Тижні моди більше не працюють?! Або нова B2C онлайн реальність для дизайнерів
Як змінились споживацькі настрої, як просувати дизайнерський бренд, на що дизайнеру звертати увагу в роботі за даними світової платформи з просування дизайнерів Not Just a Label
29 жовтня у рамках проєкта Ukrainian New Fashion Days 2020, що відбувся за підтримки Українського Культурного Фонду, мені пощастило модерувати дуже цікаву зустріч щодо просування на експорт та логістики для українських дизайнерів. Говорили з драйвером та засновником провідної світової платформи для фешн дизайнерів Not Just A Label (NJAL) Стефаном Сігелом та CEO Нова Пошта Глобал, Юрієм Беневітським про те, як змінився споживач за період ковіду, що користується попитом та як нам побудувати ефективну логістику.
На думку Стефана Сігела, є декілька суттєвих змін фешн-індустрії, які варто брати до уваги кожному бренду.
По-перше, споживач дизайнерських товарів змінив свої уподобання через covid-19 та обмеження виходів «в світ». Тепер, клієнти хочуть одягатись зручно, більше уваги речам оверсайз, ван сайз та унісекс. До того ж, такі речі краще купувати онлайн, адже технології визначення розміру та посадки ще не є досконалими, навіть у NJAL, кожен бренд сам визначає розміри та відповідні їх значення. Порада від Стефана до дизайнерських брендів на фото вказувати параметри моделей, як то зріст та розмір, це дуже допомагає споживачу обрати.
По-друге, крафт, хенд-мейд, ручні вироби за даними аналітики NJAL постійно збільшуються в обсягах продажів і є підстави вважати, що цей тренд продовжить зростати. Тож, не спішіть переводити своє дизайнерське ательє у бренд, за словами Стефана, їх клієнти готові чекати на кастомізований (зроблений під індивідуальні потреби) виріб до 21 дня! Такий собі on-demand (на запит), у NJAL кажуть, що його вага складає до 40% продажів. Ми, у New Fashion Zone, не здивовані, аналітики McKinsey у «The State of Fashion» репорті передбачили цей сценарій заздалегідь.
По-третє, NJAL команда наголошує на важливості класних фото та відео і радять не економити на фото сесіях, адже онлайн клієнти покупають картинку. Нам було дуже приємно, коли Стефан відмітив, що зазвичай, українськи модні бренди, що розміщені на NJAL,дуже вирізняються високою якістю візуального контенту.
По-четверте, звичні формати просування фешн продукту вже не працюють. Стефан вважає, що немає ніякого фінансового сенсу шити в склад, презентувати за шалені бюджети свої колекції на світових тижнях моди чи заморожувати величезні партії речей під реалізацію, нехай і у світових ритейл-гігантах, департмент сторах, тощо. Набагато розумніше, інвестувати ці кошти на онлайн присутність та роботу з клієнтом напряму. Так, B2C – це правильна стратегія розвитку, а он-деманд (на замовлення) – це стале відношення до використання ресурсів та збереження екології планети.
За даними світової аналітики відправки посилок, B2С відправлення зростають кожного року. Локдаун тільки сприяє збільшенню онлайн шопінгу по всьому світі. Тож, завданням для українських фешн-брендів та дизайнерів має стати вміння перфектно і швидко вирішувати питання логістики. А відтак, всі мають сфокусуватись на максимальній присутності онлайн та якості роботи з клієнтами.
- Що допомагає вистояти в нестабільні часи: де знайти опори? Інна Бєлянська 16:39
- Перемога на полі бою: основа для реального миру Дмитро Пульмановський 16:09
- Припинення дії свідоцтва на ТМ у звязку з її невикористанням Ганна Палагицька 13:11
- Нові мита Трампа: що чекає на Україну та Ізраїль у новій торговій реальності Олег Вишняков вчора о 18:27
- Корупція у Президента чи безвідповідальність вартістю 2 млрд грн? Артур Парушевскі вчора о 14:23
- Регулювання RWA-токенів у 2025 році: як успішно запустити проєкт Іван Невзоров вчора о 13:50
- Непотрібний президент Валерій Карпунцов вчора о 13:38
- Стягнення додаткових витрат на навчання дитини за кордоном: на що необхідно звернути увагу Арсен Маринушкін вчора о 13:21
- Оформлення права власності на частку у спільному майні колишнього подружжя Альона Прасол вчора о 10:29
- В Україні з’явився "привид" стагфляції, що пішло не так? Любов Шпак вчора о 10:27
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський 02.04.2025 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін 02.04.2025 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель 02.04.2025 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко 02.04.2025 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
-
"Найкрутіший код": До 50-річчя Microsoft Білл Гейтс відкрив доступ до його першої ОС
Бізнес 21170
-
Сигнали дефіциту: як тіло "підказує", що йому бракує вітамінів і мікроелементів
Життя 17470
-
СБУ затримала начальника управління податкової служби у Сумській області – фото
Бізнес 10332
-
У Кіровоградській області почали будувати ВЕС на 93 МВт. Гроші дає Укргазбанк
Бізнес 8739
-
"Складно, але не критично". З'явилась перша реакція влади України на мита Трампа
Бізнес 5066