TREE cycle. Теза перша - переробка
Як створити нашим дітям і онукам можливість жити у вільному від бруду навколишньому середовищі?
В усі часилюдство вело криваві війни за ресурси. У найближчій перспективі такимидефіцитними ресурсами стануть чисте повітря, прозора вода і родюча земля. Що робимоми, українці, щоб зберегти наші безцінні резерви?
З відкритихджерел можна дізнатися безліч цікавих і, одночасно, занепокойливих фактів. Так,для того, щоб недопалки і фільтри сигарет перегнили, необхідно дванадцятьроків. Для того, щоб розклалася алюмінієва банка, буде потрібно від 200 до 500років. Синтетичні підгузники і гігієнічні подушечки зникнуть безслідно тількичерез 500-800 років. Залишки пінополістиролу наші нащадки не зможуть знайти лишечерез п'ять тисячоліть, а для зникнення з поверхні землі скляної пляшкипотрібно близько одного мільйона років.
Як зберегтив цих умовах унікальну природу України і створити нашим дітям і онукамможливість жити у вільному від бруду навколишньому середовищі?
Велосипедвидумувати не варто. Доцільно якомога швидше запозичити передовий міжнароднийдосвід.
На сьогодні розвинені і новііндустріальні країни вийшли в середньому на показник 35 - 55% переробки вторинноїсировини (Лідер по переробці Швеція - близько 96%), для України цей показникстановить всього 16%. Україна потенційно може збирати і переробляти до 20 млн.тон вторинної сировини на рік. Переробка вторинної сировини дозволяє економитидо 55% на вартості сировини, до 35% на витратах на електрику, і до 25% навитратах на утилізацію відходів.
Саме розповсюдженню в українськійекономіці новітніх технологій переробки вторинної сировини ми плануємоприсвятити проект TREEcycle.
Переконані, що він відповідатиме інтересам громадянина, підприємницької спільнотиі суспільства в цілому. А головне – слугуватиме зміні філософії ефективногогосподарювання Української держави!
- Без землі. Небо хамелеонів Олег Короташ 16:19
- 3 роки вторгнення. 11 років війни. 400 років нашої боротьби Володимир Горковенко 12:31
- Процедура переведення військовослужбовця в іншу частину після самовільного залишення Тетяна Шупик 12:16
- Несправедливі умови договорів: як захистити себе від пастки? Дмитро Зенкін 10:00
- Біженці та мирні перемовини: час працює проти України Любов Шпак 08:52
- Альтернативна енергетика: що краще – СЕС, ВЕС чи приватні ГЕС? Ростислав Никітенко 07:37
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку Олена Гаркуша вчора о 10:24
- Незаконна передача земель лісового фонду під забудову в Дніпрі Павло Васильєв 22.02.2025 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв 21.02.2025 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак 21.02.2025 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева 21.02.2025 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська 21.02.2025 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва 21.02.2025 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко 21.02.2025 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 217
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 212
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку 175
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? 91
- Ініціативи для підтримки дівчат та жінок в Україні 2025 року 85
-
Фонд Баффета звітує про рекордний прибуток завдяки інвестиціям у страхування
Бізнес 2202
-
Що для України означає результат виборів у Німеччині
Думка 2061
-
Лідер сирного ринку проданий за борги. За Гадячсир заплатять 44 млн грн
Бізнес 1999
-
22 200 гривень: актуальна ставка оренди гектара землі
Бізнес 1958
-
FT: У нового уряду Німеччини будуть проблеми зі збільшенням допомоги Україні
Фінанси 1396