заповнивши відповідну форму, з’являться в більшості обласних центрів.
Україна продовж більш ніж 20-ти років Незалежностівесь час знаходиться перед вибором — інтегруватися до Європи, або повернутися назад,до чергового об’єднання (скільки їх вже там було?) на просторах колишнього СРСР.
Ці постійні вагання позбавляютьнас шансу на нормальний динамічний розвиток. І ситуація нарешті дозволяє покластиїм край.
Ми маємо унікальну можливістьназавжди покінчити з минулим, підписавши у листопаді на Вільнюському саміті Угодупро асоціацію з Європейським Союзом. Вже сама підготовка до цієї події вимагає відукраїнської влади ухвалення рішень, які підуть на користь країні - йдеться про ційлийпакет “євроінтеграційних” законопроектів, реформу прокуратури зокрема. Принциповоюпозицією для європейців є і майбутнє ЮліїТимошенко.
Українці - європейська нація.Ментально, культурно та історично ми є частиною європейської цивілізації, і не маємонічого спільного з азіатчиною, до якої нас вперто намагаються затягнути. Але євроінтеграціяУкраїни - це не лише загальні фрази.
Кількість населення країнЄС становить понад 500 млн., країн Митного Союзу - 170 млн. До останнього входятьлише три(!) країни, тоді як до ЄС - 27. Валовий внутрішній продукт країн ЄС становить16,4 трильйони доларів, ТС - 2,3 трильйони. Середня зарплата в ЄС - майже 3000 доларівна місяць, у Митному Союзі - близько 800 долларів на місяць. Середня тривалістьжиття в ЄС - 76 років, у країнах Митного союзу - 67 років.
Не зайвим буде нагадати іпро якість цього життя - стан інфраструктури, медичної галузі тощо. В європейськихдержавах він на кілька порядків вищий. Цьому неабияк сприяє те, що в них ведетьсяефективна, а не паперова боротьба з корупцією, існує закон та справедливий суд.
Зрештою, і це дуже важливо- до Митного Союзу входять держави з авторитарними режимами, тоді як до ЄС - розвиненієвропейські демократії, де поважаються права людини.
Підписання Угоди про асоціаціюне просто наблизить нас до вступу в ЄС. Цей крок змусить Україну вдатися до реальнихвнутрішніх перетворень, відкриє нові ринки та підвищить якість українських товарів.
Громадські організації тарухи в Україні вимагають від влади та від опозиції якнайшвидшого ухвалення всіхзаконів необхідних для того, щоб саміт у Вільнюсі пройшов успішно. Це не питанняїхніх коньюктурних інтересів, це питання нашого майбутнього.
Розпочато збір підписів напідтримку Угоди про асоціацію. Ми вважаємо за необхідне висловити позицію суспільстваз цього питання. Так, щоб в Євросоюзі відчули думки та настрої в Україні. Адже владазмінюється, політики приходять та уходять, а цілком сформоване і визріле бажанняукраїнців жити так, як живуть інші цивілізовані народи, є і залишатиметься незмінним.
До останнього часу збір підписіввівся в соціальних мережах у відповідних групах. Починаючи з 6 серпня кампанія вийдена вулиці - в більшості обласних центрів країни буде розгорнуто намети, де коженохочий зможе віддати свій голос за інтеграцію України з ЄС. Для цього треба буделише заповнити відповідну форму.
Усі ці підписи будуть переданіучасникам саміту з ЄС безпосередньо у Вільнюсі 28 листопада! Вони стануть реальнимвідображенням позиції українського суспільства. Разом з підписами представникамЄвропейського Союзу буде передано звернення з закликом укласти з Україною Угодупро асоціацію.
Друзі, закликаю Вас не залишатися байдужими- підписуватись, поширювати цю інформацію, висловлюватись. Від наших дій сьогоднізалежить дуже багато, а фактично - перспектива України на десятки років вперед.
- Історичний кіт у мішку: чому піврічні торги деревиною обурили деревообробників Юрій Дюг 07:32
- Доплата за фактичні квадратні метри об`єкту інвестування Євген Морозов вчора о 14:52
- "Компостер подій" Кремля: будьте пильними Євген Магда вчора о 11:28
- З 1 грудня зміняться правила бронювання: з'явилася Постанова Кабміну Віталій Соловей 23.11.2024 20:23
- Бюджет-2025 прийнятий, але це не точно Любов Шпак 23.11.2024 18:55
- Час затягувати паски Андрій Павловський 23.11.2024 17:27
- Строк нарахування 3% річних від суми позики Євген Морозов 23.11.2024 13:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов 22.11.2024 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак 22.11.2024 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко 22.11.2024 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
-
24 листопада в Україні відключатимуть світло – деталі
Бізнес 8492
-
Банки в ОАЕ, Туреччині та Таїланді не обслуговують видані Газпромбанком картки UnionPay
Фінанси 8456
-
Чоловіки, які прийшли на підприємство і були заброньовані після 18 травня, втратять бронь
виправлено Бізнес 6674
-
В Україні фальсифіковані до 25% молочних продуктів: голова Спілки молочних підприємств
Бізнес 6375
-
Найвища гора Західної Європи та найефектніша гора Франції: неперевершений Монблан — фото
Життя 3619