Ненависть як зброя: як Хамас намагається вчергове посіяти антисемітизм у світі?
Як Хамас намагається використати ситуацію в Секторі Газа для посилення ненависті у світі, для налаштування арабського світу проти Ізраїлю та його партнерів.
Споконвіку євреї стикалися з антисемітизмом. У античних часах антисемітизм виявлявся через релігійні вірування і культурні відмінності. В деяких імперіях, таких як Римська і Перська, євреїв зазнавали переслідувань через їхню віру і відмінність в обрядовому житті.
Середньовіччя було часом інквізицій, погромів і вигнань євреїв з різних країн Європи. Середньовічний антисемітизм базувався на стереотипах і легендах, таких як кров'яні обвинувачення, які стверджували, що євреї вбивають християнських дітей для релігійних цілей. Ця інформація використовувалася для закликів до насильства проти євреїв.
Антисемітизм не зник після середньовіччя. Він знову став актуальним у XIX столітті в реакції на модернізацію та політичні зміни. Євреї часто були обвинувачувані в економічних проблемах і політичних конфліктах.
Голокост під час Другої світової війни є найбільшою трагедією єврейського народу. Мільйони євреїв були винищені нацистським режимом під час геноциду.
У 21 столітті він і далі існує в різних формах. Сьогодні він ґрунтується на основі релігійних переконань, стереотипів і негативних уявлень про євреїв.
Далі я розповім, як Хамас намагається використати ситуацію в Секторі Газа для посилення ненависті у світі, для налаштування арабського світу проти Ізраїлю та його партнерів.
Страйки у Європі та занепокоєння офіційних представників з цього приводу
Суспільна реакція на чергове загострення ізраїльсько-палестинського конфлікту виявилася далеко не такою однозначною.
Причина в тому, що терористи Хамасу намагається використати ситуацію в Секторі Газа для посилення ненависті у Європі.Це стає частиною стратегії Хамасу, спрямованої на налаштування арабського світу проти Ізраїлю та його партнерів, зокрема країн заходу.
У Великій Британії пропалестинські демонстрації, які зібрали близько 100 тисяч учасників у Лондоні, пройшли мирно, і хоча були випадки розпалювання ненависті, акція відбулася без серйозних інцидентів.
У Німеччині, Австрії та Франції такі акції були заборонені і розганялися поліцією. В Берліні відбулися стихійні протести і сутички з поліцією, які призвели до затримання 174 осіб та постраждали 60 правоохоронців.
У Парижі акція 12 жовтня викликала антисемітські гасла та сутички з поліцією, але 22 жовтня санкціонована акція пройшла мирно. Варшавське зібрання також завершилося скандалом через радикальні плакати, зокрема, з написом "Тримаймо світ чистим", на якому зображено прапор Ізраїлю у смітнику. Довелось втручатись президенту Анджею Дуді, який засудив радикальні плакати, як і мер Варшави, а прокуратура почала розслідування.
У країнах зі значною кількістю мусульманського населення влада приєдналася до акцій. Мер Сараєва Беньямін Карич взяла участь в акціях у Боснії і Герцеговині, висловивши підтримку Палестині через спільний досвід облоги у минулому.
Терористична атака ХАМАС на Ізраїль має серйозні наслідки для країн регіону і впливає на внутрішню безпеку в Євросоюзі, спричиняючи поширення "мови ненависті" та збільшення злочинів антисемітського характеру. Це неприпустимо і потребує негайної реакції з боку ЄС.
Це розуміє і керівництво Євросоюзу. «Ми провели обговорення навколо факту дуже суттєвого зростання антисемітських дій. Ми маємо бути дуже пильними щодо злочинних «актів ненависті». Я знову скористалася нагодою, щоб закликати лідерів сприяти ухваленню пропозицій Єврокомісії щодо включення випадків поширення «мови ненависті» та «дії ненависті» до переліку злочинів ЄС», - зауважила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.
Головний антагоніст росія, яка “бореться з нацизмом” вчергове продемонструвала своє істинне обличчя
На території Північно-Кавказького федерального округу Росії, зокрема в Махачкалі - столиці Дагестану, виникли протести з антиізраїльським спрямуванням, хоча насправді це було схоже на погром, з якими стикалися євреї на початку 20 століття.
Увечері 29 жовтня, агресивно налаштовані особи захопили аеропорт Махачкали в пошуках євреїв, які, як стверджувалося, прилетіли з Ізраїлю. Виявилося, що серед пасажирів літака не знайшлося представників єврейської нації і саме це вберегло людей від ще більш кривавих наслідків російської “боротьби з нацизмом”.
Як результат, представник російського рабинату в Дагестані Оваджа Ісаков заявив у неділю, що єврейські сім'ї, яких в Дагестані кілька сотень, повинні залишити як цей регіон, так і Росію в цілому.
Україна лишається найбільш проізраїльською країною Європи
Україна виявила найбільшу підтримку Ізраїлю серед європейських країн під час нападу ХАМАСу. Україна є однією з країн Європи, де не відбулися значні демонстрації на підтримку палестинців чи ХАМАСу, антисемітських випадків було мало, і їх розслідують правоохоронці.
Зараз у парламенті перебувають законопроєкти про визнання ХАМАСу і "Хезболли" терористичними організаціями, і це рішення може отримати підтримку більшості українських депутатів.
Тож, підсумую, антисемітизму не має місця у світі, оскільки ця форма ненависті і дискримінації приводить лише до поділу та конфліктів. Сподіваюся, що у 21 столітті людство зможе позбутися антисемітизму назавжди, і євреї, як і всі інші нації, зможуть жити у світі, де їхні права та гідність поважаються безумовно.
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку Олена Гаркуша вчора о 10:24
- Незаконна передача земель лісового фонду під забудову в Дніпрі Павло Васильєв 22.02.2025 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв 21.02.2025 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак 21.02.2025 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева 21.02.2025 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська 21.02.2025 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва 21.02.2025 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко 21.02.2025 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність Аліна Москаленко 20.02.2025 15:32
- Практика розгляду справ про хабарництво: ВАКС vs місцеві суди Іван Костюк 20.02.2025 13:30
- Про що Україні говорити з європейськими країнами в плані безпекової компоненти Олександр Калініченко 20.02.2025 11:23
- Гра на виживання України: Трамп за чи проти Путіна?! Дмитро Зенкін 20.02.2025 09:00
- "Закон і порядок" на крайньому заході України Євген Магда 19.02.2025 15:47
- Що чекає на ринок пасажирських автобусних перевезень у 2025 році Альона Векліч 19.02.2025 14:49
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 212
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 203
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку 157
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? 81
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність 79
-
З Фонду національного добробуту РФ зникло понад 100 тонн золота
Фінанси 3128
-
Фонд Баффета звітує про рекордний прибуток завдяки інвестиціям у страхування
Бізнес 2074
-
22 200 гривень: актуальна ставка оренди гектара землі
Бізнес 1886
-
452 світанки в полоні. Історія захисника Маріуполя, який пройшов російські катівні
1479
-
Лідер сирного ринку проданий за борги. За Гадячсир заплатять 44 млн грн
Бізнес 1376